Audi RS

Daha az ağırlık. Daha fazla sürüş keyfi. Audi RS 6 Avant.

Audi RS 6 Avant'ın önerilecek çok fazla özelliği vardır: Büyüleyici güç, etkili, güzel bir görünüm ve akıllı Audi ultra hafif tasarım teknolojisi. Çünkü daha hafif bir araç, daha çevik bir araç demektir. Bunun, sürüş keyfinizi ne ölçüde artıracağı ise rakamlarla ifade edilemez. Daha çok duygularla ifade edilir. Audi RS 6 Avant'ı deneyimleyin.

Audi RS Sportback ve Audi RS Limousine modelleri ile Audi RS spor araba sevenlerin tercihlerinden bir tanesidir. iki modelin özellikleri birbirine çok benzemektedir.

Audi RS

Rekor hızda olan Audi RS 5 silindirli motora sahiptir. 294 kW (400 hp) TFSI ve en fazla 480 Nm torku bulunmaktadır. 0 kilometreden 100 kilometreye saatte 4,1 saniyede ulaşmaktadır. Parlak siyah rengi ile dikkat çekici bir modeldir. Saatte 240 kilometreye kadar yükselebilmektedir. Dört teker çekiş sistemi bulunmaktadır. 7 vitesli olan aracın şanzımanı S tronictir.

Audi RS Sportback modeli benzin ile çalışmakta ve motoru ise RS 3 Sportback S tronic olmaktadır.

Yakıt Tüketimi

Şehir içi kullanımlarda 100 kilometre için 11,3 litre yakıt tüketmektedir. Şehir dışı kullanımlarında ise 100 kilometre için 6,9 litre yakıt tüketmektedir. Ortalama yakıt tüketimi 100 kilometre için 8,5 litre olmaktadır. CO2 emisyonu ise 195 – 194 g / km’dir. Yakıt tüketimi WLTP’den sonra 100 kilometre için ortalama 9,6 ile 9,5 litre arasında olmuştur. CO2 emisyonu ise testten sonra 216 – 215 g / km’dir.

Dış Tasarımı

Gövde renkleri opak olarak nardo gri seçeneğine sahiptir. Metalik renklerde ise; metalik floret gümüş grisi, metalik glacier beyazı, metalik mitos siyahı ve metalik tango kırmızı bulunmaktadır. sedefli renklerde tek seçenek vardır. O da sedefli daytona gridir. Kristal efektli renkleri de mevcuttur. Kristsal efekt ara mavisi ve kristal efekt panter siyahı renkleri bulunmaktadır. Kişiye özel renk seçenekleri de bu araç için bulunmaktadır. jantları 5 kol, blade tasarımlı, parlak siyah ve 19 inç ebatındadır. 255 / 30 R19 ve 235 / 35 R19 seçenekleri bulunmaktadır. Farları LED fardır. Matrix LED far sistemi de bulunmaktadır. Bu sistem ile dinamik sinyal lambaları, otomatik ayarlı farlar, viraj ve sis farları, far yıkama sistemleri bulunmaktadır. Tavanı spoyler olmaktadır. Mat alüminyum görünümlü yan aynaları bulunmaktadır. Panaromik cam tavana sahiptir. Ön camın silecek fıskiyesi ısıtmalıdır, ayrıca ön camlar ses yalıtımlıdır. Camların her biri ısı yalıtımlıdır. İç aydınlatma paketi de araca dahildir.

İç Tasarımı

Ön koltukları spordur. Koltuk döşemelerinde deri olarak ay gümüşü, kaya siyahı, siyah kırmızı seçenekleri bulunmaktadır. Direksiyonu üç kolludur. Aynı zamanda çok fonksiyonlu olmak ile birlikte altı düzleştirilmiştir. Spor deri bir direksiyonu bulunmaktadır. İç tavanı gri kumaş kaplamadır. Deluxe otomatik kliması bulunmaktadır.

Audi RS Limousine

Spor araba severlerin en sevdiği modellerden bir tanesidir. günlük kullanım için çok uygundur. 100 kilometre için ortalama 8,4 ile 8,3 litre arasında yakıt tüketimi bulunmaktadır. ortalama CO3 emiston hacmi ise 191 – 188 g / km olmaktadır. 0 kilometreden 100 kilometreye saatte 4,1 saniyede çıkmaktadır.

Motor

RS 3 Saloon S tronic motora sahiptir.

Dış Tasarımı

Gövde renkleri opak olarak nardo gri seçeneğine sahiptir. Metalik renklerde ise; metalik floret gümüş grisi, metalik glacier beyazı, metalik mitos siyahı ve metalik tango kırmızı bulunmaktadır. sedefli renklerde tek seçenek vardır. O da sedefli daytona gridir. Kristal efektli renkleri de mevcuttur. Kristsal efekt ara mavisi ve kristal efekt panter siyahı renkleri bulunmaktadır. renk seçenekleri ile spor model ile aynı özelliklere sahiptir. Ön koltukları spordur. Deri döşeme bir iç tasarıma sahiptir. Sürücü koltuğunda masaj fonksiyonu eklenebilmektedir. Aynı zamanda isteğe bağlı ön koltuklara bel desteği de yapılmaktadır. Ön koltuklar ısıtmalı isteniyorsa bu da pakete dahil edilebilmektedir. Arka koltuk ise 3 ayrı parça ile katlanabilir şekilde yapılabilmektedir. İç dekoru 3 D görünümlüdür ve titanyum gri ile kaplıdır. Kapı eşik kaplamaları ise alüminyumdur. Paspasları da velür paspas modelindedir. Yan aynalar elektrikle ayarlanabilmektedir. Ayrıca LED sinyali ve otomatik karartma özellikleri de bulunmaktadır. iç dikiz aynası ise elektrokromdur. Deluxe kliması bulunmaktadır. Hırsızlık alarmı da araç içerisinde bulunmaktadır. Sigara içenler için orta konsolda çakmak ve küllük bulunmaktadır. MMI radio plus araçta bulunmaktadır. Renkli ekranlı sürücü bilgilendirme sistemi sürücüye çok yardımcı olmaktadır. Geri görüş kamerası ve park sensörü de bulunmaktadır. Direksiyonu ilericidir. RS fren sistemi bulunmaktadır. Araç içerisinde reflektör ve ilk yardım seti de vardır.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.