Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Audi A5

Audi A5 Sportback advanced'da 40 TDI quattro S tronic, 45 TFSI quattro S tronic S line'da 40 TDI quattro S tronic, 45 TFSI quattro S tronic dizel veya benzinli motor seçenekleriyle otomatik olarak sunulmaktadır. Motor seçeneklerinden advanced 40 TDI quattro S tronic 400 Nm torka sahiptir. Yüksek performans sağlayan bu motorun 0-100 km hızlanması 7 saniyedir. Aynı motorun şehir içi ve şehir dışı karma yakıt tüketimi ise 4,8–4,5 litredir. Yakıt deposu kapasitesi 58 litre iken A5 Sportback bagaj hacmi ise 465 litre. Audi A5 Sportback 2022-2023 model araç fiyat listesi veya ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi için formu doldurun veya arayın.

 

Sportif ve tüm aileye uygun. Audi A5 Sportback.

Yakıt tüketimi, ortalama:

6,8-3,7 litre/100 kilometre

CO² emisyonları, ortalama:

153–98 g/km

Audi A5 Sportback ile farkınızı ortaya koyarsınız. Bu 5 kapılı aile otomobilinin çarpıcı tasarımı, ona genişlik ve derinlik kazandırır. Ek olarak, isteğe bağlı Matrix LED farlar ve geniş bir bilgi-eğlence platformu gibi öncü teknolojiler sunar.

Sürerken hayran bırakmak için tasarlandı

Geniş hava girişleri ve krom giydirmeler bu sportif 5 kapılı aracın ön kısmına keskin görünümünü kazandırır. Yanlarda, orta ağırlıkta kapı eşikleri aracın sportifliğine vurgu yaparken göze çarpan tekerlek kemerleri de isteğe bağlı sunulan yirmi inç alaşım jantları vurgular. Difüzördeki mat alüminyum gümüş renkte yatay şerit ve ikizkenar yamuk şekildeki egzoz boruları, arka kısmın genişliğini etkileyici şekilde ön plana çıkarır. Buna ek olarak; opsiyonel, Advanced ve S line donanım paketleri sayesinde Audi A5 Sportback' i özelleştirmek de mümkündür.

İyi aydınlatılmış

LED teknolojili farlar artık Audi A5 Sportback'de standarttır. Audi lazer ışıklı Matrix LED farlar opsiyonel olarak mevcuttur. Audi lazer ışığı, yüksek araç hızlarında uzun LED farları tamamlar ve görüş mesafesini neredeyse 2 katına çıkararak uzun LED fara göre gözle görülür derecede emniyet ve rahatlık sağlar. coming home/leaving home (eve geliş/evden çıkış) özelliğinin dinamik ışık sıralaması ve dinamik göstergeler de bu aydınlatma paketinin bir parçasıdır.

Sezgi? Ve her şey odağınızda

Audi A5 Sportback'in dijital dünyasını 10,1 inç MMI dokunmatik ekran veya günlük sesli komutlarla sezgisel olarak kontrol edin. Üç farklı şekilde düzenlenebilen isteğe bağlı Audi sanal kokpit plus, özel kullanım, sezgisel menü navigasyonu ve sürücü odaklı ekran ile sürücü için en önemli bilgileri sunar. A5 Sportback bunun yanı sıra, çevrimiçi gezilecek yerler araması, Google Earth™4 ile navigasyon ve Amazon Alexa5 entegrasyonu gibi çok çeşitli isteğe bağlı Audi connect hizmetleri³ de sunar.

Bağlantılar? Kişisel ve dijital

Opsiyonel Audi phone box sayesinde akıllı telefonunuzda yüksek arama kalitesinin ve endüktif kablosuz şarjın keyfini çıkarın. Veya Audi A5 Sportback'inizin kapılarını Audi connect anahtarı ve Android akıllı telefonunuzyla araç anahtarınıza dokunmadan kolayca kilitleyin ve açın.

Ödün vermek mi? Hiç gerek yok

Geniş iç mekanı sayesinde Audi A5 Sportback'in arka kısmı ve bagaj bölümü işten arta kalan ve aileyle birlikte geçirilen zamanlar için bol miktarda alan sunar. İç mekandaki yatay tasarım öğeleri, yeniden tasarlanan orta konsol, parlak siyah kapı giydirmeleri ve yüksek kaliteli işçilik malzemeleriyle alan hissi görsel olarak zenginleştirilir. Opsiyonel desgin selection kapi kahverengi iç görünüm ve opsiyonel S line donanım paketi serisi ile aracınızı daha da özelleştirin. Son teknoloji ürünü isteğe bağlı iç mekan aydınlatma paketi ve bilgi-eğlence platformu Audi A5 Sportback'in iç tasarımına ilerici bir zarafet katar.

İşlev mi, tasarım mı? İkisi de

Audi Orijinal Aksesuarları Audi A5 Sportback'inize daha fazla özellik eklemeniz için size sayısız seçenek sunar. Büyüleyici tasarım ve yüksek düzeyde işlevselliğe sahip, günlük hayatta ek bagaj taşımayı kolaylaştıran kayak veya bagaj kutusu gibi özel çözümlerden yararlanın.

Arka plandaki asistan sistemler

Opsiyonel sürücü asistan sistemleri Audi A5 Sportback'inizle yola çıktığınızda size yenilikçi destek sağlar. Örneğin; Şehir içi trafiğinde, araçtan çıkış uyarısı, siz kapıyı açmadan önce bir LED sinyali aracılığıyla arkadan yaklaşan trafik konusunda sizi uyarır.

En iyi sürüş tarzı? Çeşitlilik

Audi A5 Sportback'in opsiyonel dinamik direksiyon sistemi, aracın yönlendirme kuvvetini ve yönlendirme organını araç hızına hassas şekilde uyarlayarak karşı konulmaz sportifliği ve geliştirilmiş sürüş konforunu doğrudan yola aktarır. Audi drive select ve konfor, dinamik, otomatik, bireysel ve verimlilik modları ile sürüş tarzınızı dilediğiniz zaman ayarlayabilirsiniz. Ve konu motorlara gelince: 100 KW'den başlayan birçok TFSI ve TDI varyantı arasından seçim yapabilirsiniz (Ortalama yakıt tüketimi: 6,8-3,7 litre/100 kilometre; ortalama CO² emisyonları: 153-98 g/km). Motorların birçoğu, günlük çalışma sırasında enerjiyi geri kazanarak yakıt tüketimini azaltan mild hibrit teknolojisine sahiptir. Dahası, ultra teknolojiye sahip quattro tahrik sistemi birçok motor tipinde mevcuttur.

Auid A5 Ocak-Şubat 2022 yılı fiyat listesi yada ödeme seçeneklerini öğrenmek için formu doldurabilir veya bayimizi ziyaret edebilirsiniz.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img