ZUBİZU Servis KampanyasıZUBİZU mobil uygulamasını kullanan Volkswagen Binek Araç sahipleri, serviste de kazanıyor! Eğer siz de 2 yaş üzeri bir Volkswagen Binek Araç modeline* sahipseniz, ZUBİZU mobil uygulamasını kullanarak bu indirimlerden faydalanabilirsiniz.

  • 3 ve 4 yaşındaki Volkswagen Binek Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça ve işçilik ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında** 15% indirim.
  • 4 yaş üstü Volkswagen Binek Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça ve işçilik ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında** 25%, motor yağlarında %16 indirim.
  • 7 yaş üstü Volkswagen Binek Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça ve işçilik ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında** 30%, motor yağlarında %16 indirim.

Üstelik, kampanyadan yararlanarak periyodik bakımını Volkswagen Yetkili Servisi Avek'te yaptıran Volkswagen sahiplerine 1 yıllık Mobilite Hizmet Paketi de hediye!***

* Bu kampanya trafiğe çıkış tarihi itibariyle 2 yaş üzeri Volkswagen Binek Araç modelleri için geçerlidir.

** Tavsiye edilen indirim; mekanik ve elektrik tüm Volkswagen Orijinal Parçalar®, mekanik ve elektrik atölye işçiliği, yağ, yağ değişimi ile Continental, Michelin, Goodyear, Bridgestone ve Lassa lastikler için geçerlidir.

*** Mobilite Hizmet Paketi, yalnızca ücretsiz çekici hizmetini kapsamaktadır. Periyodik bakımları düzenli olarak Volkswagen Yetkili Servislerinde yapılmamış olan araçlar için uygulanamaz.

Tekstilkent:  0212 4402525 
Ümraniye:   0216 4402525 
Çanakkale:  0286 4402525