Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Tiguan Allspace

Plan A ya da B, fark etmez.

İster uzun bir tatile çıkın ister kalabalık bir yolculuğa; Tiguan Allspace’te herkese ve her şeye yetecek kadar yer var. Opsiyonel olarak sunulan üçüncü oturma sırasını o anki ihtiyacınıza göre ister ekstra bagaj alanı ister yolcu koltuğu olarak kullanabilirsiniz. Kolayca katlanabilen ve katlandığında düz bir yükleme zeminine dönüşebilen üçüncü oturma sırası, yolculuklarınız sırasında ise sahip olduğu 3 noktalı emniyet kemerleri ve tam fonksiyonlu kafalıkları ile oldukça güvenli. * Maks. 1,60 metre boyuna sahip yolcular için.

Hayalleriniz kadar geniş.

Tiguan Allspace’in Tiguan’dan 21 santimetre daha uzun gövdesi, yalnızca otomobilinize dinamik bir görünüm kazandırmakla kalmıyor, rahat ve keyifli yolculukların yanısıra geniş bir bagaj hacmini de beraberinde getiriyor. İkinci koltuk sırasının arkasında; 5 koltuklu modellerde toplam 760 litre olan bagaj hacmi 1.920 litreye kadar yükseltilebiliyor. 7 koltuklu modellerdeyse tüm koltuklar kullanım halindeyken 230 litre olan bagaj hacmi, üçüncü oturma sırasının iptal edilmesi ile 700 lt’ye varan bir bagaj hacmi sağlıyor ve maksimum 1.775 lt’ye ulaşabilen geniş bir depolama alanı sunuyor. Size sadece hayal etmek kalıyor. Çünkü Tiguan Allspace’te herkesin hayaline mutlaka bir yer var.

Dengeler değişiyor, standartlar yükseliyor.

Tiguan Allspace ile yükselen standartlar da dikkat çekiyor. Sahip olduğu geniş bagaj hacminin hak ettiği kolay açılır bagaj kapağı “Easy Open”, Highline donanım seviyesi ile standart olarak sunuluyor. Yine Highline donanım seviyesiyle standart olarak sunulan anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi "Keyless Access", sunmuş olduğu otomatik kilitleme ve araç çalıştırma özellikleri sayesinde büyük rahatlık kazandırıyor. Göz almayan göz alıcı teknoloji, LED gündüz sürüş farlarıysa Comfortline donanım seviyesinden itibaren standart.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img