Yeni Skoda Fabia

SKODA Fabia Daha Kararlı, Daha Cesur!

Kriztalize tasarım dilinin ön plana çıktığı net ve keskin duruşuyla Skoda Fabia'da yalnız sizin için değil eşyalarınız için de bolca alan sunulmaktadır. Panoramik cam tavan opsiyonu ile de size yolculuğun keyfini garanti ediyor. 

Ön Bölge Frenleme Asistanı ve Geri Görüş Kamerası gibi daha üst düzey otomobillere ait teknolojiler isteğe bağlı olarak  Yeni Skoda Fabia'da tercih edilebilmektedir.

Spor araç severlerin en güzel tercihlerinden bir tanesi olan Skoda Fabia teknik ve donanım açısından oldukça yenilikçi bir otomobildir.

İstanbul -Tekstilkent: 0212 4402525

Çanakkale: 0286 4402525

Ayrıntılı bilgi için formu doldurun sizi arayalım.

 

Skoda Fabia Teknik Özellikler

Skoda Fabia'da 1.0 TSI 110 PS DSG motor bulunmaktadır.

 

Motor

Skoda Fabia 3 silindirli motora sahiptir. Silindir hacmi 999 cc olmaktadır. Çap ise 74.5 * 76.4 olmaktadır. Maksimum gücü 81 (110) / 5000 – 5500 Kw (PS) / dev/dak olurken, maksimum torku ise 200 / 2000 – 3500 Nm / dev/dak olmaktadır.

 

Performans

Performans olarak da motoruna göre Skoda Fabia özellikleri farklıdır.

 

Yakıt tüketimi

Şehir içinde 100 kilometre için 5.5 litre yakıt tüketmektedir. Bu rakam şehirlerarası yolculuklarda 100 kilometre için 4.4 litre olmaktadır. Ortalama yakıt tüketimi 4.8 litredir. CO2 emisyonu ise yapılan testler sonucunda 110 g / km olarak belirlenmiştir. Bu rakam kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir.

 

Araç Ölçüleri

Skoda Fabia otomobilin 1.0 TSI 110 PS DSG için uzunluğu 3997 milimetre, genişliği 1732 milimetre ve yüksekliği ise 1452 milimetredir. Aracın dingil mesafesi 2470 milimetredir. Skoda Fabia bagaj hacmi 305 / 1125 dm3 olmaktadır. Lastikleri 185 / 60 R15 olan otomobilin ağırlığı ise 1165 kilogramdır. Combi 1.0 TSI 110 PS DSG için ise otomobilin uzunluğu 4262 milimetre, genişliği 1732 milimetre ve yüksekliği ise 1452 milimetredir. Aracın dingil mesafesi 2470 milimetredir. Skoda Fabia bagaj hacmi 505 / 1370 dm3 olmaktadır. Lastikleri 185 / 60 R15 olan otomobilin ağırlığı ise 1185 kilogramdır. Sürücünün ağırlığı da bu ağırlığa dahildir.

 

Garanti süresi

Skoda Fabia otomobilin mekanik olarak 2 yıl sınırsız kilometrede, korozyon olarak ise 12 yıl garantisi bulunmaktadır.

 

Güvenlik

Skoda Fabia sürücü ve ön yolcu için hava yastıkları ve emniyet kemeri gergili şekilde yer almaktadır. Ön yolcu hava yastığı iptal edilebilmektedir. Arka koltuklarda her yolcu için emniyet kemeri bulunmaktadır. Sürücü yorgunluk tespit sistemi bulunmaktadır. Elektronik stabilite kontrol sistemi, anti blokaj fren sistemi, hidrolik fren asistanı, motor çekiş kontrol sistemi, elektronik patinaj önleme sistemi, elektronik diferansiyel kilidi, elektronik stabilite frenleme sistemi, direksiyon yönlendirme tavsiyesi, elektronik diferansiyel dağıtıcısı, çoklu çarpışma freni, lastik basınç kontrol sistemi, sürücü koltuklar için emniyet kemeri uyarı lambası, immobilizer, kaza sırasında yakıt akışını kesme sistemi ve arka yolcu çocuk koltuğu sabitleme özelliği bulunmaktadır.

 

Konfor ve Teknoloji

Skoda Fabia direksiyon sisteminde yükseklik ve derinlik ayarı bulunmaktadır. Start, stop sistemi vardır. Fren enerjisi geri kazanım sistemi, radyo swivg 6.5 inç dokunmatik multimedya sistemi, SD kart okuyucu, USB bağlantı noktası, 4 hoparlör, hoparlörlerin 2 si tweeter, sürücü koltuğu yükseklik ayarlı, yan aynalar elektrikli ve ısıtmalı, yol bilgisayarı çok fonksiyonlu, anahtarı katlanabilir ve uzaktan kumanda, gözlük saklama gözü, asimetrik katlanabilen arka koltuklar, 15 inç boyutunca stepne, ön yolcu koltuğunun altında şemsiye ve yıkayıcılı arka cam sileceği bulunmaktadır.

 

Tasarım

Skoda Fabia  6.0 J * 15 inç çelik jantlar, gündüz farları ledli, dış dikiz aynaları ile yan aynalar entegre olabilmekte, krom çerçeveli ön ızgaralar, gövde rengi ile dikiz aynaları ve dış kapı kolları aynı, arka tamponda reflektör bulunmakta ve iç kapı kolları krom kaplamalıdır.

 

Donanım ve Modeller

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.