Volkswagen Caddy

Eylül ayına özel tüm Caddy modellerinde büyük indirimlere ek 48 aya kadar %1,59 faiz fırsatı Volkswagen Yetkili Satıcısı Avek'te sizi bekliyor

Caddy Comfortline’da benzersiz bir sürüş konforu sizi bekliyor. Caddy Comfortline’ın gücü tüm yollarda sizinle. Yeni güvenlik özellikleri sayesinde Caddy Comfortline’la çıktığınız her yol güven dolu. Caddy Comfortline’da her şey güvenliğiniz için düşünüldü.

Formu doldurun sizi arayalım.

Tekstilkent: 0212 4402525
Çanakkale: 0286 4402525
Ümraniye: 0216 4402525

Volkswagen Caddy, Fiat Doblo Cargo, Ford Transit Connect ve Mercedes Citan da dahil olmak üzere çok sayıda rakipleri ile ticaret yapmak için yarışan kompakt boyutlu bir panelvandır.

Popüler Volkswagen reklamı, 2015'ten beri şu anki haliyle piyasada ve bir önceki nesle çok benzer olmasına rağmen, bugün Volkswagen Caddy, yeni güvenlik kiti ve güncellenmiş bilgi-eğlence seçenekleri dahil olmak üzere bir dizi teknoloji ilerlemesi sunuyor.

Volkswagen Caddy: Satışa Sunulan En İyi Kompakt Minibüsler

Volkswagen Caddy serisi, Caddy Maxi olarak etiketlenmiş daha uzun dingil mesafesi versiyonlarına sahip geniş bir yelpazede bodystyles ve formatlardan oluşuyor. Caddy'yi bir pencere minibüsü olarak satın alabilirsiniz ve eğer faydacı bir insanın hareket etmesini istiyorsanız, beş kişilik bir Caddy Combi ve daha uygun bir MPV'ye benzeyen bir beş kişilik veya yedi kişilik Caddy Life seçeneği vardır.

Caddy hattında, tümü Euro 6 emisyon standartlarına uygun, iyi bir dizel ve benzinli motor yelpazesi bulunmaktadır. Dizel dizilimi, sırasıyla 74bhp, 101bhp ve 148bhp yapan 2.0 TDI motorunun üç versiyonunu içermektedir. Daha güçlü olan iki ünite, çift kavramalı otomatik şanzımanla eşleştirilebilirken, giriş seviyesi dizel sadece manueldir. Hikaye 1.0 litre ve 1.4 litre benzinli trio ile tekrarlanıyor, otomatik olarak daha büyük motorlarda bir seçenek bulunuyor.

Caddy trim seviyelerinin üçlüsü de var ve bu seri DAB radyo / CD çalar, elektrikli camlar ve aynalar için beş inçlik bir dokunmatik ekran, elektrikli camlar ve aynalar ve tek bir kayar yan kapı ile Ön Acil Yardım özelliği olan Caddy Startline ile başlıyor . Caddy Trendline'a yükseldiğinizde iklim kontrolü, seyir, yüksekliği ayarlanabilir sürücü koltukları ve gövde rengi tamponlar elde edersiniz.

Ürün yelpazesinde yer alan Caddy Highline, VW’nin Discover Media Navigation sistemi, sis farları, otomatik farlar ve alaşım jantlarla birlikte geliyor. Çevre şirketiniz için daha fazla sorun varsa, Bluemotion seçeneği daha düşük yuvarlanma direnci, start / stop ve rejeneratif frenleme ile lastiklerden daha yüksek verim sağlar.

Mevcut Volkswagen Caddy selefine çok benziyor ve aynı platform üzerine inşa edilmiş olsa da, binek otomobilinden türetilmiş koşu teçhizatı ve teknolojisi minibüsü paketin başında tutmak için çok şey yaptı.

Yük Alanı ve Uygulanabilirlik

İki dingil mesafesi seçeneği (standart minibüste 2,681 mm ve Maxi'de 3,006 mm) Caddy'de 3,2m3 veya 4,2m3 yük hacimleri üretir. Yüksek tavan seçeneği bulunmadığından minibüs kompakt minibüs sınıfındaki en büyük kargo alanlarına tam olarak uymuyor ancak azami 857 kg yük taşıyor.

Yük uzunluğu 1.779 mm'dir ve arkaya erişim asimetrik olarak bölünmüş yan menteşeli arka kapılar veya bir yükleme kapağı vasıtasıyla yapılır. 700mm açıklığa sahip kayar bir yan kapı da standarttır ve bir seçenek olarak karşı tarafa bir saniye eklenebilir.Yandan menteşeli arka kapılar 90 dereceye kadar açılır, ancak mandallara hafifçe vurun ve daha iyi erişim için 180 dereceye kadar dışarı çıkarlar. 1,172 mm'ye kadar olan nesneler daha sonra wheelarches arasında kaydırılabilir. Diğer seçenekler arasında tavandaki bir merdiven kapağı ve yolcu tarafında bulunan ve load Flex Seat 'bulunmaktadır. Ayrıca standart minibüste potansiyel yük uzunluğunu 3.000mm'ye çıkarmak için yere düşüp yere düşmektedir.

Volkswagen Caddy, tıknaz kapı kolları, yarı yükseklikte iç panel ve sert plastikten yapılmış geniş eşik koruyucularla yükleme bölmesinin etrafını güvence altına alıyor. Yük zeminde altı kavisli göz vardır ve daha uzun Maxi modelinde iki tane daha elde edersiniz.

Güvenilirlik ve Güvenlik

Caddy'deki standart güvenlik ekipmanları son derece cömert ve seçenekler listesi etkileyici bir sürücü yardımı paketini barındırıyor.Standart olarak gelen sürücü ve yolcu hava yastıklarına ek olarak yan ve perde hava yastıkları mevcuttur. Daha sonra, aracın önündeki engellere olan mesafeyi izleyen ve “kritik” hale gelirse sesli bir uyarı veren Ön Yardım teknolojisi var. Sistem ayrıca, bir çarpışmanın yaklaşabileceğini düşünürse, acil durdurma için frenleri de hazırlar. Acil Şehir Frenlemesi, bir çarpmanın etkisini önlemek veya azaltmak için frenleri düşük hızlarda uygular.

Buna ek olarak, Caddy müşterileri, öndeki arabaya ayarlanmış bir hız ve ayarlanmış bir mesafeyi koruyan Adaptif Hız Sabitleme Sistemi'ni, yaklaşmakta olan trafiğin göz kamaştırıcı sürücülerini önlemek için uzun huzmeyi kıran Işık Yardımı ve tespit eden Sürücü Uyarısı'nı belirleyebilirler.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.