Avek Otomotiv

Menü

Sigorta

VİZYONUMUZ

Avek Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti'ni ; sigortaya ihtiyacı olan herkesin tercih edeceği bir sigorta acentesi yapmak.Aynı zamanda , içinde bulunduğu sektörde sigorta şirketleri , sigorta acenteleri ve müşteriler arasında '' referans'' gösterilen bir acente haline getirmek.

MİSYONUMUZ

Avek Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. içinde bulunduğu sektörde ileri gelen sigorta şirketlerinin yetkili acenteliğini yapmakta olan , çalışanlarının , müşterilerinin ve aracılığını yaptığı şirketlerin memnuniyetine önem veren, etik değerlerin bilincinde , gelişime açık bir şirkettir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Avek Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti.'nin uzman kadrosu ile müşterilerini bilgilendirmek , sigortacılık hakkında bilinçlendirmek , müşteri ihtiyaçlarını doğru ve tam belirlemek , müşteri taleplerini karşılıycak ürünü sunmak konusunda çözümleyici aynı zamanda yönlendirici bir rol üstlenerek '' müşteri odaklı '' bir yaklaşım benimser.

Avek Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. çalışanı , şirketimizin faliyet alanı içerisine giren her konuda , etkinliğin , verimliliğin artması amacıyla , düzeltici ve önleyici faliyetlerde bulunma , beraber öneri geliştirme sorumluluğuna ve bilincine sahiptir.

 

Sürekli Gelişme:

Avek Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti çalışanlarının katılımı ile tüm süreçleri sürekli iyileştirmek , sunmakta olduğumuz hizmet kalitesini arttırarak rekabet ortamı oluşturmaktır.

Eğitim:

Avek Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. çalışanlarının deneyim ve bilgilerini arttırmak için gerekli ortamları hazırlamaktır.

Müşteri Memnuniyeti:

Avek Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti ; çalışanlarının , müşterilerinin ve iş ortaklarının memnuniyet önemini benimsemektir.Amaç ve hedeflerimiz doğrultusunda , çalışanlarının , müşterilerinin ve iş ortaklarının memnuniyetini sağlamak temel ilkemizdir.

Kurumsal başlığının altında ürünlerimiz başlığı olacak buraya tıklandığında aşağıdaki şekilde bir açılım olacak ;