Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Avek Otomotiv

Bir Paşalı Grubu kuruluşu olan Avek Otomotiv, 2005 yılından bu yana Doğuş Otomotiv Yetkili Bayisi olarak Volkswagen Binek, Volkswagen Ticari, Audi, SEAT, CUPRA, Skoda ve DOD markaları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Avek Otomotiv, faaliyete başladığı günden bugüne 100.000’i aşkın sıfır araç satışı gerçekleştirerek sektörün önde gelen şirketleri arasında yerini almıştır. İstanbul-Tekstilkent, İstanbul-Ümraniye, Çanakkale ve İzmir olmak üzere 4 bayisi ile 61.000 metrekare açık, 113.000 metrekare kapalı faaliyet alanında, deneyimli ve uzman kadrosuyla ‘En iyi hizmeti almak için en doğru adres olmak’ misyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Avek, temsil ettiği markaların yeni araç satışı, ikinci el alım-satım, orijinal yedek parça, yol yardım, oto kuaför, aksesuar satışı ve satış sonrası hizmetlerinin yanı sıra tüm sigorta ve kasko işlemlerini tek bir çatı altında müşterilerine sunmaktadır.

Avek Otomotiv servis müşterilerine tesisinde sunmuş olduğu bay-bayan kuaförü, çocuk oyun salonu, bilardo salonu, konferans salonu lostra gibi ayrıcalıklı bölümlerine ek vale hizmeti, geçici araç hizmeti, ücretsiz check up, kiralık araç, ücretsiz müşteri servis hizmeti gibi ayrıcalıklı hizmetler sunarak otomotiv sektöründe fark yaratmaktadır.

img

Vizyonumuz

"En iyi hizmeti almak için en doğru adres" olabilmektir.

Misyonumuz

Avek Otomotiv’e her gelişiniz de; güler yüzlü mutlu çalışan bir ekip tarafından karşılanır, samimiyetle dinlenir, sonuç odaklı çözümler eşliğinde, dürüst ve güvenli hizmeti almış olmanın keyfi ile ayrılırsınız.

Stratejimiz

Her müşterinin mükemmeli beklemeye hakkı olduğunu biliyoruz. Mükemmel hizmet için, müşteri memnuniyetini ve güven ilkelerini daima ön planda tutarak, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) proseslerinin sürekli olarak gözden geçirilmesi, iyileştirilmesi ve geliştirilmesi için gayret etmeye devam edeceğiz.

Şirket ve marka değerlerini en üst seviyede tutarak çalışanlarımızın kişisel ve profesyonel becerilerini artırmaya yönelik faaliyetler sağlayarak (iş ilişkisi içinde bulunduğumuz kişi ve kuruluşların iletişim ve desteği dâhilinde) dinamik ve sürekli kendini yenileyen bir çalışma ortamı yaratmaya devam etmeyi amaçlıyoruz.

Değerlerimiz


En İyisini Biz Yaparız

Avek Otomotiv olarak, sürekli gelişen ve değişen bir kültürle hizmet vermekteyiz. Gelişimimizi hızlandırmak için geri bildirimleri alır değerlendirir ve yorumlarız. Müşteri ve sonuç odaklı çalışırız. En iyisini yapmak için gerekli olan insan kaynağına ve donanımına sahibiz. Amacımız Avek Otomotiv müşterilerine en iyi en kaliteli hizmeti sunmaktır. Müşteri gereksinimlerini takip eder ve yeni fikirler ile çözüme kavuşturmayı amaçlarız. Sonuca giden yolda yüksek motivasyon ile çalışırız. Bu doğrultuda hedeflerimizi yüksek tutar, ekip çalışmasına önem veririz. Yaratıcı olmaya ve düşünmeye vakit ayırırız. Kurumumuzun stratejisini bilir aldığımız her karar ve aksiyonda bunu dikkate alarak çalışırız.

img