Volkswagen Crafter

Güven veren dış görünüşüyle boyut değiştirdi. Boyut atlatan teknoloji ile sürücü için en iyi çalışma alanı. Yeni Crafter motorları en yüksek performans gereksinimlerini karşılarken, verimlilik ve çalışma güvenilirliğini düşünür. Size tüm motor seçenekleriyle maksimum güç, düşük yakıt tüketimi sunar.

Formu doldurun sizi arayalım.

Tekstilkent: 0212 4402525
Çanakkale: 0286 4402525
Ümraniye: 0216 4402525

Volkswagen’in konfor odaklı Crafter minibüsü daha geniş bir ürün yelpazesi, olağanüstü bir iç mekan ve bir dizi güvenlik seti ile hizmet veriyor.

Volkswagen Crafter

Volkswagen Crafter çeşitli modelleri bulunmaktadır. Bunlar; Comfortable Servis, Comfortable Okul, Highline Servis ve Highline okul şeklindedir. Araç ticari araç olarak geçmektedir. Genel olarak iş yerleri ya da okullar için servis olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle özellikle güvenlik anlamında çok önemli bir donanıma sahiptir. Güvenliğin yanı sıra teknoloji olarak da en son teknoloji ile donatılmış bir araçtır. 16 ile 19 kişilik kapasitesi bulunmakta olup, ilave edilebilen birçok özelliği de bulunmaktadır.

Volkswagen Crafter Güvenlik

Yolcu koltuklarında 2 noktadan emniyet kemeri, yolcu koltuklarında otomatik yükseklik ayarı, kilitlenmeyi önleyici fren sistemi, anti patinaj sistmei, fren yardımcısı, elektronik diferansiyel kilidi, elektronik dengeleme programı, ikincil çarpışma önleme asistanı, kapı içi çelik barlar, ön koltukta gergili emniyet kemeri, frenleme hazırlığı, sürücü hava yastığı, şehir içi acil fren desteği, şerit takip uyarısı asistanı, uzun far asistanı ve yorgunluk tespit sistemi bulunmaktadır.

Volkswagen Crafter Dış Donanım

Halojen farlar, gündüz sürüş farı, LED farlar, LED gündüz farı, 3 krom şeritli ön ızgara, üçüncü stop lambası, arka sis farı, köşe aydınlatmalı ön sis farı, yan aynalarda LED sinyali bulunmaktadır.

Volkswagen Crafter Konfor

Körüklü sürücü koltuğu, konfor sürücü koltuğu, otomatik yanan farlar, okul kiti, sesli komut, bardak tutucu, aydınlatmalı ön basamak, elektrikli kumandalı ön camlar, acil çıkış kapağı, elektrikli ön kabin ısıtıcı, eve geliş ve evden çıkış fonksiyonu, far yükseklik ayarı, fonksiyonel LED saat, hız sabitleyici, otomatik start stop sistemi, LED tavan aydınlatması, perde, klimatik klima, uzaktan kumandalı merkezi kilit, yol bilgisayarı ve yağmur sensörü bulunmaktadır. Servis araçlarında ek olarak sıkışmaya karşı güvenlik sistemli otomatik kayar kapı ve basamak, ilave yolcu bölümü fanlı ısıtıcı, yolcu bölümünde 2 kademeli beyaz ve tek kademeli mavi ışık verne LED aydınlatma grubu, perde, suya dayanıklı ve hafif olan plywood tavan kaplama, manuel açılabilen acil çıkış kapağı, fonksiyonel LED saat, bagaj aydınlarma, park sensörü, okul taşıt etiketi, dur lambası, dış analog kameralar, 9 inç ekran, 3 tane kayıt alabilen iç IP kamera, koltuk uyarı sistemi, yolcu koltuklarında otomatik yükselme ayarı bulunmaktadır. Volkswagen Crafter okul 16 + 1 ya da 19 + 1 roll barlı seçenekleri bulunmaktadır.

Volkswagen Crafter 2.0 TDI Euro & Motor Teknik Özellikleri

Motor cinsi, dizel, motor hacmi 1968 cc, azami güç 177 PS 3600 dv / dk, azami tork 410 Nm 1500 – 2000 dv / dk olmaktadır. Çap 81,0 milimetre * 95,5 milimetredir. Sıkıştırma oranı 15,5 : 1; hava besleme ise çift turbo, intercooler olmaktadır.

Çekiş tipi arka çekişlidir. Vites kutusu; 6 ileri manuel ve 8 ileri otomatiktir.

Ön süspansiyon; Macpherson bağımsız süspansiyon, viraj denge çubuklu; arka süspansiyon yaprak yay süspansiyon ve rijit aksdur. Direksiyonu yükseklik ve derinlik ayarı yapılabilen, teleskopik ve servotroniktir. Ön lastik ölçüsü; 234 / 65 R16, arka lastik ölçüsü; 285 / 55 R16 şeklindedir.

Şehir içi 100 kilometre için 11,1 litre, şehir dışı 8,3 litre, birleşik ise 9,3 litre yakıt tüketmektedir.

Volkswagen Crafter Sürücü Destek Sistemleri

Elektronik dengeleme programı, kilitlenmeyi önleyici fren sistemi, anti patinaj sistemi, fren yardımcısı, elektronik diferansiyel kilidi, şehir içi acil fren desteği, yorgunluk tespit sistemi, hill holder yokuş yukarı kalkış yardımı ve prefill frenleme hazırlığı sistemleri bulunmaktadır.

Volkswagen Crafter Renk Seçenekleri

Volkswagen Crafter metalik olarak okyanus mavi, indiyum gri, ontario yeşil ve refleks gümüş renkleri bulunmaktadır. Opak renklerden ise şeker beyazı, vişne kırmızısı mevcuttur. Sedefli renklerde sedefli siyah rengi bulunmaktadır.

Volkswagen Crafter Araç Ölçüleri

Aracın dingil mesafesi 4490 milimetre, azami yüklü ağırlık 5000 kilogram, minimum boş ağırlık sürücü hariç 2486 kilogram ile 2527 kilogram arası, maksimum taşıma kapasitesi sürücü hariç 2514 kilogram ile 2473 kilogram arası, ön aks kapasitesi 2200, arka aks kapasitesi 3500, treyler ağırlığı frenli 3500, treyler ağırlığı frensiz 750 kilogramdır. Dönüş dairesi çapı ise 16,2 olmaktadır. Servis ve okul olan modellerin seçenekleri 16 + 1 roll barsız ve 19 + 1 roll barlı şeklindedir.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.