Skoda Kodiaq

Skoda Kodiaq, Yüksek Çekim Gücü 

En zorlu şartlara hazır yeni Kodiaq, Skoda’nın geliştirdiği ‘’kristalize’’ tasarım dili ile vücut bulan keskin ve nefes kesici hatları ile saygın ve tüm güçlüklere meydan okumaya hazır. Fonksiyon ve estetiğin bir araya geldiği yeni Kodiaq, benzersiz iç mekan genişliği, verimli motor seçenekleri, üstün arazi kabiliyeti ve hayatı kolaylaştıran Simply Clever özellikleri ile her disiplinde iddiasını ortaya koyuyor.

İstanbul - Tekstilkent: 0212 4402525

Çanakkale: 0286 4402525

Ayrıntılı bilgi için formu doldurun sizi arayalım.

 

Skoda Kodiaq Teknik Özellikleri

Skoda Kodiaq  motoru 1.5 TSI 150 PS DSG’dir.

 

Motor

1.5 TSI 150 PS DSG

Skoda Kodiaq 4 silindirli motora sahiptir. Silindir hacmi 1498 cc olmaktadır. Çap ise 74.5 * 85.9 olmaktadır. Maksimum gücü 110 (150) / 5000 – 6000 Kw (PS) / dev/dak olurken, maksimum torku ise 250 / 1500 – 3500 Nm / dev/dak olmaktadır.

 

Performans

Saatte maksimum hızı 198 kilometreye çıkmaktadır. İvmelenme ise 0 kilometreden 100 kilometreye saatte 9.8 saniyedir.

 

Yakıt tüketimi

Şehir içinde 100 kilometre için 7.0 litre yakıt tüketmektedir. Bu rakam şehirlerarası yolculuklarda 100 kilometre için 5.1 litre olmaktadır. Ortalama yakıt tüketimi 5.8 litredir. CO2 emisyonu ise yapılan testler sonucunda 132 g / km olarak belirlenmiştir. Bu rakam kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir.

 

Araç Ölçüleri

Skoda Kodiaq otomobilin uzunluğu 4697 milimetrre, genişliği 1882 milimetre ve yüksekliği ise 1660 milimetredir. Aracın dingil mesafesi 2791 milimetredir. Skoda Kodiaq bagaj hacmi 720 / 2165 dm3 olmaktadır. Lastikleri 215 / 65 R17 olan otomobilin ağırlığı ise 1582 kilogramdır. Lastik ve ağırlık motor çeşidine göre değişmektedir. 1.5 TSI 150 PS 4*4 motor için aracın lastikleri 235 / 55 R18, ağırlığı ise 1704 kilogramdır. Bu rakamlara sürücü kilogramı da dahildir.

 

Garanti süresi

Skoda Kodiaq otomobilin mekanik olarak 2 yıl sınırsız kilometrede, korozyon olarak ise 12 yıl garantisi bulunmaktadır.

 

Güvenlik

Skoda Kodiaq sürücü ve ön yolcu için hava yastıkları ve emniyet kemeri gergili şekilde yer almaktadır. Ön yolcu hava yastığı iptal edilebilmektedir. Arka koltuklarda her yolcu için emniyet kemeri bulunmaktadır. elektronik stabilite kontrol sistemi, anti blokaj fren sistemi, hidrolik fran asistanı, motor çekiş kontrol sistemi, elektronik patinaj önleme sistemi, elektronik diferansiyel kilidi, elektronik stabilite frenleme sistemi, direksiyon yönlendirme tavsiyesi, elektronik diferansiyel dağıtıcısı, çoklu çarpışma freni, elektronik park freni, autohold fonksiyonui WOKS özellikli aktif ön kafalıklar, ön sis farları, lastik basınç kontrol sistemi, ön ve arka koltuklar için emniyet kemeri uyarı lambası ve çocuk koltuğu sabitleme özelliği bulunmaktadır.

 

Konfor ve Teknoloji

Skoda Kodiaq içerisinde Maxi - DOT bilgi ekranı, anahtarsız çalıştırma sistemi, hız sabitleyici, yağmur sensörü, radyo ekranına entegre olabilen arka park sensörleri, far sensörü, yükseklik ve derinlik ayarı olan elektro-mekanik takviyeli direksiyon, yükseklik ve bel ayarlı ön koltuklar, bluetooth, 8 adet hoparlör, 3 kollu deri direksiyon simidi, USB bağlantı noktası, SD kart okuyucu, kendiliğinden kararabilen iç dikiz aynası, elektrikli camlar, çocuk kilidi, güvenlik kilidi, elektrikli yan aynalar, ısıtmalı yan aynalar, deri vites topu, ayaklık aydınlatıcısı, gözlük saklama kabı, yer tasarrufuna sahip stepne bulunmaktadır.

 

Tasarım

Skoda Kodiaq 7.0 J * 17 inç jantları olan aracın jantları hafif alaşımlıdır. Gündüz sürüşler için aydınlatma sistemi bulunmaktadır. Arka farları LED’tir. Yan sinyal lambaları ile dış dikiz aynaları entegre olabilmektedir. Ön ızgarası korum çerçevelidir. Siyah renkli tavan rayları bulunmaktadır. iç kapı kolları ise korum kaplamadır.

 

Donanım ve Modeller

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.