Yeni Skoda Superb

Tekstilkent: 0212 4402525

Çanakkale: 0286 4402525

Akıllı Park Asistanı, Arka Bölge Trafik Asistanı ve Geri Görüş Kamerası gibi çok sayıda yardım sistemleri sayesinde park yerlerine girip çıkmak artık önceden olduğundan çok daha güvenli ve pratik.

Ayrıntılı bilgi için formu doldurun sizi arayalım.

Skoda Superb, sınıf lideri arka ayak boşluğu ve keskin bir fiyat için yüksek yapı kalitesi sunar.

Yeni Skoda Superb Genel Bakış

Bir araba için pazarda olan Yeni Skoda Superb iyi bir başlangıç ​​olur.

Yeni Skoda Superb, 9 inçlik bir sürüme yükseltebilmenize rağmen, DAB radyo, Bluetooth ve yerleşik uydu bağlantılı en az 8 inçlik bir bilgi-eğlence sistemine sahip. Her ikisi de, kapatıldıklarında cam ön kısımları ile harika görünürler, ancak aynı zamanda keskin grafikleri bir kez gösterirler ve prodüksiyon, sıkıştırma ve yakınlaştırmaya karşı hassas tepki verirler. Tüm modeller Apple CarPlay ve Android Auto ile birlikte gelir.

Daha güçlü benzin seçenekleri olsa da, 150hp'lık giriş seviyesi 1,5, hızlanırken sizi asla rahatsız etmez ve daima son derece yumuşak ve sessizdir. Şehirdeki sürüşünüzü daha kısa yolculuklarda yaparsanız, bu harika bir seçimdir. Superb popüler bir şirket otomobili olduğu göz önüne alındığında, dizel daha popüler seçenek kalması muhtemeldir. Mükemmel kalkmaya ve harekete geçmeye devam eden etkileyici yakıt ekonomisi ile 2.0 150hp ile en iyi durumdasınız.

Yeni Skoda Superb, büyük bir araba olsa da şehir içinde sürmek kolaydır. Dar şehir manevraları yapabilmek için hafif, hassas direksiyon ve iyi görünürlük özelliğine sahiptir. Satın almadan önce, Avek.com.tr'deki kampanyaları ve fırsatları takip edin ve böylece ne kadar tasarruf edebileceğinizi gördüğünüzden emin olun.

Skoda Superb, iyi tasarlanmış ve kendini özel hissetmek için yeterince yumuşak plastik ve ilginç kaplamalar içeriyor.

Yeni Skoda Superb Stili

Superb’in kabini, bakma ve hissetme konusunda rakiplerini geride bırakabilir.

Seçiciysek, Superb’in kabininin alt yarısında daha fazla çizik plastik var, ancak içindeki her şey etkileyici bir şekilde birbirine vidalanmış ve içindeki ambiyansı kaldırmak için yeterince parlak siyah ve krom aksan var.

S ve SE otomobilleri standart olarak koltuk döşemeleri alır, ancak SEL ve L&K otomobilleri deri koltuklarla gelirken, Sportline Plus modellerinde spor kapitone Alcantara seti ve daha fazla asansörü olan bir spor direksiyon simidi bulunur.

Bilgi ve Eğlence

Küçük bir 6.5 inçlik ekrana sahip olan daha küçük Skoda'ların aksine, Skoda Superb, en az 8 inçlik bir DAB radyo, Bluetooth ve yerleşik uydu bağlantılı bir versiyona sahip. Cam önü kapalıyken harika görünüyor, ancak bir kez keskin keskin grafikler görüntülüyor ve ürün, sıkıştırma ve yakınlaştırma için hoş bir yanıt veriyor.

Ayrıca, menüler arasında gezinmek için yanlarından aşağıya doğru kullanışlı bir menü kısayolu düğmesiyle gelir ve yerleşik sat-navigasyonda yapıştırma ve yol işaretleri ekleme işlemi hızlı ve basit bir işlemdir. İsterseniz bunu sesli olarak da yapabilirsiniz, ancak çoğu zaman eski moda bir şekilde yapmak daha hızlıdır.

Tüm Superb'ler ayrıca Apple CarPlay ve Android Auto ile birlikte gelir, ancak bir seçenek olarak yükseltme yapmak veya en azından Sportline süslemesi satın almak, Skoda’nın iPhone'unuzu bir kabloyla bağlamak yerine kablosuz Apple CarPlay'i alan daha büyük 9,2 inç ekran bilgi eğlence sistemidir. Diğer sistem 8-inçte benzer şekilde parlak, duyarlı ve kullanımı kolaydır.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.