Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

SEAT Ibiza 1.0 EcoTSI 110HP DSG Style

img

SEAT Ibiza 1.0 EcoTSI 110HP DSG Style modeli, avantajlı ödeme koşullarıyla SEAT Yetkili Satıcılarında seni bekliyor.

SEAT’ın ikonik modeli Ibiza, 11-28 Şubat tarihleri arasında özel avantajlı ödeme koşullarıyla SEAT Yetkili Satıcılarında seni bekliyor! Ibiza’nın 1.0 lt EcoTSI 110 HP DSG motor seçeneği 100 km’de ortalama 4,7 lt yakıt tüketimine sahip. Zengin donanım özelliklerine sahip modelde yağmur sensörü, hız sabitleme sistemi, arka park sensörleri, otomatik klima, otomatik yanan kısa farların yanı sıra, yüksek kaliteye ve çözünürlüğe sahip 6,5 inçlik dokunmatik ekran da standart olarak yer alıyor. Şubat ayı boyunca geçerli bu fırsatı kaçırmamak için hemen SEAT Yetkili Satıcılarına başvur.

28 Şubat 2021 tarihine kadar geçerli kampanya, kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Satıcılarında geçerlidir.

 

Kampanya Koşulları:

Bu kampanya 11 Şubat – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında, SEAT Ibiza 1.0 Eco TSI 110hp DSG Style modelinde ve kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Satıcılarında geçerlidir. SEAT Ibiza, 100 kilometrede 5,3 – 6,4 litre (WLTP) ortalama yakıt tüketimi ile 122 - 146 g/km (WLTP) ortalama emisyon değerine sahiptir.

Görselde bulunan aracın özellikleri, Türkiye’de satılmakta olan ürünlerle farklılık gösterebilir. Bazı özellikler opsiyonel olarak sunulabilir. Belirtilen tutarlar, tavsiye edilen indirim tutarları ve fiyatları olup başka bir kampanya ile birleştirilemez. SEAT Yetkili Satıcılarının ek indirim yapma hakkı saklıdır. Standart donanımda yer almayan ek donanımlar ve özellikler nedeniyle araç fiyatında değişiklik olabilir. Ibiza modeli ile ilgili daha detaylı bilgiye SEAT Yetkili Satıcılarından ulaşabilirsiniz.

Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, modellerin teknik özelliklerde, donanımlarda ve renklerde değişiklik yapma hakkı saklıdır. Doğuş Otomotiv kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya sonlandırma hakkına sahiptir.

img