Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Yeni Tiguan

Göz kamaştırmayan, göz alıcı bir teknoloji

IQ. LIGHT – LED Matrix farlar, aktif sürüş güvenliğini en üst düzeyde desteklerken Tiguan'ın tüm ihtişamıyla parlamasına da katkı sağlar. Sistem, her bir far grubunda yer alan çok sayıda LED modülü bağımsız olarak açıp kapatabilir. Bu sayede, farklı hız, yol ve hava koşulları altında en optimum aydınlatma otomatik olarak sağlanır. Üstelik Dinamik Uzun Far Asistanı "Dynamic Light Assist" ile birleştiğinde bu farlar, uzun hüzmeli farlar ile ilerlerken merkezi kamera sistemi tarafından tespit edilen trafikteki diğer araçların sürücülerinin gözlerini kamaştırmamak için de bu LED modüllerini ayrı ayrı açıp kapatabilir.

Sezgilerinizle kontrol edin

Dış tasarımı gibi iç mekanı da tamamen güncellenen yeni Tiguan, sürücüsüne yenilikçi ve çığır açan özelliklerle donatılmış, yakınlaşma sensörü ve “Touch Slider” gibi sezgisel kumanda yöntemlerini destekleyen yepyeni dijital bir kokpit sunar. 26 cm (10,25”) genişliğindeki, yüksek çözünürlüklü Dijital Gösterge Paneli “Active Info Display”, sürüş ile ilgili önemli bilgileri direkt olarak sürücünün görüş alanına yansıtır. Merkezi bilgi ve eğlence sistemi ekranı gibi dokunmatik yüzeylere sahip, fiziksel tuş barındırmayan çok fonksiyonlu deri direksiyonun yanı sıra, 3 Bölgeli Dokunmatik Klima “Climatronic” sisteminin de kumandaları tamamen yeni, tamamen sezgisel! 26 cm (10,25”) Dijital Gösterge Paneli “Active Info Display” 3 Bölgeli Dokunmatik Klima “Climatronic” Çok fonksiyonlu dokunmatik deri direksiyon.

Modunuza en uygun aydınlatma

Ruh halimiz her gün değişir. Otomobilimizin ruh hali neden değişmesin? Huzurlu, dizgin, dinamik veya sportif… Yeni Tiguan'ınızın, geceleri sizi nasıl bir atmosferde karşılayacağını siz seçin. Tiguan’da bulunan çok renkli ambiyans aydınlatma, merkezi bilgi ve eğlence sistemi ekranı üzerinden dokunmatik olarak seçilebilen 30 farklı renk seçeneği içinden dilediğinizi seçip, kendiniz ve sevdikleriniz için uygun bir atmosfer yaratmanızı sağlar. Renkli ve iyi yolculuklar!

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img