Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

T-Roc

Özgüveni doğuştan.

İleriye gidebilmek için düşmekten korkmayın. Unutmayın! Sizi siz yapan şey, özgüveninizdir. T-Roc, işte tam olarak bu özgüvenden doğdu ve bunu her köşesinde göstermeye hazır. LED farlarının altına konumlandırılan ve kendi tarzını taşıyan ışık imzasına sahip gündüz sürüş farları, tasarımına güç katan trapez egzoz dekorları ve farkını ortaya koymaktan çekinmeyen tavan rengi seçenekleriyle T-Roc, doğuştan özgüven sahibi. Başkalarının belirlediği standartları değil, kendi çizginizi takip edenlere göre.

Kim olduğunu dünyaya göster

T-Roc dış tasarımı ile sahip olduğu karakteri çekinmeden dışa vuruyor. İlk bakışta öne çıkan tasarım öğelerinden biri, A sütunundan başlayan ve tavan çizgisini çepeçevre saran parlak krom şerit… Hokey sopası formundaki bu eşsiz tasarım öğesi, aracın coupe-esque tarzını ve tavan uzunluğunu ufacık bir dokunuşla açıkça vurgulamaya yetiyor. T-Roc, aynı zamanda sahip olduğu sıra dışı ön tasarımı ve keskin çizgilerle şekillendirilmiş yan panelleriyle birlikte güçlü ve kendine güvenen bir görünüm kazanıyor.

Kalabalığın arasında fark edilen ol.

T-Roc’un gövdesi için seçilen renge ek olarak tavan, A sütunları ve yan aynalar için ikinci bir renk tercihinde de bulunabilirsiniz. Saf beyaz, siyah, flaş kırmızı ya da metalik kara meşe… Tercih sizin. Aracınızın benzersiz bir karakter sergilediğinden, akıllara kazınacak bir etki yarattığından emin olmak için favori renginizi, büyüleyici bir vurgu ve heyecan verici bir kontrast yaratacak ikinci bir renk seçimi ile kombine edebilirsiniz.

Işıklar üzerinizde ve sahne sizin.

İlk izlenim önemlidir. T-Roc, özgüveninin kaynağı olan sıra dışı tasarımıyla olduğu kadar, kendine özgü aydınlatma tasarımı ile de başarıyla bu sınavın üstesinden geliyor. Ön tampon üzerinde yer alan ve standart olarak sunulan gündüz sürüş farları, trapez formları ile tüm dikkatleri üzerine topluyor. Trafikte bir bakışta bir T-Roc’a ait olduğu kolaylıkla fark edilecek bu eşsiz gündüz sürüş farlarına entegre dönüş sinyalleri, T-Roc’un hareketlerinin trafikteki diğer sürücüler tarafından kolayca fark edilmesini ve kendi çizdiği yoldaki kararlılığını adeta ilan ediyor. Hayata olumlu yaklaşın, görmek istediğinizi görün. T-Roc’la hayata bakış açınız nasıl olursa olsun, görmek istediğinizi göreceksiniz. Highline donanım seviyesinde standart olarak sunulan Dijital Gösterge Paneli “Active Info Display”, 10,30” genişliğindeki renkli TFT ekranıyla size yüksek çözünürlük, parlak ve canlı renkler ile birlikte yüksek kontrastlı içerikler sunuyor. Bu ekran sayesinde hız göstergesi, devir hızı, kilometre sayacı gibi alışılmış bilgilerden çok daha fazlasına gözünüzü yoldan ayırmadan rahatlıkla ulaşabilir ve bu bilgileri, ihtiyaçlarınız doğrultusunda dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

İçinizden geldiği gibi bağlanın

T-Roc ile standart olarak sunulan AppConnect*, akıllı telefon uygulamalarınızı bilgi ve eğlence sisteminizin dokunmatik ekranına yansıtmanıza olanak tanıyan üç yenilikçi teknolojiden oluşmaktadır. Apple'dan CarPlay™, MirrorLink™ uygulamaları ve Google'dan Android Auto™. Volkswagen akıllı telefonunuzu en efektif şekilde aracınıza bağlamak için üç arayüz seçeneği sunan ilk üreticidir.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img