Skoda Kodiaq

En zorlu şartlara hazır yeni Kodiaq, Skoda’nın geliştirdiği ‘’kristalize’’ tasarım dili ile vücut bulan keskin ve nefes kesici hatları ile saygın ve tüm güçlüklere meydan okumaya hazır. Fonksiyon ve estetiğin bir araya geldiği yeni Kodiaq, benzersiz iç mekan genişliği, verimli motor seçenekleri, üstün arazi kabiliyeti ve hayatı kolaylaştıran Simply Clever özellikleri ile her disiplinde iddiasını ortaya koyuyor.

Tekstilkent: 0212 4402525
Çanakkale: 0286 4402525

Ayrıntılı bilgi için formu doldurun sizi arayalım.

Tamamen yeni Skoda Kodiaq, yedi koltukla kullanılabilen büyük, çok pratik bir aile SUV'sudur - en arkadaki ikisi sadece çocuklar için yeterince büyüktür.

Skoda Kodiaq, satışa sunulan en iyi aile otomobillerinden biridir. Büyük bir önyükleme ile makul fiyatlı, geniş bir SUV, yedi koltuk seçeneği ve uygun bir verimli motor yelpazesi arıyorsanız, bu tam da alışveriş listenizin başında olmalıdır.

Skoda Kodiaq Genel Bakış

Benzinli ve dizel motorlar, iki veya dört tekerlekten çekiş ve manuel veya otomatik vites kutuları ile de pek çok seçenek var. Aksi halde sade olmayan araca makyaj yapan bir model veren birkaç model bile seçebilirsiniz: Scout versiyonu daha sağlam, arazi tarzı verirken, Sportline bakarken, tahmin edersiniz, daha sportif.

Skoda Kodiaq büyük, ancak büyüklüğü onu ideal bir aile arabası yapmasına yardımcı oluyor, çünkü üçüncü koltuk sırasına sığacak kadar uzun. Sonuç, haftalık mağaza için bagajda hala yeterli alan bulunan yedi koltuklu bir sonuçtur. Bununla birlikte, düzenli olarak yedi yetişkin taşımak istiyorsanız, en arka sırada daha fazla alana sahip olan VW Touran gibi bir MPV ile daha iyi olabilirsiniz.

Öte yandan, Skoda Kodiaq'ın yedi kişilik versiyonları neredeyse Touran kadar çok yönlülük sunuyor. Örneğin, en arkadaki iki koltuğu kaldırırsanız, arkada yer kaplayan beş koltuklu bir SUV'un yanı sıra yüksek sandalyeler, seyahat masrafları ve mikro scooterlar için yeterli önyükleme alanı kalır. Tüm arka koltukları aşağıya katlayın ve gelecek yıllarda ev hareketlerine bağlanacağınız çok yeriniz var. Bu, Skoda'nın şimdiye kadar yaptığı ilk yedi kişilik ve aile hayatı için en önemli nokta. Dahası, tüm bu alan kalite pahasına gelmedi. Aksine, Skoda Kodiaq'ın iç kısmı iyi görünüyor ve sağlam görünüyor; panodaki Nissan X-Trail'in (büyük Skoda'nın en belirgin alternatiflerinden biri) kendini biraz ucuz hissetmesini sağlayan yüksek kaliteli plastikler.

Skoda Kodiaq Sürüş Deneyimi

Kodiaq’ın boyutuna rağmen, sürmesi zor bir araba değil. Direksiyon hafiftir ve omuzlarınızı baktığınızda bazı kör noktalardan ayrı olarak yüksek sürüş konumundan harika bir görüntü elde edersiniz.

Ancak, büyük bir SUV'dan bekleyebileceklerinizin aksine, Skoda Kodiaq köşelere fazla eğilmiyor. Bununla birlikte, bunun dezavantajı, süspansiyonun biraz sert olması ve düşük hızlarda epeyce çarpma hissettiğinizdir. Kodiaq ayrıca, özellikle otoyolda, VW Tiguan'dan biraz gürültülü.

Hangisini seçerseniz seçin Skoda Kodiaq, Euro NCAP’ın zorlu 2017 çarpışma testlerinde en fazla beş yıldız kazandığından, sizin ve aileniz için güvenli bir yer olduğuna emin olabilirsiniz. Dolayısıyla, yalnızca satıştaki en pratik ve en değerli yedi kişilik koltuklardan biri değil, aynı zamanda en güvenli olanlardan biri.

Skoda Kodiaq İç Tasarımı

Skoda Kodiaq’ın gösterge paneli akıllıca tasarlanmıştır ve kullanımı kolaydır, ancak VW Tiguan ile aynı yüksek teknoloji özelliklerine sahip değildir. Skoda Kodiaq, içeride oldukça geniş ve beş yetişkin için fazlasıyla yeterli alan var. Yedi koltukla bile alabilirsiniz, ancak bu bagaj boşluğunu önemli ölçüde azaltır…Skoda'nın tüm arka koltuklarını yere bırakın ve başka hiçbir orta boy yedi koltuklu SUV mobilya feribot yeteneğine dokunamıyor

Skoda Kodiaq önünde, koltukta ve direksiyon simidinde herkesin rahat etmesi için yeterli ayarın yapıldığı çok büyük bir alan var. Ve, boyunuza bakılmaksızın, yükseltilmiş sürüş konumu sayesinde önünüzdeki yolu iyi göreceksiniz.

S trim'deki en temel Skoda Kodiaq, yalnızca beş koltukla gelir ve aralığın diğer ucunda, Scout ve Sportline modelleri yalnızca yedi kişilik olarak gelir. Bununla birlikte, diğer her döşeme seviyesi - SE, SE L ve Sürümü - size beş veya yedi koltuk seçeneği sunar.

Yedi koltuklu modellerde, orta koltuk sırası koltuk arkasını katladığınızda kayar ve bu da en arkadaki koltuklara atlayanlara yardımcı olur. Yetişkinlerin en arkadaki koltuklara sığması için ortadaki sırayı öne doğru itmek zorunda kalacaksınız, ancak o zaman bile baş ve diz odası en iyi şekilde sıkışık olacak: sekiz santim boyunda olan herkes kısa yolculuklarda bile rahat etmek için mücadele edecek. Yine de çocuklar için bolca yer var ve koltuklar oldukça rahat.

Çocuklardan için Skoda Kodiaq’ın büyük arka camları harika bir manzara sunuyor ve kabinin havadar hissi uzun yolculuklarda araba rahatsızlığını azaltmaya yardımcı oluyor.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.