Avek Otomotiv

Menü

Volkswagen Kasko

Volkswagen Kasko

Neden Volkswagen Kasko?

Bir Volkswagen binek ya da ticari araç sahibi olmanın ayrıcalığını her an yaşayın diye, talihsiz anlarda bile yanınızda olacak bir hizmet paketi hazırladık. Yalnızca size özel ayrıcalıklarla dolu araç poliçesi Volkswagen Kasko sayesinde, Volkswageninizi kullanırken içiniz hep rahat olacak.

Volkswagen Kasko Avantajları:

        Her türlü hasar onarımı Volkswagen Yetkili Servisleri çatısı altında, yalnızca Volkswagen Orijinal Parçalar® kullanılarak konusunda uzman teknisyenler tarafından yapılır.

       Aracınızın trafiğe ilk çıkış tarihinden itibaren geçecek 1 yıllık süre içinde meydana gelebilecek herhangi bir kazada, aracınızın tamir edilemeyecek derecede zarar görmesi ya da çalınması halinde 0 km araç verilir ya da peşin anahtar teslimi bedeli tamamen karşılanır.

       Onarımı Volkswagen Yetkili Servislerinde gerçekleştirilecek olan 1.000 TL’ye kadarki hasarlarda ekspertize gerek olmaz. Bu sayede, onarım hızlı bir şekilde yapılır.

       Kasko poliçesinin geçerlilik süresi boyunca poliçe ekinde belirtilen ölçü ve adet limitleri dahilindeki onarımlar (Volkswageninizin kaporta, boya, deri, vinil, kumaş, plastik aksamlarında oluşabilecek hasarlar için) yetkili servis tarafından hasarsızlık indiriminizi etkilemeden yapılır.

       Anlaşması olmayan servislerde hasar tazminatının %30’luk kısmı sigortalı tarafından ödenir. Oysa Volkswagen Kasko anlaşması olan Volkswagen Yetkili Servislerinde hasar, eksiksiz karşılanır.

       Cam kırılmalarında bir kereye mahsus olmak üzere orijinal parça kullanılarak hasarsızlık indirimi bozulmadan değişim avantajı sunulur.

       Volkswagen Yetkili Servisine teslim edildikten 24 saat sonra aracınızın sorunu giderilmemişse geçici araç verilir.

       Araç anahtarının kaybı durumunda, anahtarınız ücretsiz olarak yenilenir (1.000 TL’ye kadar).

       Volkswagen Yetkili Servisleri hem acente hem de anlaşmalı servis oldukları için işlemleriniz tek merkezden hızla yapılır.

       İçeriğindeki kasko sigortası, ferdi kaza sigortası, ihtiyari mali mesuliyet sigortası, hukuksal koruma sigortası ve kasko yardım paketi hizmetiyle her türlü risk güvence altına alınır.

       Bir sonraki yıl yenileme yapılırken avantajlı hasarsızlık indirimi sunulur.

       Hasarlar yetkili servis çatısı altında giderildiği için Volkswageninizin 2. el değeri korunmuş olur.