Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Audi A6 Allroad

Esnek, güçlü, dışa dönük. Audi A6 allroad quattro

Ortalama yakıt tüketimi:

6.6-5.8 litre/100 kilometre

Ortalama CO² emisyonu:

172-152 g/km

Audi A6 allroad quattro, Audi Avant’ın çok yönlülük ve konfor gibi avantajlarını, quattro sürekli 4 tekerden çekiş, coşkulu bir sürüş deneyimi ve çarpıcı off-road tasarımı gibi karakteristik tüm yol koşullarına uygunluk özellikleriyle birleştiriyor. Bunun yanında otomobil size çok çeşitli dijital teknolojiler sunuyor. 1999 yılında ilk kez piyasaya sürülen Audi A6 allroad quattro, 2019 yılında 4. nesil bir model olarak yirminci yılını kutladı.

Etkileyici sürüş deneyimi

Sürüş dinamikleri ve konfor açısından, Audi A6 allroad quattro gerçek bir çok yönlü araçtır. Standart 4 tekerden çekişli quattro, geliştirilmiş çekiş gücü, çevik yol tutuşu ve yüksek emniyet seviyesi sunuyor. Entegre ultra teknolojisi, sürüş koşullarını sürekli izler ve arka ve ön aksların durumuna bağlı olarak tahrik torkunu dağıtır. Aynı zamanda standart olan uyarlanabilir amortisörlü havalı süspansiyon, aracın yüksekliğini otomatik olarak kontrol eder. Zeminden yükseklik Audi A6 Avant'a göre 45 mm’ye kadar artabilir. Standart Audi drive select dinamik sürüş sistemiyle Audi A6 allroad quattro'nun özelliklerini aktif olarak ayarlayabilirsiniz: Off-road (arazi) sürüşü için “off-road" ve "all-road" dahil olmak üzere yedi mod mevcuttur. 3.0 TDI motorunun 3 güç seviyesi arasından seçim yapın (ortalama yakıt tüketimi: 6,6-5,8 litre/100 kilometre; ortalama CO² emisyonları: 172-152 g/km): 170 kW (231 hp), 210 kW (286 hp) veya 257 kW (349 hp). En üst motor modeli, Audi A6 allroad quattro'yu 0'dan 100 kilometre/saat hıza 5,2 saniyede çıkartır.

Kesinlikle off-road - Dış

Audi A6 allroad quattro, “off-road” özelliğini güçlendiren çarpıcı dış tasarım unsurlarına sahiptir. Aracın ön kısmında yer alan singleframe ızgara özellikle dikkat çekicidir: Dikey destekler, tıpkı yan hava girişleri tasarımı gibi aracı temel modelin benzerlerinden görsel olarak ayırır. Renkler ile vurgulanmış tekerlek kemeri kapakları, quattro amblemli raylara ve kapı eşikleri monte edilen portbagaj yandan bakıldığında dikkat çeker. Audi A6 allroad quattro'da standart olarak 18 inç jantlar vardır. Seri, Audi Sport'un isteğe bağlı yirmibir inç jantları ile genişletilmiştir. Aracın arkasındaki uç kısımları, tüm yol koşullarında sürüşe uygun bir difüzör ve alt koruması oluşturur. Arka ve ön tamponun alt kısımları, tekerlek kemeri kapakları ve kapı eşikleri, skandiyum grisi kontrast renginde standart olarak mat boyalıdır. Bu öğeleri isteğe bağlı olarak metalik boya kaplamalı veya kaportayla aynı renkte de sipariş edilebilir.

Sportif ve seçkin - İç

Audi A6 allroad quattro'nun geniş boyutları sayesinde, araç içinde nerede oturursanız oturun her yerde yüksek tavan boşluğu ve geniş bacak boşluğunun tadını çıkartacaksınız. Çok çeşitli kişiselleştirme seçenekleri mevcuttur. Örneğin, isteğe bağlı "allroad" iç tasarım paketini tercih edebilirsiniz. Paket, alüminyum kaplamalarla aydınlatılmış ön kapı eşikleri gibi tasarım unsurları içerir. Ayrıca ön taraftaki eşiklerde "allroad" logosu da bulunmaktadır. Bu, spor koltukların deri kaplamalarında da göze çarpar. Çok işlevli deri spor direksiyon simidine vites kulakçıkları ve gri kontrast renkli çelik dikişler entegre edilmiştir. Pedallar ve ayak dayama yeri "allroad" iç tasarım paketinde paslanmaz çelikten üretilmiştir. Hoş bir iç mekan atmosferi için daha fazla seçenek olarak, size çok renkli kontur ve ortam ışığı paketi ve hava kalitesi paketi sunuyoruz.

Dijitalleştirmeyi deneyimleyin

Önemli bilgi-eğlence teknolojisiyse hemen önünüzde, kontrol panelinizdedir. İsteğe bağlı Audi virtual kokpit plus yüksek çözünürlüklü, tamamen dijital bilgi ekranınızdır: 12,3 inç HD ekranda devir ve hız gibi verileri okuyabilirsiniz. Dinamik, Klasik ve Spor sunum modları arasında seçim yapabilirsiniz. İsteğe bağlı MMI navigasyon plus ve MMI touch response Audi connect servislerine erişiminizi sağlar. İşlem, orta konsolda yer alan 2 renkli ekran veya sesli komut ile gerçekleştirilir.

Arka plan asistanı

Konfigürasyona bağlı olarak, Audi A6 allroad quattro’da radar sistemleri, ultrasonik sensörler ve ortam kameraları bulunur. Bağlı sürücü asistan sistemlerine, merkezi sürücü asistanı kontrol ünitesi üzerinden veri aktarımı sağlanır. Çok çeşitli bireysel işlevlere veya farklı odak noktalarına sahip önceden konfigüre edilmiş isteğe bağlı paketlere erişebilirsiniz. İniş Asistanı özelliği, dik bir yokuştaki hızınızı 2 ila 30 kilometre/saat aralığında tanımladığınız bir değerle sınırlar ve gerektiğinde 4 tekerleği ayrı ayrı seçer ve yavaşlatır.

Audi A6 Allroad Ocak-Şubat 2022 yılı fiyat listesi yada ödeme seçeneklerini öğrenmek için formu doldurabilir veya bayimizi ziyaret edebilirsiniz.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img