Avek Otomotiv

Menü

Hakkımızda

AVEK OTOMOTİV

Avek  Otomotiv Doğuş Otomotiv  yetkili satıcısı ve servisi olarak 24.12.2005  tarihinde Giyimkent - İstanbul’ da faaliyete başlamıştır.

 

Avek Otomotiv; temsil ettiği Volkswagen, Audi, SEAT, Skoda, DODmarkalarının satış, servis, orijinal parça hizmetleri sunmaktadır Multimedya ve konferans salonu, çocuk oyun salonu, kafeterya, bilardo, kuaför salonu, lostra, araç simülatörü, ve internet cafe ile farklı  bir hizmet anlayışıyla çalışmaktadır.

Avek müşterilerinin faydalanacağı dinlenme ve çalışma salonları her marka için ayrı ayrı ve özenle hazırlanmıştır.


Servis bölümlerinde günlük 250, senelik 75.000  araca hizmet verecek kapasiteye sahip Avek Otomotiv, 90 liftlik mekanik atölyesi, gövde düzeltme aparatları, yüksek teknolojiyle donatılmış ekipmanları ve uzman kadrosuyla  evinizin rahatlığını hissedebileceğiniz yaşam merkezinde hizmet vermektedir.

Vizyonumuz ;

"En iyi hizmeti almak için en doğru adres" olabilmektir.

Misyonumuz;

Avek Otomotiv'e her gelişiniz de;güleryüzlü mutlu çalışan bir ekip tarafından karşılanır, samimiyetle dinlenir, sonuç odaklı çözümler eşliğinde , dürüst ve güvenli hizmeti almış olmanın keyfi ile ayrılırsınız.

Stratejimiz;

·         Her müşterinin mükemmeli beklemeye hakkı olduğunu biliyoruz.Mükemmel hizmet için, müşteri memnuniyetini ve güven ilkelerini daima ön planda tutarak, Müşteri İlişkileri Yönetimi ( CRM) proseslerinin sürekli olarak gözden geçirilmesi ,iyileştirilmesi ve geliştirilmesi için gayret etmeye devam edeceğiz.

·         Şirket ve marka değerlerini en üst seviyede tutarak çalışanlarımızın kişisel ve profesyonel becerilerini artırmaya yönelik faaliyetler sağlayarak ( iş ilişkisi içinde bulunduğumuz kişi ve kuruluşların iletişim ve desteği dahilinde) dinamik ve sürekli kendini yenileyen bir çalışma ortamı yaratmaya devam etmeyi amaçlıyoruz.