Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Avek Otomotiv Yetkili Servisi


Volkswagen Yetkili Servisi (VW Binek ve Ticari Yetkili Servis)

Volkswagen sahibi iseniz ve aracınıza değer veriyorsanız Volkswagen Yetkili Servisi Avek’te ayrıcalıkları yaşayın. Eğitimli ve deneyimli servis danışmanlarımız, periyodik araç bakımından, muayene öncesi check up hizmetine, tamir onarımdan araç ekspertizine kadar ihtiyacınız olabilecek her konuda yanınızda. Ayrıca Volkswagen orijinal aksesuarlarıyla aracınızı hayalini kurduğunuz şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Aracınızı yerinden alım-yerine teslim hizmetimizle müşteri memnuniyetinizi önemsiyoruz.

Polo, Golf, Passat veya Jetta aracınızın modeli ne olursa olsun Volkswagen periyodik bakım ve ağır bakım fiyatları, Volkswagen servis ücretleri hakkında bilgi almak için yukarıdaki formu doldurun.

Volkswagen yol yardım telefon: 444 89 24

Volkswagen binek araç servis hakkında detaylı bilgi ve kampanyalar için tıklayın

Volkswagen ticari araç servis hakkında detaylı bilgi ve kampanyalar için tıklayın

 

Audi Yetkili Servisi

Audi sahibi olmak binlerce kilometreye meydan okumak demektir. Audi sahibiyseniz ona gözünüz gibi bakmanız, onunla duygusal bir bağ kurmanız oldukça normal. Avek Otomotiv Audi yetkili servisimizde aracınızı sizin önemsediğiniz kadar önemseyen titiz bir çalışma ile Audi periyodik bakımdan, muayene öncesi kontrollere, bakım onarımdan, oto ekspertiz hizmetine kadar birçok konuda aracınızı sizin kadar önemseyerek titiz ve müşteri memnuniyetini önemseyen bir çalışma yürütüyoruz.

Audi A3, A4, A6 aracınızın modeli ne olursa olsun periyodik bakım ve ağır bakım fiyatları, Audi Servis ücretleri hakkında bilgi almak için yukarıdaki formu doldurun.

Audi yol yardım telefon: 444 28 34

Audi servis hakkında detaylı bilgi ve kampanyalar için tıklayın

 

Seat Yetkili Servisi

Seat marka aracınızın servis hizmetinin keyifli ve hizmetten memnun sonuçlanmasını istiyoruz. Amacımız hızlı, kaliteli ve sonuç odaklı servis hizmeti vermek. Yedek parça ve aksesuar ihtiyacınızı orijinal parçalarla giderebilir, tamir onarım, periyodik bakım ve TÜVTÜRK muayene hazırlık hizmeti gibi birçok hizmeti deneyimli uzman ekibimiz aracılığıyla rahatlıkla faydalanabilirsiniz.
Seat Leon veya İbiza aracınızın modeli ne olursa olsun Seat periyodik bakım ve ağır bakım fiyatları, Seat servis ücretleri hakkında bilgi almak için yukarıdaki formu doldurun.

Seat yol yardım telefon: 444 73 28

Seat servis hakkında detaylı bilgi ve kampanyalar için tıklayın;

 

Skoda Yetkili Servisi

Düzenli aralıklarla Skoda yetkili servisinde yapılmış bakım aracınızın maksimum performans ile daha güvenli ve uzun ömürlü çalışmasını sağlar. Skoda yetkili servisi Avek’te periyodik bakım, orijinal yedek parça ile hasar tamir işlemleri, Skoda yol yardım hizmeti ve ekspertiz gibi birçok hizmetten Skoda yetikili servis güvencesi ile yararlanabilirsiniz.

Skoda Fabia, Octavia veya Superb aracınızın  modeli ne olursa olsun Skoda periyodik bakım ve ağır bakım fiyatları, Skoda servis ücretleri hakkında bilgi almak için yukarıdaki formu doldurun ve randevu alın.

Skoda yol yardım telefon: 444 77 80

Skoda servis hakkında detaylı bilgi ve kampanyalar için tıklayın

 

Avek Otomotiv olarak periyodik bakımlarınızı aksatmamanızı tavsiye ediyoruz. Aksattığınız taktirde aracınızın ömrü kısalacak, değişmesi gereken parçaların geç değiştirilmesi durumunda arızalı parçanın sağlam parçalara da zarar verme ihtimali doğacak olup maliyetiniz daha da artacaktır. Aracınızı bize emanet edin, karlı çıkın.

İstanbul-Tekstilkent, İstanbul-Ümraniye ve Çanakkale olmak üzere 3 bayisi ile 44.000 metrekare açık, 60.000 metrekare kapalı faaliyet alanında, deneyimli ve uzman kadrosuyla ‘En iyi hizmeti almak için en doğru adres olmak’ misyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Avek, temsil ettiği markaların orijinal yedek parça, yol yardım, oto kuaför, aksesuar satışı ve satış sonrası hizmetlerinin yanı sıra tüm sigorta ve kasko işlemlerini tek bir çatı altında müşterilerine sunmaktadır.

2018 Yılında 90.000’i aşan servis girişi, mekanik ve hasar onarım hizmetleriyle servis müşterilerine tesisinde sunmuş olduğu bay-bayan kuaförü, çocuk oyun salonu, bilardo salonu, konferans salonu, lostra gibi ayrıcalıklı bölümlerine ek vale hizmeti, geçici araç hizmeti, ücretsiz check up, ücretsiz müşteri servis hizmeti gibi ayrıcalıklı hizmetler sunarak otomotiv sektöründe fark yaratmaktadır.

500 TL üzeri servis harcamaları için Bonus, Word, Axess, Cardfinans, Maximum kartlarda 3 taksit imkanı.

       Servis Randevusu İçin - 0(850) 460 25 25
08:30 - 18:00 Saatleri dışında marka sayfalarında yer alan acil yardım hatlarını arayabilirsiniz.
Mekanik Servisi

Satış Sonrası Hizmetler konusunda yaptığımız çalışmalar ve sizlere sunduğumuz çözümlerle, beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamak, sizleri servisimizden memnun ve mutlu olarak evlerinize uğurlamak en büyük hedefimizdir.

Hasar Servisi

Sigorta prosedürleriyle uğraşmadan ve bekletilmeden hızlı araç teslimatı. Üretici standartlarında ve kalitede güvenli onarım hizmeti.

img