Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Avek Otomotiv Yetkili Servisi


 

Oto Servis ve Oto Tamir

Bir aracın 0 kilometre olarak temin edilmesinden sonrasında dahi araçta arızalar ile karşılaşmak veya küçük kaza ya da kusurlarda sorunlar yaşamak olasıdır. Bir sorunun ortaya çıkmasının sebebi her ne olursa olsun araçta bu sorunun giderilmesi için oto servis ve oto tamir hizmetleri gerekir. Avek Otomotiv olarak firmamız tarafından da sizin için Volkswagen, Audi, Seat, Skoda ve Cupra gibi markalarda servis hizmetleri sağlıyoruz.

 

Hızlı Ve Güvenilir Araba Servisi

Servis hizmetleri içerisinde bir aracın sadece oto tamir işlemlerine girmesi değil bakım, kontrol ve parça değişimlerinin gerçekleştirilmesi de yer alır. Yani oto servis hizmetleri aldığınız zaman sadece aracınız arızalı olduğundan bu arızalı kısmın tamir edilmesi değil rutin bir bakım ile daha sonradan oluşabilecek sorunların giderilmesi mantığı da yer alır.

 

Avek Otomotiv olarak sizlere sunduğumuz araba servisi sayesinde her zaman hızlı ve güvenilir bir sonuç elde etmeniz mümkündür. Çünkü birçok farklı araç markasında yetkili servis konumunda yer aldığımız için özellikle Volkswagen markada binek ve ticari araçlarda size birçok kademede servis hizmetleri verebiliyoruz. Bu çerçevede yılın istediğiniz döneminde Volkswagen veya Audi gibi bir araçta yetkili servis hizmeti talep ettiğinizde önemli ayrıcalıklar elde edersiniz.

 

Sunduğumuz yetkili servis hizmetleri içerisinde her zaman profesyonel bir kadro yer alır. Bu profesyonel kadro sizin için kademeli bir şekilde farklı hizmetler sağlayabilir. Bahsedilen bu hizmetler arasında;

  • Aracınızın belirli bir kilometre kullanım veya süre içerisinde periyodik bakımlarının yapılması,
  • Aracınızın TÜVTÜRK yasal muayene işlemlerine girmesi öncesinde check-up hizmeti sağlanması,
  • Aracınızda karşılaşılan mekanik, elektronik veya sistematik arızaların giderilmesi,
  • Araçta arızalı parçaların onarılması,
  • Araçta yedek parça değişimlerinin yapılması,
  • Araç ekspertiz uygulamalarının yapılması,
  • Orijinal aksesuar montajlarının gerçekleştirilmesi,
  • Araçta ağır ve kapsamlı bakım yapılması gibi hizmetler bulunmaktadır.

 

Profesyonel Oto Tamir Hizmetleri

Volkswagen, Audi, Seat, Skoda ve Cupra gibi birçok farklı araç markasında sunduğunuz en önemli servis hizmetlerinden biri de oto tamir uygulamalarıdır. Bu hizmet aracın yaşadığı sorunlara bağlı olarak kimi zaman geçici kimi zaman kalıcı bir şekilde sağlanabilir. Ayrıca yaşanılan problemin boyutlarına bağlı olarak küçük boyutlu ve kısa süreli bir şekilde tamamlanan ya da uzun süre alacak bir tamir yapılması gerekebilir.

 

Aracınızda karşılaşılan problem her ne olursa olsun oto tamir hizmetleri sayesinde çözümün elde edilebilmesi için servis hizmetlerimizde aracın yerinden alınması ve yerine teslim edilmesi gibi bir avantaj yer alır. Kısa sürede tamamlanmayacak büyük boyutlu arızaların giderilmesi noktasında da aracınız serviste beklediği süre boyunca araçsız kalmanızı engelleyecek yedek araç temini gibi avantajlar bulunmaktadır.

