Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

3 Yaş ve Üzeri Skoda Servis Kampanyası

img

Bakım ve mekanik işçilik hizmetlerinde, SKODA Orijinal Parçalarında  ve Castrol edge professional motor yağlarında özel indirim ayrıcalıkları sizleri bekliyor.

Skoda Yetkili Servisi Avek'e gelerek aşağıda belirtilmiş olan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

3, 4 yaşındaki SKODA modellerine, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça, periyodik bakım, Castrol edge professional motor yağlarında ve işçilikte yüzde 15 indirim. Aynı zamanda kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında**%16 indirim.

5-7 yaş arası SKODA  araçlarda, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça ve işçilik %25 indirim. Aynı zamanda Castrol edge professional motor yağlarında yüzde 20 indirim, kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında**%16 indirim.

7 yaş üstü SKODA  modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça ve işçilik ile kampanya kapsamında yüzde 30 indirim. Aynı zamanda Castrol edge professional motor yağlarında %20, kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında**%16 indirim.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Belirtilen indirim oranları, tavsiye edilen indirim oranlarıdır ve değişiklik gösterebilir. Kampanya detayları için lütfen bilgi alın!


img