Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

2020 Model Yeni SEAT Ateca’da Kredi Fırsatı!

img

020 model sınırlı sayında Yeni SEAT Ateca, Şubat ayına özel, 100.000TL için, 12 ay, %0 faiz oranı ile SEAT Yetkili Satıcılarında.

2020 model Yeni SEAT Ateca 1.5 lt EcoTSI ACT 150 HP S&S DSG Xperience ve FR versiyonlarında SEAT Finans'tan 100.000TL için, 12 ay vadede, %0 faiz oranı ile sunulan özel taşıt kredisi bulunuyor.

Sınırlı sayıda araç için ve 01 Şubat – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında geçerli kampanyadan yararlanmak için sizi SEAT Yetkili Satıcılarına bekliyoruz.

 

Kampanya Koşulları:

Bu kampanya 01 Şubat – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Yeni SEAT Ateca, 100 kilometrede 6,4 - 7,1 litre ortalama yakıt tüketimi ile 146 - 162 g/km ortalama emisyon değerine sahiptir.

Görselde bulunan aracın özellikleri, Türkiye’de satılmakta olan ürünlerle farklılık gösterebilir. Bazı özellikler opsiyonel olarak sunulabilir. Belirtilen tutarlar, tavsiye edilen indirim tutarları ve fiyatları olup başka bir kampanya ile birleştirilemez. SEAT Yetkili Satıcılarının ek indirim yapma hakkı saklıdır. Standart donanımda yer almayan ek donanımlar ve özellikler nedeniyle araç fiyatında değişiklik olabilir. Yeni Ateca modeli ile ilgili daha detaylı bilgiye SEAT Yetkili Satıcılarından ulaşabilirsiniz.

Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, modellerin teknik özelliklerde, donanımlarda ve renklerde değişiklik yapma hakkı saklıdır. Doğuş Otomotiv kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya sonlandırma hakkına sahiptir.  

Tüm Yeni SEAT Ateca modellerinde geçerli taşıt kredisi kampanyası 100.000TL tutar için, 12 ay vadeli, %0 faizli ve kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Satıcılarında geçerlidir. İlgili kampanya Volkswagen Doğuş Finans A.Ş. – SEAT Finans tarafından ortak düzenlenmekte olup, bu kampanyadan Volkswagen Doğuş Finans A.Ş. tarafından sunulan sigorta ürünlerinin (uzatılmış garanti, SEAT Kasko) satın alan müşteriler yararlanabilecektir. Bu ürünlerin bedelleri müşteriye göre farklılık göstermekte olup ürünler hakkında detaylı bilgi www.vdf.com.tr adresindedir. Kredi ve finansman şart ve seçenekleri Volkswagen Doğuş Finans A.Ş. – SEAT Finans tarafından sağlanmaktadır. Kredi tahsis ücreti gerçek kişi müşteriler için toplam kredi tutarının binde 5’ine denk gelirken (’toplam kredi tutarı x 0,005x1,05’’ ‘xxx TL’’), tüzel kişi müşterilerde 1.100 TL olarak kredi tutarına dahil edilecektir.

Belirtilen aylık taksit tutarına masraf dahildir. Bu kampanyada 12.12.2017 tarihli ve 30268 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Bankaların Kredi İşlemlerine İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik’teki taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir..

img