SEAT Ibiza

Yeni SEAT Ibiza ile sen de hemen harekete geç! Şehir seni nereye götürürse götürsün, maceraperest Yeni SEAT Ibiza'nın full LED farlarını yak ve kendi tarzını yansıt!

Maceraperest bir tasarıma sahip olan SEAT Ibiza, görenleri kendine hayran bıraktırmaktadır. Bir tarzı olanlar ve gösterişli olmaktan hoşlananlar SEAT Ibiza’dan yana tercihlerini kullanmaktadır. Son teknoloji donanımı ve mükemmel iç dış tasarımı ile en çok tercih edilen otomobil modellerinden bir tanesidir. SEAT Ibiza kadın sürücüler tarafından da en beğenilen modeller arasında yer almaktadır.

Araç Renk Seçenekleri

SEAT Ibiza opak olarak beyaz ve püre kırmızı renklerinde olabilmektedir. Metalik olarak ise; magnetic gri, midnight siyah, mystery mavi, desire kırmızı, eclipse turuncu, urban gümüş gri ve nevada beyaz renkleri bulunmaktadır. SEAT Ibiza’nın her modelinde her renk bulunmamaktadır. Örneğin bir renk style modelde bulunabilirken, FR modelde bulunmayabilmektedir. İç döşemelerde ise kumaş olarak orgad mavi, edge mystic, sound nora seçenekleri bulunmaktadır. Deride ise; dinamica siyah  seçeneği bulunmaktadır.

SEAT Ibiza Araç Teknik Özellikleri

SEAT Ibiza Style

SEAT Ibiza Style 1.0 Evo 80 HP S&S motor olarak sunulmaktadır.


Dış Donanım

15 inç alaşımlı jantlara sahiptir. Ön sis farları dönüşe duyarlıdır. Gündüz farları LED teknolojisi içermektedir. Arka park sensörü bulunmaktadır. gövde rengi ile kapı kollar ve yan aynalar aynı renktir. Aynı zamanda yan aynalar elektriklidir.

İç Donanım

Klima, yol bilgisayarı, hız sabitleme sistemi bulunmaktadır. Direksiyonu yükseklik ve derinlik ayarlıdır. Ön ve arka camlar elektriklidir. Deri olan direksiyon aynı zamanda çok fonksiyonludur. Vites topu ve el freni de deridir. Kısa farlar otomatik yanmaktadır. Sürücü koltuğunun yükseklik ayarı bulunmaktadır. iç tavanı gri renklidir. Arka koltuklar katlanabilmektedir. Paspaslar kauçuktur.

Güvenlik

Anti blokaj fren sistemi, elektronik stabilite kontrolü, elektronik patinaj önleme sistemi, acil fren destek sistemi, elektronik fren gücü dağıtımı, hidrolik fren asistanı, elektronik stabilite frenleme sistemi, ön bölge asistanı, ikincil çarpışma freni, ani frenlemede otomatik yanan flaşörler, yorgunluk tespit sistemi, lastik basınç uyarı, yokuş kalkış destek sistemi, elektornik dinamik diferansiyel kilidir. Hava yastıkları, emniyet kemeri uyarısı, sürücü ve ön yolcu için gergili emniyet kemeri, çocuk koltuğu sabitleticisi, ön ve arka disk frenler, immobilizer ve uzaktan kumandalı merkezi kilit sistemi bulunmaktadır.

Donanım ve Modeller

ibiza_STYLE.png

Style

  • 15" Alüminyum Alaşımlı Jantlar

  • Dönüşe Duyarlı Ön Sis Farları

  • LED Gündüz Sürüş Farı / LED Arka Stop Lambaları

  • Gövde Rengi Kapı Kolları ve Yan Aynalar

  • Elektrikli Yan Aynalar

  • Otomatik KlimaFormu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.