Audi A5

Sportif ve tam bir aile otomobili.
Audi A5 Sportback.

 

Audi A5 Sportback ile farkınızı ortaya koyarsınız. Aracın ön tarafında, yanlarında ve arka tarafındaki tasarım tarzının yeni öğeleri 5 kapılı modele her zamankinden daha fazla derinlik ve genişlik kazandırıyor. Buna ek olarak, isteğe bağlı Audi Matrix LED farlar ve geniş bir bilgi-eğlence platformu gibi trend belirleyen teknolojiler sunuyor.


Muhteşem tasarım - fantastik sürüş deneyimi

Etkileyici sportiflik - henüz ilk sürüşünüzü gerçekleştirmeden ve hangi açıdan bakarsanız baktığınızda. Sportif 5 kapılı modelin yeni tasarım tarzını diğerlerinden farklı kılan şey tam olarak budur. Geniş hava girişleri ve krom şerit, aracın ön ucunu daha da keskin hale getirir. Yanlarda, sportiflik orta kısımda belirginleştirilen eşiklerle ön plana çıkıyor; isteğe bağlı 20 inç dökme alüminyum jantlar ise belirgin çamurluk kemerleri ile daha da fazla ön plana çıkıyor. Difüzördeki mat alüminyum gümüş renkte yatay şerit ve ikizkenar yamuk şeklindeki egzoz boruları, geniş arka kısmı etkileyici bir şekilde ön plana çıkarıyor. Buna ek olarak, Advanced ve S line tasarım paketleri sayesinde Audi A5 Sportback'i özelleştirmek de mümkündür.

 

Sezgi? Ve her şey odağınızda

Audi A5 Sportback'in dijital dünyasını dokunsal geri bildirimle 10.1 inç MMI dokunmatik ekranda sezgisel olarak kontrol edebilirsiniz. Örneğin, özelleştirilebilir kullanımı, sezgisel menü kılavuzu ve sürücü odaklı ekranı ile gereksiz karmaşıklıkları ortadan kaldırarak sürüş ile ilgili önemli bilgileri görüş alanınızda devamlı olarak gösteren Audi sanal kokpitini deneyimlemeye ne dersiniz. Audi A5 Sportback, gezilecek yerler araması, Google Earth™² ile navigasyon, Amazon Alexa³ entegrasyonu veya Twitter'a erişim gibi geniş bir isteğe bağlı Audi connect hizmet¹ seçeneği sunar.

 

Bağlantılar? Kişisel ve dijital

Ek olarak temin edilebilen Audi phone box ile iyileştirilmiş çağrı kalitesinin ve kablosuz şarj avantajının keyfini çıkartın. Audi connect anahtarı, araç anahtarını kullanmaya gerek kalamadan, Audi A5 Sportback'i akıllı telefonunuzu⁴ kullanarak kilitlemenizi veya kilidini açmanızı sağlar.

 

Ödün vermek? Buna hiç gerek yok

Mükemmel bir genişlik hissinden daha fazlası: Daha geniş iç mekanı sayesinde Audi A5 Sportback, işten arta kalan veya aileniz ile birlikte geçireceğiniz zamanlar için bagaj bölmesinde ve aracın arka kısmında çok daha fazla alan sunar. Bu genişlik hissi, görsel olarak, iç mekandaki yatay tasarımlı öğeler, yeniden tasarlanan orta konsol, cam görünümlü kapı şeridi ve yüksek kaliteli malzemelerle daha da fazla vurgulanır. Ayrıca iç tasarım okapi kahverengi ve S line tasarım paketi ile iç mekanı da özelleştirebilirsiniz. Özellikle de son teknoloji ürünü bilgi-eğlence platformu ve isteğe bağlı LED ortam aydınlatması Audi A5 Sportback'in iç mekanına derece derece artan zarafet katar.

En iyi sürüş tarzı? Çeşitlilik

Audi A5 Sportback'in dinamik direksiyonu, aracın yönlendirme oranını ve yönlendirme kuvvetini hızına hassas şekilde uyarlayarak karşı konulmaz sportifliği ve üstün sürüş konforunu doğrudan yola aktarır. Tercihlerinize göre ayarlanmış bir sürüş hissi deneyimlemek için Audi drive select özelliği ile birlikte, dinamik, konfor, otomatik, kişisel ve verimlilik modlarıyla sürüş tarzını istediğiniz gibi uyarlayabilirsiniz. Bazı TFSI ve TDI motorlar (l/100 km* olarak ortalama yakıt tüketimi: 5.4–3.7; g/km* olarak ortalama CO2 emisyonları: 143–98) Sürüş sırasında gelişmiş dinamizm ve verimlilik sunmayı gerektiren durumlarda tahrik gücünü dağıtarak olağanüstü bir dinamizm sağlayan ultra teknolojili quattro özelliğine sahiptir. 12V Yarı Hibrit sistemi de güçlü motorların çoğunda verimliliği artırır.

Audi A5 Coupé.

Ön taraf, yanlar ve arka taraftaki yeni öğeler Audi A5 Coupé'yi her zamankinden daha alçak ve daha geniş gösteriyor ve otomobile zarafet katıyor. Görünen kısmın altında ise her zamanki gibi en son teknoloji ve güçlü bir motor sizi bekliyor olacak (l/ 100 km* olarak ortalama yakıt tüketimi: 5.4–3.7; g/km* olarak ortalama CO2 emisyonları: 143–98).

 

 

 

Donanım ve Modeller

a5_coupe.jpg

A5 Coupé

a5_sportback.jpg

A5 Sportback

    Formu Doldurun, Sizi Arayalım

    TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

    Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

    TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

    Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.