Volkswagen Yeni Transporter

Arkanızda tüm sevdikleriniz varsa önünüzde kimse duramaz. Hem göz alıcı dış tasarımı, hem güçlü motoru, hem de DSG otomatik vitesten gelen kesintisiz sürüş keyfi ile yolculuklarınız çok daha konforlu. Üstelik içinde tüm sevdiklerinize yer var.

Formu doldurun sizi arayalım.

Tekstilkent: 0212 4402525
Çanakkale: 0286 4402525
Ümraniye: 0216 4402525

Volkswagen Transporter

Volkswagen Transporter çeşitli modelleri bulunmaktadır. Bunlar; Camlı Van, City van ve Panel Van olmaktadır. Araç ticari araç olarak geçmektedir.

Volkswagen Transporter Dış Tasarım

Yükseklik ayarlı halojen farlar, elektrik kumandalı ısıtmalı yan aynalar, tek krom şeritli ön ızgara ve 16 inç jant kapağı bulunmaktadır.

Volkswagen Transporter İç Tasarım ve Konfor

Elektronik kontrollü klima, composition audio radio, Typ-C, AUX-IN, SD kart girişi, APP Connect desteği, 6,5" Ekranlı Composition Colour Radyo, bluetooth, hız sabitleyici, yol bilgisayarı, deri kaplu multifonksiyonele sahip direksiyon, yükseklik ve derinlik ayarlanabilen hidrolik direksiyon, yükseklik ayarlı, bel destekli, kolçaklı sürücü koltuğu, deri kaplı vites kolu bulunmaktadır.

Volkswagen Transporter Güvenlik

Elektornik dengeleme programı, kilitlenmeyi önleyici fren sistemi, anti patinaj sistemi, motor fren kontrol sistemi, elektronik diferansiyel kilidi, fren yardımcısı, yüke duyarlu devrilme koruması, elektronik fren güç dağılımı, frenleme desteği, frenleme hazırlığı, yağmurda fren desteği, yokuş kalkış yardımı, ikincil çarpışma önleme asistanı, yorgunluk tespit sistemi ve sürücü hava yastığı bulunmaktadır.

Volkswagen Transporter Opsiyonel olan Ekipman ve Özellikler

Burada yer alan özellikler Volkswagen Transporter standart paketlerde bulunmamakta fakat ekleme yapılabilmektedir. Şehir içi acil fren desteğine sahip hız sabitleyici, renkli gösterge ekranı, dayanıklı süspansiyon, sarsıntı emilimi, ısıtmalı ön cam, uzun far asistanı, far ve görüş paketi, konfor paketi, ısıtmalı ön cam, çeki demir, römork dengeleme asistanı, trafik işareti tanıma, tavan rayı hazırlığı, köşe aydınlatmalı ön sis farı, LED farlar, gövde renginde tampon, kapı kollar ve yan aynalar standart paketlere eklenebilmektedir.

Volkswagen Transporter Panel Van 2.0 TDI 110 PS Motor Teknik Özellikler

Motor cinsi, dizel Euro 6, motor hacmi 1968 cc, silindir sayısı 4, azami güç 110 PS (84 kW) 3200 – 4000 dv / dk, azami tork 250 Nm 1400 – 3200 dv / dk olmaktadır. Çap 81 milimetre * 95,5 milimetredir. Sıkıştırma oranı 15,5 : 1; hava besleme ise değişken geometrili turbo olmaktadır.

Çekiş tipi önden çekişlidir. Vites kutusu; 5 ileri manuel’dir.

Ön süspansiyon; Macpherson bağımsız süspansiyon, viraj denge çubuklu; arka süspansiyon yaprak yay süspansiyon ve rijit aksdur. Direksiyonu yükseklik ve derinlik ayarı yapılabilen, teleskopik ve servotroniktir. Jantlar 16 inç çelik alüminyum alaşımlı, lastikler ise 205 / 65 R16 olmaktadır.

Azami hız 163 kilometredir. 0 kilometreden 100 kilometreye çıkış hızı 15,9 saniyedir. Şehir içi 100 kilometre için 7,3 litre, şehir dışı 5,6 litre, birleşik ise 6,2 litre yakıt tüketmektedir.

Yolcu kapasitesi 5+1, azami yüklü ağırlık 3000 kilogram, boş ağırlık 1825 kilogram ile 2239 kilogram arası, taşıma kapasitesi 761 kilogram ile 1175 kilogram arası, treyler ağırlığı frenli 2200, frensiz 750 kilogram, azami çekme ağırlığı ise 4900 kilogramdır.

Volkswagen Transporter Camlı Van, City Van 2.0 TDI 150 PS Motor Özellikleri

Motor cinsi, dizel Euro 6, motor hacmi 1968 cc, silindir sayısı 4, azami güç 150 PS (110 kW) 3250 – 3750 dv / dk, azami tork 340 Nm 1500 – 3000 dv / dk olmaktadır. Çap 81 milimetre * 95,5 milimetredir. Sıkıştırma oranı 15,5 : 1; hava besleme ise değişken geometrili turbo olmaktadır.

Çekiş tipi önden çekişlidir. Vites kutusu; 6 ileri manuel ya da 7 ileri DSG otomatiktir.

Ön süspansiyon; Macpherson bağımsız süspansiyon, viraj denge çubuklu; arka süspansiyon yaprak yay süspansiyon ve rijit aksdur. Direksiyonu yükseklik ve derinlik ayarı yapılabilen, teleskopik ve servotroniktir. Jantlar 16 inç alüminyum alaşımlı, lastikler ise 205 / 65 R 16 olmaktadır.

Azami hız 182 - 181 kilometredir. 0 kilometreden 100 kilometreye çıkış hızı 11,9 – 12,0 saniyedir. Şehir içi 100 kilometre için 7,4 – 6,7 litre, şehir dışı 5,5 litre, birleşik ise 6,2 – 6,0 litre yakıt tüketmektedir.

Yolcu kapasitesi 5+1, azami yüklü ağırlık 3000 kilogram, boş ağırlık 1793 kilogram ile 2207 kilogram arası, taşıma kapasitesi 793 kilogram ile 1207 kilogram arası, treyler ağırlığı frenli 2500, frensiz 750 kilogram, azami çekme ağırlığı ise 5200 kilogramdır.

Volkswagen Transporter Renk Seçenekleri

Şeker Beyaz, Askot Gri, seçenekleri bulunmaktadır. Metalik renklerden Fortana Kırmızısı, Bakır Sarısı, Ravena Mavisi, Defne Yeşili, Refleks Gümüş, Sedefli Siyah, İndiyum Gri, Mojave Bej ve Yıldız Mavisi seçenekleri bulunmaktadır. Sedefli renklerde ise siyah ve oryx beyazı tercihleri bulunmaktadır.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.