 

Avek Otomotiv bahsedilen markalarda yetkili servis konumunda yer aldığı için aracın marka ve modeline bağlı olarak oto tamir hizmetlerinin gerçekleştirilmesi açısından her zaman stoklarda bulunan orijinal yedek parçalar ile servis hizmeti verir. Temel noktada onarımı mümkün olan parçalarda en kısa sürede onarımın sağlanması aksi takdirde parçanın hızlı ve profesyonel şekilde değiştirilmesi ile servis hizmetleri tamamlanır.

 

Rutin Oto Bakım Servisi

Aracınızın sorunsuz bir şekilde uzun yıllar boyunca kullanılabilmesi ve alışmış olduğumuz konforun yitirilmemesi açısından araç bakımlarının düzenli yapılması her zaman önemlidir. Bu açıdan servis hizmetlerimizin en önemli parçalarından biri de oto bakım servisi olmaktadır. Temel olarak periyodik bakımlar aksatılmadığında parçalarda yaşanılacak sorunların önceden engellenmesi, aracın düzenli bir şekilde yağ değişimlerinin yapılması, temiz, sorunsuz ve güvenilir bir aracın elde edilmesi mümkün olmaktadır.

 

Volkswagen Yetkili Servisi (VW Binek ve Ticari Yetkili Servis)

Volkswagen sahibi iseniz ve aracınıza değer veriyorsanız Volkswagen Yetkili Servisi Avek’te ayrıcalıkları yaşayın. Eğitimli ve deneyimli servis danışmanlarımız, periyodik araç bakımından, muayene öncesi check up hizmetine, tamir onarımdan araç ekspertizine kadar ihtiyacınız olabilecek her konuda yanınızda. Ayrıca Volkswagen orijinal aksesuarlarıyla aracınızı hayalini kurduğunuz şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Aracınızı yerinden alım-yerine teslim hizmetimizle müşteri memnuniyetinizi önemsiyoruz.

Polo, Golf, Passat veya Jetta aracınızın modeli ne olursa olsun Volkswagen periyodik bakım ve ağır bakım fiyatları, Volkswagen servis ücretleri hakkında bilgi almak için yukarıdaki formu doldurun.

Volkswagen yol yardım telefon: 444 89 24

Volkswagen binek araç servis hakkında detaylı bilgi ve kampanyalar için tıklayın

Volkswagen ticari araç servis hakkında detaylı bilgi ve kampanyalar için tıklayın

 

Audi Yetkili Servisi

Audi sahibi olmak binlerce kilometreye meydan okumak demektir. Audi sahibiyseniz ona gözünüz gibi bakmanız, onunla duygusal bir bağ kurmanız oldukça normal. Avek Otomotiv Audi yetkili servisimizde aracınızı sizin önemsediğiniz kadar önemseyen titiz bir çalışma ile Audi periyodik bakımdan, muayene öncesi kontrollere, bakım onarımdan, oto ekspertiz hizmetine kadar birçok konuda aracınızı sizin kadar önemseyerek titiz ve müşteri memnuniyetini önemseyen bir çalışma yürütüyoruz.

Audi A3, A4, A6 aracınızın modeli ne olursa olsun periyodik bakım ve ağır bakım fiyatları, Audi Servis ücretleri hakkında bilgi almak için yukarıdaki formu doldurun.

Audi yol yardım telefon: 444 28 34

Audi servis hakkında detaylı bilgi ve kampanyalar için tıklayın

 

Seat Yetkili Servisi

Seat marka aracınızın servis hizmetinin keyifli ve hizmetten memnun sonuçlanmasını istiyoruz. Amacımız hızlı, kaliteli ve sonuç odaklı servis hizmeti vermek. Yedek parça ve aksesuar ihtiyacınızı orijinal parçalarla giderebilir, tamir onarım, periyodik bakım ve TÜVTÜRK muayene hazırlık hizmeti gibi birçok hizmeti deneyimli uzman ekibimiz aracılığıyla rahatlıkla faydalanabilirsiniz.
Seat Leon veya İbiza aracınızın modeli ne olursa olsun Seat periyodik bakım ve ağır bakım fiyatları, Seat servis ücretleri hakkında bilgi almak için yukarıdaki formu doldurun.

