Audi A7

Tüm duyularıyla yarına hazır. Yeni Audi A7 Sportback.

Karakteristik bir tasarıma sahip ve kolayca ayırt edilen A7 Sportback. Geniş tek çerçeveli ön kısım sayesinde daha dikkat çekici ışık tasarımına sahip yeni Audi A7 Sportback, coupé tasarımındaki silüeti ve heykelsi arka tasarımı sayesinde markanın devrimsel tasarım anlayışının bir elçisidir. Bu tasarım, aynı zamanda tarihi quattro genlerini de taşımaktadır. Tıpkı insanın kendisini yeniden keşfetmesi gibi.

SUV'lar lüks otomobil pazarından sürekli büyüyen bir pay alırken, çoğu hala geleneksel bir salonun gelişmiş sofistike olmasını tercih ediyor. Audi A7 Sportback, Audi A8 salon markadaşının yüksek teknoloji ambiyansıyla bütünleşirken pürüzsüz, aerodinamik bir şekle sahiptir.

Audi A7’nin Görünümü

'Tek çerçeveli' ön ızgara gibi özellikler, modeller arasında çeşitlilikten yoksun bırakılmış bir Audi tasarım dili için yaygın olmasına rağmen, A7'nin incelikle kabartılmış mermileri, yontulmuş kaputu ve hoş hatları, tartışmasız bir şekilde en güzel görünümlü araba olarak göz dolduruyor . 75mph'de açılan ördek kuyruğu arka spoyleri gibi özellikler bir drama hissi katar.

Audi A7, teknoloji ile olumlu bir şekilde kıllanır, zekice dış detaylarına bakmanın ipuçlarını alırsınız. Bunlar arasında, araba uzaktan kumanda ile açıldığında 'animasyonları' görüntüleyebilen arkada tam genişlikte bir LED kuyruk lambası çubuğu bulunmaktadır. Bunu, uygulamayı etkin bir cep telefonuyla yapabilirsiniz. En zeki A7 özellikleri arasında, seri genelinde standart olan hafif hibrit teknolojiyi destekleyen 48v elektrik sistemi de bulunuyor.

A7 Teknik Özellikler

Motor yelpazesi, 335bhp'lik turboşarjlı altı silindirli bir benzin sunar ve dört silindirli opsiyonu, aynı zamanda bir hibrit olduğu gibi ilk defa da mevcuttur. 3.0 litrelik turboşarjlı 50 TDI dizel, bu akıllı hafif hibrit teknolojisi sayesinde altı silindirli düzgünlüğü ekonomik gelişmelerle birleştiriyor. Quattro dört tekerlekten çekiş ve otomatik şanzıman, giriş seviyesi dizel hariç herkes için standarttır. Audi A7 en zorlu sürüş koşullarında bile sizi güvenli olarak varmak istediğiniz yere ulaştırır.

Audi ayrıca, büyük bir turne için fazla odaklanmadan, en son A7’nin kullanımını biraz daralttı. Dört tekerlekten direksiyon, çevikliği iyileştirdi ve direksiyon da yanıt vermeyi daha hızlı hissediyor. Kısmen aerodinamik şekli ve akustik ön camı sayesinde içi sessizdir.

Audi A7 İç ve Dış Görünüm

Üstyapısının sofistike tarzının ötesinde, içinde fütüristik bir his verir. Her zamanki düğmeler ve değiştirme anahtarları yerine, ön panelin ortasında istiflenmiş iki ekran ve gösterge panelinde daha da büyük 40 cm’lik bir ekran var. Burada, gözlerinizin önünde yansıtılan isteğe bağlı bir baş üstü ekranından bahsedilmiyor, dokunmatik olarak kontrol edilen bu panel, aynı zamanda sesinizle de kontrol edilebilme özelliğine de sahiptir. Kısacası otomobilinizle konuşarak iletişime geçer, bazı komutları kolaylıkla otomobilinizden isteyebilirsiniz.

Uzun boylu yetişkinler için arkada oturacak kadar yer var veya arka koltukları aşağıya katlayıp şaşırtıcı derecede büyük eşyaları taşımak için büyük hatchback'i kullanabilirsiniz. 1.390 litreye kadar bagaj alanı ve beş emniyet kemeri ile A7 Sportback, bir şekilde olası olmayan bir aile otomobili bile yapabilirdi.

Donanım ve Modeller

a7_sportback.jpg

A7 Sportback

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.