Volkswagen Golf

Tekstilkent: 0212 4402525

Ümraniye: 0216 4402525

Çanakkale: 0286 4402525

Geleceğe hazır

Golf, kendi sınıfına kuşaklar boyu yön veren bir otomobil oldu. Şimdi ise gelecek kuşaklar için yepyeni bir efsane doğuyor. Sahip olduğu ileri teknoloji bilgi ve eğlence sistemlerinin yanı sıra gelişmiş sürüş destek sistemleriyle her koşula hazır. Geleceğin koşullarına bile...

Volkswagen Golf çeşitli modelleri bulunmaktadır. Bunlar; Midline Plus, Comfortline, Higline modelleridir.

Volkswagen Golf Midline Plus

Conposition colur bilgi ve eğlence sistemi bulunmaktadır. Elektromekanik park freni, auto hold, LED spot lambaları ve ikincil çarpışma freni mevcuttur.

Volkswagen Golf Comfortline

Ambiyans aydınlatması, renkli ekranlı yol bilgisayarı, 16 inç hita alaşımlı jantlar, ön sis farları, entegre statik dönüş farları ve park mesafe sensörleri bulunmaktadır.

Volkswagen Golf Higline

Composition media bilgi ve eğlence sistemi bu modelde de bulunmaktadır. 17 inç jantları bulunmaktadır. Jantlar dijon alüminyum alaşımlıdır. Yan aynalar elektrikli, katlanabilir ve ısıtmalıdır. Ön farları ve gündüz farları LED olmaktadır. Dijital gösterge paneli bulunmaktadır.

Volkswagen Golf 1.0 lt TSI 115 PS Manuel / DSG Motor Teknik Özellikler

 • Motor tipi 3 silindirli benzin motordur. Motor hacmi 1,0 litre ve 999 santimetreküptür. Maksimum gücü 85 (115) / 5000 kW (PS) dv / dk olmaktadır. Maksimum torku ise 200 / 2000 – 3500 Nm dv / dk olmaktadır. Karışım sistemi; elektronik kontrollü direkenjeksiyondur. Vites kutusu 6 ileri manuel ya da 7 ileri DSG olmaktadır.
 • Araç boyutları; uzunluğu 4258 milimetre, genişliği 1799 milimetre, yüksekliği 1492 milimetre, aks mesafesi 2620 milimetre, iz genişliği ön 1533 milimetre, iz genişliği arka 1503 milimetredir. Yakıt tankı 50 litre olan aracın dönme çapı 10,9 metredir. Bagaj kapasitesi 380 litre olmaktadır. Aracın ağırlığı ise 1240 kilogramdır.
 • Volkswagen Golf, 0 kilometreden 100 kilometreye 9,9 saniyede çıkabilmektedir. Maksimum hızı saatte 198 kilometredir.
 • 100 kilometre için şehir içi yakıt tüketimi 5,7 ile 5,9 litre arasındadır. Bu rakam şehir dışında 4,1 litre ile 4,4 litre arasında olmaktadır. Genel yakıt tüketimi 4,7 ile 4,9 litre arasında değişmektedir. CO’ emisyonu ise 108 – 114 g / km olmaktadır.

Volkswagen Golf 1.5 lt TSI 150 PS DSG Motor Teknik Özellikler

 • Motor tipi 4 silindirli benzin motordur. Motor hacmi 1,5 litre ve 1498 santimetreküptür. Maksimum gücü 150 (150) / 5000 kW (PS) dv / dk olmaktadır. Maksimum torku ise 250 / 1500 – 3500 Nm dv / dk olmaktadır. Karışım sistemi; elektronik kontrollü direk enjeksiyondur. Vites kutusu 7 ileri DSG olmaktadır.
 • Araç boyutları; uzunluğu 4258 milimetre, genişliği 1799 milimetre, yüksekliği 1492 milimetre, aks mesafesi 2620 milimetre, iz genişliği ön 1533 milimetre, iz genişliği arka 1503 milimetredir. Yakıt tankı 50 litre olan aracın dönme çapı 10,9 metredir. Bagaj kapasitesi 380 litre olmaktadır. Aracın ağırlığı ise 1335 kilogramdır.
 • Volkswagen Golf, 0 kilometreden 100 kilometreye 8,4 saniyede çıkabilmektedir. Maksimum hızı saatte 216 kilometredir.
 • 100 kilometre için şehir içi yakıt tüketimi 6,5’tir. Bu rakam şehir dışında 4,3 litre ile 4,4 litre arasında olmaktadır. Genel yakıt tüketimi 5,1 ile 5,2 litre arasında değişmektedir. CO2 emisyonu ise 116 – 118 g / km olmaktadır.

  Donanım ve Modeller

  golf_Midline-Plus.jpg

  Midline Plus

  • "Composition Colour" Bilgi ve eğlence sistemi
  • Elektromekanik park freni
  • Auto Hold
  • LED stop lambaları
  • İkincil çarpışma freni
  golf_Comfortline.jpg

  Comfortline

  • Ambiyans aydınlatması
  • Renkli ekranlı yol bilgisayarı (Türkçe dil seçenekli)
  • 16" Hita alüminyum alaşım jantlar
  • Ön sis farları ve entegre statik dönüş farları
  • Park mesafe sensörleri (Ön/Arka) ve görsel park desteği
  golf_hightline.jpg

  Highline

  • "Composition Media" Bilgi ve Eğlence Sistemi
  • 17" Dijon alüminyum alaşım jantlar , 225/45 R17 lastikler
  • Elektrikli, katlanabilir ve ısıtmalı yan aynalar
  • LED "Mid" ön farlar ve LED gündüz sürüş farları
  • Dijital gösterge paneli "Active Info Display"

  Formu Doldurun, Sizi Arayalım

  TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

  Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

  TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

  Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.