Volkswagen Passat Variant

Olmak istediğiniz yerde.

Bir otomobil düşünün… Zarafetiyle görenleri büyülerken, performansıyla da dudak ısırtacak. Sahip olduğu üst sınıf teknolojileri, yüksek kaliteli malzemeleri ve o her zamanki seçkin ruhuyla, hem size hem de sevdiklerinize ne kadar özel olduğunuzu hissettirecek. Üstelik geniş bagaj hacmiyle gideceğiniz yerde ihtiyacınız olabilecek her şey için yeterli alanı sunacak. Onu çok uzaklarda aramanıza gerek yok. Çünkü o, olmak istediğiniz yerde.

Volkswagen Passat Variant iç mekanda rahat, sessiz ve devasa bir alan olmasına rağmen, eğer sizin için daha önemliyse, alternatiflerini kullanırken daha eğlenebilirsiniz. Ancak Volkswagen Passat’ın gelenekselliği ve sedan otomobiller sizi çekiyorsa Volkswagen Passat Variant  tam size göredir.

Volkswagen Passat Genel Bakış

Volkswagen, geçtiğimiz günlerde Passat'ın "dünyadaki en önemli aile arabası" olduğunu söyledi. Alman otomobil üreticisinin aynı 30 milyon adet satması da bunun bir kanıtı.

Volkswagen bile birkaç değişiklikle güncellenmiş Passat Sedan'ı dünyanın dört bir yanında satışa sundu. Ancak, azalan sedan satışları ile şu an çok tehlikeli bir durumda olduğu görülüyor. Bu nedenle, Volkswagen, Şubat ayında Passat Estate'in ön plana çıkmış versiyonunu başlattı ve şimdi Volkswagen Passat Variant R-Line Edition’ı başlatıp diğer varyantlarda isteğe bağlı olan birçok eklenti ile doldurmaya karar verdi.

Volkswagen’in Estate versiyonu sadece 2.000 kopya ile sınırlı olacaktır; Böylece kesinlikle Estate’i özel kılar. Volkswagen Passat Variant R-Line Edition, yalnızca modelin en iyi özellikli motorlarında, yani 268 beygir 2.0 litrelik TSI ve 240 beygir 2.0 litrelik Bi-TDI ikiz turbo bulunabilir. Volkswagen’in patentli 4Motion dört tekerlekten çekiş sistemi standart olarak mevcut olacak.

Alman otomobil üreticisi Volkswagen Passat Variant R-Line Edition'ı sportif vagona özel yeni bir Moonstone Gray renk tonunda sunacak. “Spor” a belli belirsiz yaklaşan herhangi bir otomobille eşanlamlı olduğu gibi, bu otomobil aynı zamanda zıt efektler için siyah aksan lehine krom parçalarını kaybeder; en belirgin olanı parlak siyah tavandır. "Siyah" muamelesini alan diğer dış kısımlar arasında tavan spoyleri, tavan rayı ve kanat aynaları ve pencere eşikleri bulunur. Arkada, LED arka lambalar ve arka difüzör de renk olarak siyahı seçmiştir. Volkswagen Passat Variant R-Line Sürümü, 19 inçlik Pretoria alaşımlarına da binecek ve bu da sizin tahmin ettiğiniz gibi - siyah renkte olacak.

Volkswagen Passat Variant Stili

Bu özel baskı önündeki R-Line spor koltuklarla sunulmaktadır. Destekler, karbon deri ile kaplanırken koltuk orta panelleri Nappa deriden yapılmıştır. Pedallar ayrıca özel R-Line işlemi alır ve fırçalanmış çelikten yapılır. İç mekanı daha da heyecanlı kılan, geniş bir renk yelpazesine sahip yeni ortam aydınlatması. Sitenin karanlık temasıyla birleştiğinde, bu renkler kesinlikle kabini aydınlatıyor. Siteye ayrıca bir dijital gösterge grubu ve navigasyonlu 9,2 inç dokunmatik ekran bilgi eğlence sistemi de veriliyor. Apple CarPlay'i de destekliyor.

Teknoloji açısından, Volkswagen Passat Variant R-Line Edition, sürücüye 130 mil hızında bile kısmen yardımcı olan 'Seyahat Asistanı' olarak bilinen bir özellik ile sunuluyor. Yapmanız gereken tek şey, ellerinizi direksiyon simidinde tutmak ve geri kalanı site tarafından halledilecek. Sistem, sürüş görevlerinizde başarıyla yardımcı olmak için ön kamera, Ön Yardımı yaya izleme sistemi, Park Yardımı sistemi, Yan Yardımı şerit değiştirme sistemi ve otomatik mesafe kontrol sistemini kullanır. LED Matrix farlar bu özel baskı ile standart olacak. Volkswagen Passat Variant R-Line Sürümü, ESC’yi devre dışı bırakabileceğiniz, şirketin istikrarlı ilk vagonu da olur. Bu, vagonunuzu yarış pistlerine götürebileceğiniz ve mümkün olan en iyi performansı ve sürüş deneyimini çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Şimdi, pistte uzun kıçlı bir vagon alıp almayacağınız tamamen farklı bir soru.

2019 Volkswagen Passat Varyantı R-Line Sürümü

Standart Passat fiyatlarından biraz daha yüksek fiyatlarla satışa sunulan Volkswagen Passat Variant R-Line Sürümü, 7 Mart 2019’da Cenevre Otomobil Fuarı’nda gösterildi ve burada mekanı T-Roc  performans geçişinin konsept versiyonu ile paylaştı.

Donanım ve Modeller

passat_variant_COMFORTL-NE.jpg

Comfortline

 • 17" İstanbul alüminyum alaşımlı jantlar, 215/55 R17 lastikler
 • LED stop lambaları
 • Gümüş tavan rayları
 • Telefon hazırlığı "Bluetooth"
 • "Composition Media" Bilgi ve Eğlence Sistemi
passat_variant_H-GHTL-NE.jpg

Highline

 • 18" Dartford aluminyum alaşım jantlar , 235/45 R18 lastikler
 • LED "High" stop lambaları
 • Geri görüş kamerası "Rear Assist"
 • 14 yönlü elektrikli ayarlanabilir, hafızalı ön koltuklar, masaj fonksiyonlu sürücü koltuğu
 • Dijital gösterge paneli"Active Info Display"

  Formu Doldurun, Sizi Arayalım

  TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

  Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

  TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

  Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.