Volkswagen Caravelle

Yeni Caravelle Team, tasarımıyla geçmişine saygı duruşunda bulunuyor, teknolojisiyle zamanının ötesinde bir deneyim sunuyor. Efsane Volkswagen Transporter’ın çift renkli tasarımından ilham alınarak yaratılan bu tasarım, gittiği her yerde bakışları üzerine toplayacak.

Pratik Volkswagen Caravalle, araba benzeri dinamikleri ve kullanımıyla yedi kişiyi rahatça taşıyabilir. Volkswagen, Caravelle ile lüks bir mobil ofis ile üzerinde çalıştığı T5 platformu ile ticari bir minibüsün üzerinden tekrar geçiyor. 2003’teki lansmanından bu yana milyonlarca model var ama bu aynı zamanda Caravelle’in artık on yaşında olduğu anlamına geliyor. Alıcılara şasi uzunluğu, dişli kutuları, motorlar ve düzen seçenekleri sunar. Facelifted Transporter bir işçinin favorisidir, California kamp aracında hafta sonu kaçamakları için mükemmeldir, zekice istiflenebilir bir tente ve kullanışlı piknik sandalyeleri - ayrıca bir uyku bölmesi ve gazla çalışan bir soba içerir. Halen Caravelle üç farklı kesim seviyesinde sunulmaktadır . SE, Executive ve ultra Business model, ancak hepsi rakiplere göre çok pahalıdır.

Motorlar, Performans ve Sürüş

2.0 litrelik 138 beygir gücündeki motor yeterli hızda çalışıyor, ancak daha hızlı ilerleme kaydetme gereğini hissediyorsanız, 178 beygir gücündeki BiTDI ünitesi bir bakıma değer ve güç sunumu sorunsuz ve rafine. Otoyol hızlarındaki rüzgar gürültüsü oldukça belirgindir, ancak diğer sesler oldukça iyi bastırılır. İki vitesli şanzıman seçeneğiniz var - altı vitesli bir manuel ya da yumuşak hızlanma ve kusursuz değişiklikler sağlayan mükemmel DSG otomatik. Tek olumsuz uyuşmuş direksiyon ve düşük düşük hızda sürüş. Daha büyük alaşımlardaki modeller çöker ve çukurlara hakim olur ve yaşlanan şasi tasarımını ortaya çıkarır.

MPG, CO2 ve İşletme Maliyetleri

Her ikisi de dizel olmak üzere iki motor seçeneği vardır, ancak ikisi de yakıt tasarrufu olarak sınıflandırılamaz. Çoğu model, 4MOTION dört tekerlekten çekişli versiyon aralığını belirtmediğiniz sürece, K Grubu vergi parantezine (201-225g / km) düşmektedir. 138bhp modeli için 34.4mpg ila 36.7mpg arasında ve vites kutusuna bağlı olarak daha yüksek güçte çalışan 178bhp BiTDI motor için 36.2mpg ila 32.1mpg arasında yakıt dönüşü görmeyi bekleyin. Ancak bu resmi tahminler oldukça iyimser ve Caravelle'ı yirmili yaşların ortalarından daha fazla insan ve valizle doldurursanız, çok daha gerçekçi. Seçenekler listesine dikkat edin - fiyatı temel modelin çok ötesine kolayca zorlayabilirsiniz. Sigorta da oldukça dik ve Caravelle diğer sekiz kişilik rakiplerine göre en az 20.000 – 50.000 TL daha pahalı.

İç Tasarım ve Teknoloji

Volkswagen, Polo, Golf ve Sharan'dan anında tanınabilen aile yüzünü devraldı. Bununla birlikte, düzgün ızgara ve karesi alınmış farlar, vanilyalı kutu şeklindeki şekle iyi uyum sağlar ve Caravelle'de koyu renkler en iyi şekilde uyar. Dıştaki alaşım jantlar ve krom kaplama VW'yi daha üstün bir seçenek olarak öne çıkarıyor ve en üst düzey modellerde LED farlar ve arka camlar da bulunuyor. Tekerleğin arkasına rahatça oturmak kolaydır, ancak sürüş pozisyonu arzu edilmek zorunda kalmaz - sanki mükemmel görünürlükle ödüllendirilmiş olsanız bile, otomobilin içinde yerine oturmuş gibi hissedersiniz.

Pratiklik, Konfor ve Önyükleme Alanı

Volkswagen Caravelle yetişkinler sadece koltuklardan herhangi birine sığmakla kalmaz, aynı zamanda rahatça yaparlar. Koltuk düzeninde de arka koltuk ve orta iki koltuğu kaydırıp bagaj alanını ve bacak uzatma bölümünü değiştirmek için geriye doğru çok fazla ayar yapabilirsiniz. Arka sıraya bakacak şekilde orta koltukları da döndürebilirsiniz. Elektrikli kayar kapılar, bagaj kapağı gibi en yüksek özellikteki modellerde anahtarlık kullanılarak çalıştırılabilir, küçük çocuklu ebeveynler arkada entegre çocuk koltukları belirleme yeteneğini takdir edeceklerdir. En arka sıra ve orta iki koltuk da 5,300 litre yük taşıyabilmek için çıkarılabilir.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.