Skoda Octavia

Skoda Octavia, Her Açıdan Tavrı Net.

Octavia'daki her ayrıntı sonsuz bir estetikle modern teknoloji arasında oynayan ve otomobile izlemeye değer bir görünüm katan bir oyundur. Böylece, her defasında kalbinizi yoran bu heyecanın ardından sıra aynı duyguları aklınızda yaşamaya gelmiştir. 

 İstanbul: - Tekstilkent: 0212 4402525

Çanakkale: 0286 4402525

Ayrıntılı bilgi için formu doldurun sizi arayalım.

 

Skoda Octavia Araç Teknik Özellikleri

Skoda Octavia Araç motoru 1.5 TSI 150 PS DSG’dir.

 

Motor

1.5 TSI 150 PS DSG

1.5 TSI motor olanın silindir çapı 74,5 * 85,9 olmaktadır. Maksimumu güç 85 (115) / 5000 – 5500 maksimum tork ise 200 / 2000 – 3500 olurken, 1.5 TSI motor için bu rakamlar güçte 110 (150) / 5000 – 6000, torkta ise 250 / 1500 – 3000 şeklinde yükselmektedir.

 

Performans

Maksimum hız saatte 205 kilometreye kadar çıkmaktadır. 1.5 TSI motorda maksimum hız saatte 223 kilometredir. İvmelenme ise 1.5 TSI motorda ise 8.3 olmaktadır.

 

Yakıt tüketimi

Şehir içinde 100 kilometre için 6.8 litre yakıt tüketmektedir. Bu rakam şehirlerarası yolculuklarda 100 kilometre için 4.3 litre olmaktadır. Ortalama yakıt tüketimi 5.1 litredir. CO2 emisyonu ise yapılan testler sonucunda 116 g / km olarak belirlenmiştir. Bu rakam kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir.

 

Araç Ölçüleri

Skoda Octavia otomobilin uzunluğu 4670 milimetrre, genişliği 1815 milimetre ve yüksekliği ise 1461 milimetredir. Aracın dingil mesafesi 2667 milimetredir. Skoda Octavia bagaj hacmi 568 / 1530 dm3 olmaktadır. Lastikleri 205 / 55 R16 olan otomobilin ağırlığı ise 1246 kilogramdır. Lastik ve ağırlık motor çeşidine göre değişmektedir. 1.5 TSI 150 PS DSG motor için aracın lastikleri 225 / 50 R17, ağırlığı ise 1295 kilogramdır.

 

Garanti süresi

Skoda Octavia otomobilin mekanik olarak 2 yıl sınırsız kilometrede, korozyon olarak ise 12 yıl garantisi bulunmaktadır.

 

Güvenlik

Skoda Octavia güvenlik açısından sürücü ve yolcular için en güzelini düşünmüştür. Sürücü ve ön yolcu için hava yastığı ve emniyet kemeri bulunmaktadır. hava yastıkları ön ve yan, ayrıca perde şeklindedir. Arka koltukta üç yolcu için emniyet kemeri bulunmaktadır. sürücünün yorgunluğunu tespit eden sistem bulunmaktadır. elektronik stabilite kontrol sistemi, anti blokaj fren sistemi, hidrolik fren asistanı, motor çekiş kontrol sistemi, elektronik patinaj önleme sistemi, elektronik diferansiyel kilidi, elektronik stabilite frenleme sistemi, direksiyon yönlendirme tavsiyesi, çoklu çarpışma freni, yokuş kalkış destek sistemi, lastik basınç kontrol sistemi, WOKS özellikle aktif ön kafalıklar, immobilizer, VIN kodlu etiket, kaza sırasında yakıt akışı kesme sistemi, üçüncü arka kafalıklar, sürücü emniyet kemeri ikaz lambası ve arka yolcu koltukları için çocuk koltuğu sabitleme özelliği bulunmaktadır.

 

Konfor ve Teknoloji

Skoda Octavia direksiyon simidi elektro-mekanik takviyelidir. Ayrıca start, stop sistemi, fren enerjisi geri kazanım, çok fonksiyonu bulunan yol bilgisayarı, bluetooth, SD kart okuyucu, USB bağlantı noktası, ön kol dayama ünitesi, elektrikli camlar, çocuk kilidi, yükseklik ayarı yapılabilen sürücü koltuğu, elektrikli ve ısıtmalı yan aynaları, yol bilgisayarı, deri kaplı ve üç kollu direksiyon, deri kaplı vites topuzu ve manuel klima bulunmaktadır. Bu özelliklere ek olarak eklenebilecek çok sayıda özellik de bulunmaktadır.

 

Tasarım

Skoda Octavia 6.5 J * 16 çelik jantlara sahiptir. Gündüz sürüşleri için LED aydınlatma bulunmaktadır. Yan sinyal lambaları dıştaki dikiz aylarına entegre edilebilmektedir. Ön ızgarası krom dekorludur. Gövde rengi ile dış dikiz aynaları rengi aynıdır. Dış kapı kolları rengi de bu renk ile aynı şekilde yapılmaktadır. İç kapı kolları ise krom kaplamadır.

 

Donanım ve Modeller

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.