Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Aracınız Salgın Hastalıklara Karşı Uzun Süreli Koruma Altında

img

Aracınız Salgın Hastalıklara Karşı Uzun Süreli Koruma Altında

Hergün kullandığımız otomobillerin içi ile havalandırmalarının yapılan araştırmalara göre bakteri ve mikroplar için ideal bir ortam olduğu, kolayca çoğalabildiği ve hava yoluyla ciddi rahatsızlıklara sebebiyet verdiği tespit edilmiştir.

Araca binen herkes kendi mikroplarını getirir ve bırakır. Hapşırık ve öksürük ile havaya yayılan virüsler, solunum yolu ve el temasıyla araç havalandırma sistemine bulaşır ve çoğalır. Bu virüsler,  üst solunum yolu enfeksiyonları, grip, nezle,  soğuk algınlığı, sinüzit, bademcik iltihabı, dış kulak yolu iltihabı, bronşit,  hatta zatürre gibi ölümcül olabilecek hastalıklara bile neden olabilmektedir.

Arabaların klimaları ve yüzeyleri sürekli salgın hastalık üreten bir ortam haline gelmektedir.

Çocuklarımızın ve ailenizin sağlığı açısından alerjen olmayan ve kimyasal içermeyen modern dezenfeksiyon yöntemlerinin kullanılması gerekir. İstenmeyen kokuları yok etmek için kullanılan bir kısım  oto kokuları, içerdiği yüzlerce zararlı madde nedeniyle ciddi birçok sağlık sorununa yol açmaktadır.

Ayrıca, araçlarda  hijyen uygulamasının kalitesiz kimyasallar ile yapılması kanser riskini  artırmaktadır. Bu kimyasallar ellere bulaşarak, yiyeceklerle beraber veya solunum yoluyla vücudumuza girerler.

Hastalığın belirtileri ortaya çıktıktan sonra tedavi edilmesi yerine,  hastalığın oluşması, gelişmesi ve vücuda girmeden, salgın hale gelmeden engellenmesi şarttır.  

Modern ve Etkili Bir Dezenfeksiyon Yöntemi : Nano Gümüş İyon Teknolojisi Nasıl Uygulanır?

ULV sisleme yöntemi ile aracın tüm iç yüzeylerine uygulanır. Tüm kapı ve camlar kapatılır. Sis buharının çökmesi için 3 - 5 dakika beklenir. Klimanın iç hava modu ile devri daim aktif  hale getirilir ve 1 dakika beklenir.  Kapılar açılır, araba havalandırılır ve araç sahibine teslim edilir. Tekrar silme, sıvama ve temizleme işlemi yapılmaz. Leke yapmaz, korozif etkisi yoktur.                                                                      

Nano Gümüş İyon Teknolojisi Etkisi

-      Mikroorganizmaları, mantarları, virusleri ve küf oluşumları kendine  çekip yok eder.

-      Sigara, ayak, ter, 4 küf, rutubet, gibi istenmeyen kokuları yok eder. Koku döşeme içine sinmemiş ise temas ettiği yüzeylerdeki ve kapaklanmış kokuları yok eder, oluşmasına engel olur.

-      Alkol, amonyak, antibiyotik ve triklozan veya başka bir kimyasal içermez.İnsan sağlığına, hayvanlara ve bitkilere zarar vermediği, alerji yaratmadığı belgelenmiştir.

-      Klima mikrobu olarak bilinen Lejyoner mikrobunun filtre üzerinde çoğalmasına engel olur.

-      Anti – mikrobiyal etkilidir yani virüslere karşı da etki gösterir

-      Kokusuzdur. Kokuyu koku ile örtmez, etkenliği uzun sürelidir.

-      Sağlık Bakanlığından onaylı, TSE standartlarına göre üretilir. ISO 9001 ve 14001 belgelerine sahiptir, patentlidir.

 

img