Avek Otomotiv Filo Satış

Avek Otomotiv Filo Satış

AVANTAJLARINIZ

AVEK Filo ve Kurumsal Satış departmanı ile birlikte çalışmak.

AVEK Filo ve Kurumsal Satış olarak bizler, her müşterimize özel çözümler geliştiririz. Satış organizasyonları ve yetkili satıcılardan oluşan ağımız, otomobil modeli , finansman gibi konularda şirketiniz için özel olarak geliştirilmiş çözümler sunar. Bu çözümler müşteri talepleri doğrultusunda AUDİ ,VW,SKODA VE SEAT marka otomobillerinden oluşan bir filo oluşturmayı hedefler.


SERVİS VE DESTEK

AVEK Otomotiv olarak bizler, kendimizi şirketinizin ihtiyaç ve taleplerini uzun vadede karşılamak için elimizden gelen her şeyi yapmaya adadık. Yerel pazarınıza özel ürün ve hizmetler sağlıyoruz. Satış organizasyonları ve yetkili satıcılardan oluşan global ağımız sayesinde otomobil tipi, finansman ve filo yönetimi gibi konularda şirketiniz için özel olarak geliştirilmiş çözümler sunuyoruz. Ekibimiz size yardımcı olmak için daima hazır. Alanında uzman müşteri danışmanlarımız kişiye özel hizmet verirken iletişimin daima kusursuz olmasını sağlar ve uzun vadede başarılı bir işbirliğinin temellerini atar.


KURUMSAL ÇÖZÜMLER

Kurumsal AUDİ ,VW, SKODA ve SEAT(AVEK ) müşterisi olmanın birçok avantajı vardır. Bunların başında yüksek verimliliğe sahip Teknelojileri ile bir adım önde , çevre dostu bir filoya sahip olmak gelir.

Şirketinize özel ihtiyaçları karşılayacak filoyu oluştururken kişiye özel tavsiyeler almak için AVEK Filo ve Kurumsal Satışlar ile iletişime geçebilirsiniz.

AVEK Otomotiv Filo ve Kurumsal Satışlar olarak, biliyoruz ki her işin farklı ihtiyaçları vardır. Bir filo yönetirken konforundan ,araçların doğru finansmanına kadar göz önünde bulundurulması gereken bir çok noktayı bir arada bulunduran yüksek performanslı filo çözümlerini sunmaktayız. Otomobilde prestij ve teknoloji ile özdeşleşen markalarımız, , filonuz için en ideal seçim olacaktır.

AVEK OTOMOTİV SERVİS SAN.ve TİC. A.Ş, Otomobil filo müşterilerine yönelik servis sözleşmesi hizmeti sunmaktadır. Servis sözleşmesi kapsamı ve süresi tamamen müşteri ihtiyacına göre değişmektedir. Yapılan sözleşme ile müşterilerimiz yedek parça, yağ ve işçilik fiyatlarında cazip şartlardan yararlanmaktadır.

AVEK filo çözümleri ayrıcalıkları:

• FİLO müşterilerine ayrılmış özel bir atölye.

• Müşterinin direkt olarak ulaşabileceği özel danışman.

• Ücretsiz Vale hizmeti.

Servis ve yedek parça ;

Bir filo müşterisi olduğunuzda, Doğuş Otomotiv yetkili servisleri’nde size özel standart bakım ya da bakım-onarım paketlerinden yararlanabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda şirketiniz için özel bir paket de hazırlanabilir.

Hazırlanan Filo Satış Sonrası Bakım ve/veya Onarım Sözleşmesi ile belirli bir süre ve kilometre limitleri içinde sağlanan tüm ticari avantajlardan yararlanabilirsiniz. Sözleşmenizi yaptıktan sonra tüm bakım-onarım parçalarını ve işletme sıvılarını özel indiriminizle alabilirsiniz. Sözleşme süreniz boyunca ücretsiz yol yardım hizmetinden yararlanabilirsiniz. Aracınızın onarımını ve bakımını yetkili serviste yaptırdığınız sürece bu hizmetimizi ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz .


KURUMSAL ÇÖZÜMLER

Türkiye’nin dört bir yanında DOĞUŞ Otomotiv yetkili bayi ve servis lokasyonlarımız sayesinde müsterilerilerimize profesyonel kadro ile kaliteli hizmeti en güncel teknolojiyle sunmayı amaçlamaktayız. Prestij ve mükemmeliyet ile özdeşleşen markalarımızın sunduğu ileri güvenlik özellikleri, kalite, konfor ve performansa sahip otomobillerimiz, sirket aracı filonuz için en ideal seçim olacaktır.

AVEK Otomotiv Filo , Büyük Müsteri Yönetimi olarak biliyoruz ki her sirketin farklı ihtiyaç ve gereksinimleri bulunmaktadır. Siz araç filonuzu olusturup yönetirken; güvenlik, konfor, finansman, maliyet, vb. ihtiyaçların analizleri konusunda destek olarak optimum filo çözümleri sunmaktayız.

Filo yönetiminizi mükemmelleştirmek AVEK Otomotiv ile başlayan bu is ortaklığı sayesinde artık mümkün!FORMU DOLDURUN, YETKİLİLERİMİZ SİZLERLE İRTİBATA GEÇSİN!

(Örn. Passat, A3, Superb, Leon.)

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.