Audi Q2

Gerçek bir karakter. Audi Q2.

Audi Q2 sahneye çıkıyor - keskin kenarlı ve şehirli, eşsiz bir karaktere ve tamamen yeni geometrik tasarıma sahip. Donanımı, geride arzu edecek bir şey bırakmıyor ve önceleri sadece lüks sınıfa özgü olan özellikleri içeriyor. Ya bağlanabilirlik? Audi akıllı telefon arayüzü ve en yeni nesil bilgi eğlence ve ses sistemleri ile örnek teşkil ediyor.

Benzersiz ve seçkin, Audi’nin en son Q Modeli hakkında konuşurken kullanacağınız kelimelerden bazılarıdır. Audi Q2, tasarım açısından gerçekten farklı tarzıyla dikkat çekiyor, çünkü bu bireysel tarz oldukça iyi görünüyor. Birçok uzun yol sürücüsü benzersiz bir araç ister. İşte Audi Q2, benzersiz araç tanımındaki araçlardan biridir.

Audi Q2’nin Kalitesi

Yapı kalitesi, Audi Q2'nin her ikisinde de yetersiz kalmayan bir şeydir, bu yalnızca sürüşle değil aynı zamanda aracın günlük kullanımıyla da görülür. İç bölüme gelince, normal Audi formatında temiz ve sofistike bir görünüm bulacaksınız. Buradaki tek kötü ayrıntısı olan kapı kartları, oldukça ucuz görünüyorlar. 1.0 TFSI motorlu ve manuel şanzımanlı bir temel Audi Q2, sizi en az 5.000 -10.000 TL tasarruf ettirecektir. 1.4 TFSI motor modeli 189.000 TL’den pazara giriyor. Bu araba pahalı mı? Derseniz cevabımız hem evet hem de hayırdır. Audi Q2, Q2'nin hedeflendiği piyasada daha genç bir sürücüler için tasarlanmıştır.

Audi Q2’nin Üstünlüğü

Öte yandan, inşa kalitesi, sürüş konforu ve iç ve dış tasarım gibi her şey göz önünde bulundurulduğunda, Audi Q2 fiyatının yüksek olmadığını göreceksiniz. Audi Q2 premium bir geçit aracıdır, örneğin Audi’in Pilot asistanı gibi öğelerin bulunduğu isteğe bağlı ekstralar listesini görmek yeterlidir.

Audi Q2'nin Q3'e benzer bir pazardan bir müşteri portföyü bulunmaktadır. En iyi teklifi arayan bir bütçeye sahip bir alıcı bu arabayı almayacak, ancak herhangi bir bütçe için fazla endişe duymadan günlük iş arayan bir alıcı doğrudan Audi showroom'a yönelecek ve bir Q2 satın alacaktır.  

Audi’nin hızla genişleyen small Q’ ailesinin en yeni ve en küçük üyesidir. Özellikle şehirde yaşamak için özel olarak tasarlanan, hafifçe sarılmış bir mini SUV, Audi’nin, küçük oyuncak bebek bakıcılığı tasarım felsefesinden kopan ve bugünlerde olmazsa olmaz bir kişiselleştirme düzeyi sunan küçük SUV tatlı noktasını vurarak genç alıcıları cezbetme girişimindedir.

Audi Q2 ve Tercih Edilen Özellikleri

Audi Q2, Q3'ten 200 mm kısa, A3 Sportback'ten 130 mm kısa, beş kapılı A3'ten biraz daha uzun ve daha geniştir. En belirgin rakibi, en kısa zamanda değiştirilebilecek olan MINI Countryman'dır. Şimdiye kadar Audi, ancak ikinci çeyrekte kendini ayıran yer tasarımı, aslında birkaç risk alıyor. Örneğin taraklı omuz çizgisi Q2'ye görsel imzasını verirken, yeni sekizgen ızgara Audi'nin 'A' ve 'Q' aralıkları arasında daha net çizgiler çizmeye çalıştığı gibi gelecekteki tüm 'Q' modellerine uygulanacak.

Audi’nin Q2’sinin Yeni Görünümü

Audi Q2, Audi’nin en yeni tasarımlarından çoğundan kesinlikle daha ilginçtir. Kişiselleştirme seçenekleri, bir MINI ile aynı düzlemde değildir, ancak 16 ila 19 inç stil ve konfor arasında en iyi uzlaşma olması muhtemeldir.  İç döşeme ve ortam için bir renk seçimi aynı zamanda tekerlekleri de içerir.

Audi Q2 İçerisinde Cesur Şekillendirme Hareketleri Var Mı?

Burada önemli olan ve Q2'nin oldukça derin 405 litrelik botu A3'ten daha fazladır. Ancak hafif yükseltilmiş arka koltuklar nedeniyle maksimum 1.050 litrelik alan A3'ten biraz daha az. Arka ayak altı herkes için sınırlıdır, ancak ayrılması gereken boşluk vardır.

Oranı ,tekerleği daha fazla döndürdüğünüzde arttıran ilerlemeli direksiyon, her modelde standarttır ve aslında kriterler arasında dokuma ve Amerikan klasiklerini yıkarken Q2'ye uygun çeviklik sağlar. Bunun ötesinde, olağan Audi cilası ile biten bir paket, bu yüzden olağanüstü inceltme, eşsiz kalitede bir iç mekana sahiptir. Audi'nin isteğe bağlı güvenlik ve bilgi-eğlence teknolojisine sahip cep telefonu, adaptif cruise control sistemi ve şerit tutmaya yardımcı olmaktan, sanal kokpit dijital ekranına ve 705W B&O stereo sistemine kadar uzanıyor.

Donanım ve Modeller

q2.jpg

Q2

 • Composition Colour Radyo, MP3 çalar

  Formu Doldurun, Sizi Arayalım

  TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

  Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

  TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

  Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.