Audi Q2

Gerçek bir karakter. Audi Q2.

Audi Q2 sahneye çıkıyor - keskin kenarlı ve şehirli, eşsiz bir karaktere ve tamamen yeni geometrik tasarıma sahip. Donanımı, geride arzu edecek bir şey bırakmıyor ve önceleri sadece lüks sınıfa özgü olan özellikleri içeriyor. Ya bağlanabilirlik? Audi akıllı telefon arayüzü ve en yeni nesil bilgi eğlence ve ses sistemleri ile örnek teşkil ediyor.

Audi Q2 çok yönlü bir otomobil olması sebebi ile hem günlük yaşam da hem de arazi ortamında kullanılabilmektedir. Yenilikçi tasarımının yanı sıra teknoloji olarak da en gelişiş teknolojiye sahiptir. Direksiyonu sayesinde ileri seviyede sürüş imkanı vermektedir. Hem iç tasarımı hem de dış tasarımı çok iyidir. Tavanı düşük, cam çizgileri ise yüksektir. Coupe araçlara benzemektedir. Farlarının kama rengi olması değişik bir hava katmaktadır. Farlarının son teknolojiye uygun olması ve led olması aydınlatma sistemini mükemmelleştirmektedir. En karanlık ortamda bile neredeyse gün ışığı kadar aydınlık sağlamaktadır.

İç mekanı da dışı kadar güzel olan Audi Q2, dört kapılı ve 5 kişiliktir. Ön koltuklar son derece sportif bir görünüme sahiptir. Dört kapısı ardına kadar açılmaktadır. Sürücü asistan sistemleri sürücünün işini çok kolaylaştırmaktadır ama yine de sürücünün dikkati elden bırakmaması gerekmektedir. aracın önünde aniden bir şey çıktığında tam frenleme başlamaktadır. Şerit değiştirme asistanı, şerit takip asistanı, trafik tanıma sistemi, park asistanı da bulunmaktadır. navigasyonu da bulunan bu araca telefon ile bağlanma imkanı bulunmaktadır. hem ios hem de android cihazlardan Audi akıllı telefon sistemi indirildiğinde bilgi sistemi ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Audi Q2 tasarımı çokgensel olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle orijinal bir görüntüsü bulunmaktadır. kaput kısmı üç boyutludur.

Audi Q2 Teknik Özellikler

Audi Q2 benzin ve dizel yakıt tipi seçeneği bulunmaktadır. Yüksek verimliliği sayesinde çok iyi performans göstermektedir. Silindir COD sistemli 150 hp 1,5 TFSI motoru bulunmaktadır. Direksiyonu ilerici sistem ile yapılmıştır. Araç 4,19 metre uzunluğundadır. Ağırlığı ise 1205 kilogramdır. Metalik floret gümüş grisi, metalik glacier beyazı, metalik mitos siyahı, metalik nano grisi ve metalik tango kırmızı renk seçenekleri bulunmaktadır. Opak renklerde yalnızca quantum grisi vardır. 16, 17 ve 18 inc lastik seçeneği bulunmaktadır. Lastikler standart olarak 215 / 60 R16 95V’dir. Yedek lastiği de bulunmaktadır. Yedek lastik dışında, lastik basınç kontrol sistemi ve kriko da bulunmaktadır.

Farlarda ise far yükseklik ayarı, arka sis farları ve gündüz farları mevcuttur. İsteğe bağlı olarak uzun far asistanı ve far yıkama sistemi de dahil edilebilmektedir. Tavan spoiler olmaktadır. Gövde rengi ile aynı renkte aynaları bulunmaktadır. isteğe bağlı model ve teknoloji yazısı iptal edilebilmektedir. Siyah trim şeritleri bulunmaktadır. Panaromik cam tavan isteğe bağlı yapılabilmektedir. Ön cam ses yalıtımlıdır. Arka cam sileceği fasılalıdır. İstek üzerine karartılmış arka camlar yapılabilmektedir. Koltuklarda yan destekler bulunmaktadır. koltuk döşemesinin sıkı olması konforunu arttıran bir özelliktir. Özellikle uzun yıllarda yorgun kalınmasını engellemektedir. Ergonomik oturma pozisyonu sağlamaktadır. İsteğe bağlı ön koltuklar spor yapılabilmektedir.

Deri ya da yapay deri koltuk döşemesi seçenekleri bulunmaktadır. renkleri ise siyahtır. Gösterge paneli ve paspaslar da siyahtır. Tavan ise titanyum gridir. Direksiyonu iki el ile tutulduğunda bile vites değişimi yapılabilmektedir. Direksiyondan araç bilgisayarı, telefon, radyo ve navigasyon kontrol edilebilmektedir. Direksiyon 3 kolludur ve spor bir deriye sahiptir. Araçta park asistanı bulunmaktadır. Yan aynalar elektrikli ayarlanabilirdir. Ayrıca ısıtma özelliği de bulunmaktadır. iç dikiz aynası ise elektrokromdur. Manuel kliması bulunmaktadır. isteğe bağlı deluxe klima olarak değiştirilebilmektedir. Araçta immobilizer bulunmaktadır. merkezi kilit uzaktan kumandalıdır. Bagaj bölmesinde paspas bulunmaktadır. orta konsolda çakmak ve küllük vardır. MMI radio plusa sahiptir. Renkli ekranlı sürücü bilgilendirme sistemi, ekranı bulunmaktadır. bluetooh arayüzü bulunmaktadır. Programlanabilir hız limitörü bulunmaktadır.

Aynı zamanda yokuş destek asistanı da vardır. İlerici direksiyonunun olması güvenlik sistemini arttırmaktadır. Emniyet kemeri ikazı bulunmaktadır. sürücü ve sürücü yanındaki koltuk için tam boy hava yastığı bulunmaktadır. araç içerisinde reflektör ve ilk yardım seti bulunmaktadır. ön yan tarafta da hava yastıkları bulunmaktadır. Buna kafa hava yastığı da dahildir. 0’dan 100 kilometreye saatte 10,5 saniye hızla çıkmaktadır. S tronic şanzımanı bulunmaktadır. azami torku 250 / 1750 – 3200 Nm / dd’dir. Maksimum gücü ise 85 kW (116 PS) olmaktadır. Saatte azami hızı km / s cinsinden 197 kilometre saattir. 1598 cc3 motor hacmi bulunmaktadır. Yakıt tipi ise diesel schwefelfrei olmaktadır. Araç ağırlığı ise 1435 kilogramdır. Tavan yük kapasitesi; 60 / 75 kilogramdır.

Donanım ve Modeller

q2.jpg

Q2

 • Composition Colour Radyo, MP3 çalar

  Formu Doldurun, Sizi Arayalım

  TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

  Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

  TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

  Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.