Avek Otomotiv

Menü

Audi Kasko

Audi Kasko

Audi; vdf Sigorta Aracılık Hiz. A.Ş., Doğuş Otomotiv ve Eureko Sigorta işbirliği ile Audi marka aracınız için tüm risklere karşı tam güvence sağlıyor.

Audi Kasko

Neden Audi Kasko?

Bir Audi araç sahibi olmanın ayrıcalığını her an yaşayın diye, talihsiz anlarda bile yanınızda olacak bir hizmet paketi hazırladık. Yalnızca size özel ayrıcalıklarla dolu araç poliçesi Audi Kasko sayesinde, Audi kullanırken içiniz hep rahat olacak.

Audi Kasko Avantajları:

 • Her türlü hasar onarımı Audi Yetkili Servisleri çatısı altında, yalnızca Audi Orijinal Parçalar® kullanılarak konusunda uzman teknisyenler tarafından yapılır.
 • Sıfır aracınızın trafiğe ilk çıkış tarihinden itibaren 1 aylık süre için Audi Kasko poliçesini yaptırmanız koşulu ile, 1 yıllık poliçe süresi içinde meydana gelebilecek herhangi bir kazada, aracınızın tamir edilemeyecek derecede zarar görmesi ya da çalınması halinde 0 km araç verilir ya da peşin anahtar teslimi bedeli tamamen karşılanır.
 • Onarımı Audi Yetkili Servislerinde gerçekleştirilecek olan 2.500 TL’ye kadarki hasarlarda ekspertize gerek olmaz. Bu sayede, onarım hızlı bir şekilde yapılır.
 • Kasko poliçesinin geçerlilik süresi boyunca poliçe ekinde belirtilen ölçü ve adet limitleri dahilindeki onarımlar (Audi’nizin kaporta, boya, deri, vinil, kumaş, plastik aksamlarında oluşabilecek hasarlar için) yetkili servis tarafından hasarsızlık indiriminizi etkilemeden yapılır.
 • Anlaşması olmayan servislerde hasar tazminatının %30’luk kısmı sigortalı tarafından ödenir. Oysa Audi Kasko anlaşması olan Audi Yetkili Servislerinde hasar, eksiksiz karşılanır.
 • Cam kırılmalarında bir kereye mahsus olmak üzere orijinal parça kullanılarak hasarsızlık indirimi bozulmadan değişim avantajı sunulur.
 • Audi Yetkili Servisine teslim edildikten 48 saat sonra aracınızın sorunu giderilmemişse hasar dosyanın için atanan eksper tarafından belirlenecek onarım süresine bağlı olarak 20 güne kadar Audi marka geçici araç verilir. Audi aracın tedarik edilmediği durumlarda araç markası değişebilir.
 • Araç anahtarının kaybı durumunda, anahtarınız ücretsiz olarak yenilenir (1.500 TL’ye kadar).
 • Audi Yetkili Servisleri hem acente hem de anlaşmalı servis oldukları için işlemleriniz tek merkezden hızla yapılır.
 • İçeriğindeki kasko sigortası, ferdi kaza sigortası, ihtiyari mali mesuliyet sigortası, hukuksal koruma sigortası ve kasko yardım paketi hizmetiyle her türlü risk güvence altına alınır.
 • Bir sonraki yıl yenileme yapılırken avantajlı hasarsızlık indirimi sunulur.
 • Hasarlar yetkili servis çatısı altında giderildiği için Audi’nizin 2. el değeri korunmuş olur.

Audi Kasko, 10 yaşa kadar olan Audi marka araçları kapsar. Bu paket, Audi Yetkili Servisleri ve Eureko Sigorta acenteleri tarafından satılmaktadır.

Detaylı bilgi almak ve hemen başvurmak için vdf Sigorta’ya 444 58 33 no’lu telefondan ulaşabilir veya sigorta@vdf.com.tr’ye e-mail gönderebilirsiniz.

Hasar İşlemleri ve Yol Yardım Hizmetleri için 444 66 60 numaralı telefondan Alo Eureko Hattı’nı arayabilir veya en yakın Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı’nı ziyaret edebilirsiniz