Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Touareg

İç Tasarım

Dışı ne kadar heyecan verisiyse içi o kadar huzur verici Benzersiz iç tasarımıyla Touareg, size hem konforlu bir yolculuk sunuyor hem de kolay kolay unutamayacağınız bir sürüş deneyimi vadediyor. Premium donanım seçenekleriyle sunulan “Atmosphere” dizayn öğeleri ile zarif ve parlak renklerle vurgulanmış hem de özel malzemelerden üretilmiş benzersiz tasarım ayrıntıları sizi bekliyor.

Premium ve Elegance donanım seviyelerinde standart olarak sunulan “Savona” deri koltukları, isterseniz masaj fonksiyonu ve koltuk havalandırmasıyla tercih etmenin yanı sıra yüksek kaliteli ahşap dekor ile konbinleyerek içeride göz alıcı bir görüntüye sahip olabileceksiniz. Tasarımında net çizgiler ve geniş kapsamlı bir iç donanım seviyesi sunan Touareg; sadece etkileyici bir görünüm sunmakla kalmıyor, hedefinize mümkün olan en konforlu şekilde ulaşmanızı da sağlıyor.

 

En etkileyici özelliği, size özel olması.

Elegance donanım seviyesinde standart olarak sunulan fırçalanmış alüminyum dekor öğelerine sahip “Elegance” dizayn öğeleri ve Mistral/Grigio renklerine sahip “Sanova” deri döşeme koltuklar ile harika bir kombinasyon oluşuyor. Bunun yanı sıra standart olarak sunulan çok renkli ambiyans aydınlatması sayesinde 30 farklı renkle aydınlatmanızı kişiselleştirebiliyorsunuz.

 

R-Line

Kendine özgü bir karaktere sahip olan R – Line seviyesi, araç içerisinde birçok ayrıntıyı beraberinde getiriyor. “R-Line” logolu “Sanova” deri koltuk döşemeleri, R-Line donanım seviyesini ayrıştıran özelliklerden sadece biri.

 

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img