Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

2.El Volkswagen Araçlar

img

2.El Volkswagen Araçlar İçin Tıklayın

DOD Garanti *; 101 Nokta Kontrolünden geçmiş, 8 yaş veya 160.000 km sınırını aşmamış araçlara sunulabilecek; Türkiye`deki ilk ikinci el garanti sistemidir. Bu şartları karşılayarak DOD’da satışa sunulan tüm araçlar 3 ay veya 5.000km süreyle garantilidir. DOD Garantisine sahip olan araçlar web sitesinde ve mobil uygulamada garantili olarak yayınlanmaktadır.
Aracınızın DOD Garanti`li olması satarken de sizin için fiyat avantajı getirecek bir özelliktir.

DOD’dan almış olduğunuz araç ile sorun yaşamanız durumunda 444 7 363 Destek Hattınıarayarak yardım alabilirsiniz.

DOD Garanti ile garanti altına alınan parçalar, DOD Garanti El Kitabının içerisinde yer almaktadır. DOD Garanti hizmet ve parça kapsamları ile ilgili daha ayrıntılı bilgiyi Yetkili Satıcılarımızdan alabilirsiniz.

DOD Garanti’nizin geçerliliğini koruması için aracınızın periyodik bakımlarının gerekli teknik bilgi ve yetkinliğe sahip servislerde yapılması gereklidir. Garantinizin geçerliliğini koruması için aracınızın periyodik bakımlarının DOD Yetkili Satıcı Servisleri veya araç markasının Yetkili Servisleri`nde yaptırınız.

"İkinci Elde Güven" sloganının bir parçası olan DOD Garanti, yolculuğunuzun rahat geçmesi için en büyük güvencenizdir.

* Bu Garanti, yasal olarak Garanti Belgesi ile satılmak zorunda olan mallara ilişkin 13.06.2014 tarih ve 29029 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Garanti Belgesi Yönetmeliği Hükümleri kapsamında değildir.
DOD Garanti’nin amacı; aracı, normal aşınma, yıpranma, kazalar veya diğer dış faktörler dışındaki durumlar nedeniyle, size sunulmuş olan DOD Garanti belgesi süresi içinde meydana gelen ve DOD Yetkili Satıcısının aracın alıcısına verdiği DOD Garanti kapsamına dâhil edilen arızalar karşısında koruma altına almaktır. Dilerseniz belirlenen ücret karşılığında DOD Garanti süresini 6 ay ya da 12 ay olarak uzatabilirsiniz.

 

img