Seat yol yardım telefon: 444 73 28

Seat servis hakkında detaylı bilgi ve kampanyalar için tıklayın;

 

 

CUPRA Yetkili Servisi

Sizin için sadece en iyisi yetmez, en üst düzey hizmeti ve bakımı sunmak için buradayız. CUPRA servis merkezimiz, aracınızı en modern ekipmanlar ve uzman personel ile karşılıyor, her ayrıntıyı özenle ele alıyor.

Cupra Formentor, Ateca, Leon,  modeli ne olursa olsun Cupra periyodik bakım ve ağır bakım fiyatları, Cupra servis ücretleri hakkında bilgi almak için yukarıdaki formu doldurun ve randevu alın.

Cupra yol yardım telefon: 444 73 28

Cupra servis hakkında detaylı bilgi ve kampanyalar için tıklayın;

 

Skoda Yetkili Servisi

Düzenli aralıklarla Skoda yetkili servisinde yapılmış bakım aracınızın maksimum performans ile daha güvenli ve uzun ömürlü çalışmasını sağlar. Skoda yetkili servisi Avek’te periyodik bakım, orijinal yedek parça ile hasar tamir işlemleri, Skoda yol yardım hizmeti ve ekspertiz gibi birçok hizmetten Skoda yetikili servis güvencesi ile yararlanabilirsiniz.

Skoda Fabia, Octavia veya Superb aracınızın  modeli ne olursa olsun Skoda periyodik bakım ve ağır bakım fiyatları, Skoda servis ücretleri hakkında bilgi almak için yukarıdaki formu doldurun ve randevu alın.

Skoda yol yardım telefon: 444 77 80

Skoda servis hakkında detaylı bilgi ve kampanyalar için tıklayın

 

Avek Otomotiv olarak periyodik bakımlarınızı aksatmamanızı tavsiye ediyoruz. Aksattığınız taktirde aracınızın ömrü kısalacak, değişmesi gereken parçaların geç değiştirilmesi durumunda arızalı parçanın sağlam parçalara da zarar verme ihtimali doğacak olup maliyetiniz daha da artacaktır. Aracınızı bize emanet edin, karlı çıkın.

İstanbul-Tekstilkent, İstanbul-Ümraniye ve Çanakkale olmak üzere 3 bayisi ile 44.000 metrekare açık, 60.000 metrekare kapalı faaliyet alanında, deneyimli ve uzman kadrosuyla ‘En iyi hizmeti almak için en doğru adres olmak’ misyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Avek, temsil ettiği markaların orijinal yedek parça, yol yardım, oto kuaför, aksesuar satışı ve satış sonrası hizmetlerinin yanı sıra tüm sigorta ve kasko işlemlerini tek bir çatı altında müşterilerine sunmaktadır.

2018 Yılında 90.000’i aşan servis girişi, mekanik ve hasar onarım hizmetleriyle servis müşterilerine tesisinde sunmuş olduğu bay-bayan kuaförü, çocuk oyun salonu, bilardo salonu, konferans salonu, lostra gibi ayrıcalıklı bölümlerine ek vale hizmeti, geçici araç hizmeti, ücretsiz check up, ücretsiz müşteri servis hizmeti gibi ayrıcalıklı hizmetler sunarak otomotiv sektöründe fark yaratmaktadır.

500 TL üzeri servis harcamaları için Bonus, Word, Axess, Cardfinans, Maximum kartlarda 3 taksit imkanı.

       Servis Randevusu İçin - 0(850) 460 25 25
08:30 - 18:00 Saatleri dışında marka sayfalarında yer alan acil yardım hatlarını arayabilirsiniz.
Mekanik Servisi

Satış Sonrası Hizmetler konusunda yaptığımız çalışmalar ve sizlere sunduğumuz çözümlerle, beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamak, sizleri servisimizden memnun ve mutlu olarak evlerinize uğurlamak en büyük hedefimizdir.

Hasar Servisi

Sigorta prosedürleriyle uğraşmadan ve bekletilmeden hızlı araç teslimatı. Üretici standartlarında ve kalitede güvenli onarım hizmeti.

img