Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Audi A6

Audi A6 Sedan Sport'da 40 TDI quattro S tronic, 45 TFSI quattro S tronic, 50 TDI quattro tiptronic, Design'de ise 50 TDI quattro tiptronic, 40 TDI quattro S tronic, 45 TFSI quattro S tronic, 50 TDI quattro tiptronic otomatik vites motor seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. Sport 40 TDI quattro S tronic motor seçeneği 400 Nm torka sahiptir. 0-100 hızlanması ise 7,6 saniyedir. Yakıt depo kapasitesi 73 litre iken Auid A6 Sedan yakıt tüketimi karma 5,0 - 4,7 litredir. Audi A6 Sedan bagaj hacmi 530 litredir. Audi A6 2021-2023 model araç fiyat listesi ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi için formu doldurun veya arayın.

 

İlerleme sadece hissedilmekle kalmaz. Yaşanır.
Yeni A6 Sedan

Tasarım verimlilikle ve sportiflik stille buluştuğunda. Yenilik ve kesinlikle birlikte ilerlediğinde ve ilerici zarafet her bir çizgide belirgin olduğunda. Tasarım ile işlev bir ifadeye dönüştüğünde ve ilerleme her şeyin üstüne çıktığında. Üst sınıfın hızını belirleyen otomobil: Audi A6 Sedan. Hiç olmadığı kadar atletik. Her zaman olduğu gibi üstün.

Açık bir ifade. Her açıdan.

Genişletilmiş singleframe'den, sportif krom detaylı yan hava menfezlerine ve dar formlu farlara kadar ilerici bir yapıya sahip olan A6 Sedan'ın ön kısmı ilk bakışta harika bir etki yaratır. Tekerlek kemerleri üstündeki güçlü kavislere sahip keskinleştirilmiş omuz çizgisi, quattro mirasını vurgular. Dış aynalar, tornado çizgisi üzerinde sportif bir şekilde konumlandırılmıştır. Üstelik coupé benzeri akıcı tavan çizgisi, karakteristik alüminyum stiline sahip, üç boyutlu ve zarif olarak biçimlendirilen arka kısma ulaşır.

Çığır açan parlaklık. Etkileyici bir görünüm.

Opsiyonel olarak sunulan dinamik gösterge lambalı HD Matrix LED farlar 2 farklı açıdan etkileyicidir. Sürücüye, yaklaşan trafiği göz kamaştırmadan optimum yol aydınlatması sağlar. Karakteristik aydınlatma segmentlerinin dışa odaklanması sayesinde A6 Sedan' ın etkin ışın genişliğini en üst seviyeye çıkarır.

Sadeleştirilmiş tasarım. Azami kullanım kolaylığı.

Opsiyonel olarak sunulan MMI Navigasyon plus’la birlikte ekran ebatı 10,1 inçe çıkan üst ve standart 8,6 inçlik alt HD ekranlar, zarif ve şık gösterge paneline kusursuz bir şekilde uyum gösterir ve sürücünün gereksinimlerine göre ideal olarak ve özel şekilde hazırlanır. Üst gösterge ekranında sürücü, araç bilgilerini, navigasyon ve bilgi eğlence sistemini yönetir; alt gösterge ekranında ise klima, metin girişleri ve çeşitli konfor işlevleri kontrol edilebilir.

Keyif verici

Opsiyonel ambiyans aydınlatması paketi eşsiz bir atmosfer yaratır ve A6 Sedan'ın iç mekânına, büyüleyici ve ferah bir ortam kazandırır. Belirgin forma sahip ışık hatları, orta konsolu, gösterge panelini ve diğer çarpıcı tasarım yapılarını kesintisiz aydınlatmayla otuz farklı renk tonunda vurgular.

Zekice kullanılan teknoloji

Gelecek şimdi; Mükemmel bir şekilde ayarlanmış sensörler, radar, kameralar ve ultrason teknolojisiyle lazer tarayıcının bileşimi, sürüş durumunuzu saptar ve değerlendirir. Tüm bu sistemler, ihtiyacınız olduğunda size yardımcı olur ve başka bir alternatif mevcut olmadığında müdahale eder. Otonom sürüş deneyimine giden yolda gelin bize katılın.

Üstün performans

A6 Sedan, Avrupa lansmanına, bir dizel bir benzinli olmak üzere 2 güçlü motorla başladı. Benzinli motor, 3.0 TFSI 340 hp güç çıkışı ve 500 Nm torkla altı silindirli motor 0'dan 100 kilometre/saat’e 5,1 saniyede ulaşır. