Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Audi A8 L

Audi A8 L 50 TDI quattro tiptronic dizel, 55 TFSI quattro tiptronic benzinli otomatik motor seçenekleriyle sunulmaktadır.

286 beygir ve 600 Nm torka sahip olan L 50 TDI quattro tiptronic motor seçeneğinde Audi A8 0-100 hızlanması 5,9 saniyedir. Yakıt depo kapasitesi 82 litre olan Audi A8 L'nin yakıt tüketimi karma 6,7 - 6,5 litre/100 km'dir.

Audi A8 Long 5302 santimetre uzunluğa sahiptir ve A8 L'nin bagaj hacmi 505 litredir.

Audi A8 L (Long) 2021- 2022 model araç fiyat listesi ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi için formu doldurun veya arayın.

 

Gerçek mükemmellik gösterisi. Audi A8 L

 

Audi A8 L Yakıt tüketimi, ortalama:

11,1-5,8 litre/100 kilometre

Audi A8 L CO² emisyonları, ortalama:

254–152 g/km

Audi A8 L'in, arkasında özellikle yüksek oturma konforuyla lüks ve ekstra geniş bir iç mekana sahip olacaksınız. Gelişmiş sürücü asistan sistemleri ve ağ bağlantılı sistemler, günlük yaşamınızı gözle görülür derecede kolaylaştırır.

En ufak ayrıntıda bile mükemmellik

A8 L'deki isteğe bağlı temin edilebilen dinlenme koltuğu, ön yolcu tarafındaki arka yolcuya, özellikle rahat bir dinlenme pozisyonu için çok çeşitli ayarlar ve bir ayak dayama yeri sayesinde maksimum oturma konforu sunar. Ek olarak, ön yolcu koltuğu otomatik olarak ileri doğru hareket ettirilebilir ve maksimum bacak mesafesi sağlamak için koltuk arkalığı da öne doğru katlanabilir. Ayak dayama yeri masaj işlevi ve arkadaki ekranlar, Audi A8 L'in dinlenme yeri özelliklerini mükemmel şekilde tamamlar.

Ekran ve kullanım konsepti

Orta konsoldaki akustik ve dokunsal geri bildirime sahip 2 dokunmatik ekran, bilgi-eğlence sisteminin ve ayrıca klima, rahatlık ve konfor işlevlerinin sezgisel çalışmasını sağlar. Gelişmiş ses kontrolü araçla etkileşimin bir diyalog şeklinde yürütülmesini sağlar. Audi connect sayesinde Amazon Alexa entegrasyonunu kullanabilirsiniz.

Bol ışıkla beslenen bir iç mekan

Opsiyonel panoramik cam açılır tavanın ekstra geniş renkli camı, aracın içinde hoş bir atmosfer yaratır. Güneş ışığı çok fazla gelmeye başladığında ise ışık geçirmeyen otomatik güneşliği etkinleştirebilirsiniz. Entegre bir rüzgar deflektörü, tavan açıkken rüzgar sesini azaltır.

Kişisel özgürlüğünüz

Audi exclusive kişiselleştirme programı, kişisel tasarım fikirlerinizi biçimlendirir: İç mekan için çok çeşitli seçenekleri dilediğiniz biçimde birleştirin ve dış mekanın, ara mavisi, kristal görünümü, metalik Suzuka grisi, Goodwood yeşili, sedefli, ipanema metalik vekahverengi gibi yansıtıcı renklerle göz alıcı olmasını sağlayın.

Arka plandaki yardımcılar

Şehirde, şehir dışında ve otoyollarda keyifli ve güvenli ve sürüş. İsteğe bağlı yardım paketi asistan paketi plus'ı seçerseniz, A8 L'nizi çok çeşitli sürücü asistan sistemleriyle donatabilirsiniz. Bunlar arasında öne çıkan sistemlerden biri, enine ve boylamasına park yerlerine girip çıkarken destek sağlayan Park Asistanı plus'tır. Araç direksiyonu yönlendirme, frenleme, hızlanma ve motoru kapatma işlemlerini devralır; siz sadece işlemi başlatır ve izlersiniz.

Auid A8 L Ocak-Şubat 2022 yılı fiyat listesi yada ödeme seçeneklerini öğrenmek için formu doldurabilir veya bayimizi ziyaret edebilirsiniz.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img