Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

AVEK OTOMOTİV, DOD’LA BİRLİKTE 4 NOKTADA!

Bir Doğuş Otomotiv A.Ş. markası olan DOD – Doğuş Oto Değerlendirme, ikinci el araç alım, satım ve takas hizmetlerini, Türkiye genelinde yaygın yetkili satıcı teşkilatı ile gerçekleştirmektedir. Türkiye'nin ilk ve en büyük kurumsal ikinci el markası DOD, 1999 yılından bu yana sektörde güvenin sembolü haline gelmiş, geliştirdiği yeni projeler ve çalışmalar ile kurumsal ikinci el sektöründeki liderliğini sağlamlaştırmıştır.

DOD Avek şubelerinden otomobil alırken stoklarında bulunan ve 7 yaşa kadar olan ikinci el araçlara, DOD Finans'ın cazip ödeme seçenekleriyle 48 aya varan kredi imkânları sunulmaktadır. Volkswagen Doğuş Finans işbirliği ve "tek noktada hizmet" anlayışı ile beğendiğiniz araca sahip olabilmeniz için gereken tüm çözümleri bulabilirsiniz.

İhtiyaçlarınız belirlenerek size özel finansal çözümler sunulan DOD Finans sisteminde; DOD Finans kredi uzmanları, beğendiğiniz araca en uygun yoldan ve en kısa sürede sahip olabilmenizi sağlarken; kredi başvurunuzu takip edip, süreci hızla sonuçlandırırlar.

DOD güvencesi ile satılan tüm araçlarda, profesyonel ekipler tarafından özel temizlik ve bakım ürünleri kullanılarak hava koşulları, kullanım şartları, yol durumu gibi çevresel faktörlerin araç üzerindeki etkilerini azaltmak için “DOD Araç Görünüm Yenileme” işlemi isteğe bağlı olarak yapılabilmektedir.

Bu uygulamada motor ve kaporta aksamlarından başlanılarak kabin içerisinde bulunan tüm kir, lekeler detaylı olarak temizlenmektedir. Araç içerisinde oluşmuş kötü kokular ile araç yüzeyindeki çizik, matlaşma ve yıpranmalar büyük ölçüde giderilmektedir. DOD’da araçlar ilk günkü görünümlerine yakın bir duruma getirilerek yeni sahiplerine sunulmaktadır.

2.EL ARAÇ BAŞVURU FORMU

2. El Araç İlanlarımız

img