Volkswagen T-Roc

Özgüveni doğuştan.

İleriye gidebilmek için düşmekten korkmayın. Unutmayın! Sizi siz yapan şey, özgüveninizdir. T-Roc, işte tam da bu özgüvenden doğdu ve bunu her köşesinde göstermeye hazır. LED farlarının altına konumlandırılan ve kendi tarzını taşıyan ışık imzasına sahip gündüz sürüş farları, tasarımına güç katan trapez egzoz dekorları, farkını ortaya koymaktan çekinmeyen tavan rengi seçenekleriyle T-Roc, doğuştan özgüven sahibi. Başkalarının belirlediği standartları değil, kendi çizginizi takip edenlere göre.

Volkswagen T-Roc, yüksek teknolojiye sahip iç ve büyük bir önyükleme ile küçük, şık bir SUV, ancak arka koltuktaki yolcular için daha fazla alan ve konfor için alternatiflerinden daha ucuzdur.

Volkswagen T-Roc Genel Bakış

Yükseltilmiş bir sürüş pozisyonu ve dikkat çekici görünümlerin sizin için doğrudan işletme maliyetlerinden daha önemli olup olmadığını düşünmeye değer.

Volkswagen T-Roc, rakiplerine göre daha lüks görünüyor. Yüksek özellikli otomobillerde serin altıgen gündüz yanan farlar bulunur.

Seçebileceğiniz çok sayıda şık iki tonlu renk seçeneği  var ve bir dizi turuncu, mavi ve sarı iç döşeme paketleriyle iyi bir görünümün sınırlarını daha da fazla keşfedebilirsiniz.

Görece ince renk kombinasyonlarına sadık kalın ve VW T-Roc’ın kabini zaman harcamak için çok güzel bir mekandır. Özellikle de mahremiyetinize düşkünseniz özel bir arabadır. VW T-Roc standart olarak 8 inçlik bir dokunmatik ekrana sahip ve giriş seviyesi otomobillerin tümü Apple ve Android telefonlar için akıllı telefon yansıtma ile birlikte geliyor. Geleneksel analog aramalar yerine, kaygan 10 inçlik dijital ekranla bile elde edebilirsiniz.

Volkswagen T-Roc Stili 

Bir aile hatchback'in pratikliğine ve ekonomisine ihtiyaç duyuyorsanız, ancak daha dikkat çekici bir görünüme ve daha yüksek bir sürüş konumuna sahip bir şey için fantezi istiyorsanız VW T-Roc'u göz önünde bulundurmalısınız.

Öyleyse, VW T-Roc’un kabini aslında geniş olmasa da cazibesi bulunuyor. Çok fazla sert, cızırtılı plastik var ve deri koltuklar en iyi özelliklere sahip otomobillerde bile pahalı, isteğe bağlı bir ekstradır.

Volkswagen T-Roc güçlü 2.0 litrelik dizel motorları, uç kısmına bir çöp dolusu çöp getirme konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacak, ancak yalnızca dört tekerlekten çekişli olarak geliyorlar, böylece özellikle ekonomik değiller. Kasabayı dolaştırmak için daha küçük 1.0 litrelik bir benzin modeli isteyeceksiniz ya da biraz daha perkier istiyorsanız, 1,5 litrelik daha güçlü bir benzin var.

Opsiyonel otomatik şanzıman kesinlikle dikkate değer - özellikle trafik sıkışıklığı için çok zaman harcıyorsanız - fakat isteğe bağlı daha büyük alaşım jantlar kaçınmak isteyebileceğiniz bir seçenektir. Bunlar olmadan, VW T-Roc kasabanın her tarafına yayılan etkileyici bir iş çıkarır ve otoyol hızlarında da pek hoş olmayan bir ses duymazsınız.

VW T-Roc'ı uzun tahriklerin parkta yürüyüş yapmak gibi hissetmelerine yardımcı olmak için bir sürü sürücü destek sistemi ile edinin. Bununla birlikte, bu ekstra özelliklerin tümü ek ücrete tabidir, bu yüzden ne kadar tasarruf edebileceğinizi görmek için VW T-Roc fırsatlarını inceleyin.

Volkswagen T-Roc bir 4 × 4 mı?

Yüksek güçlü benzinli veya dizel araçlardan birine giderseniz, VW T-Roc'u 4 × 4 olarak satın alabilirsiniz. Volkswagen, dört tekerlekten çekiş sistemine 4Motion adını veriyor ve 150hp 1.5-litre ve 190hp 2.0-litre benzinli motorlar veya 150hp 2.0-litre dizel motor ile 4Motion versiyonlarını alabilirsiniz. Benzinli 4x4'lerde otomatik bir vites kutusu bulunurken dizelde manuel bir vites kutusu bulunur. Volkswagen T-Roc serisinin geri kalanı önden çekişli otomobillerdir.

T-Roc Ne Anlama Geliyor?

Tüm Volkswagen’in SUV otomobilleri, yine de well T’ harfiyle başlıyor. En küçüğünden başlayarak en büyüğüne doğru T-Cross, T-Roc, Tiguan, Tiguan Allspace ve Touareg var. T-Roc’daki ‘Roc’, rock kelimesinden türetilmiştir ve Volkswagen’in bu araba sınıfını ‘rock’ isteğini ifade eder.

Donanım ve Modeller

a1_sportback.jpg

Sportback

 • Mobil Bağlantı Arayüzü "AppConnect"
 • Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display"
 • Yorgunluk Tespit Sistemi "Fatigue Detection"
 • LED Ön Farlar ve LED Gündüz Sürüş Farları
 • 17" Klumbach Alüminyum Alaşımlı Jantlar

  Formu Doldurun, Sizi Arayalım

  TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

  Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

  TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

  Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.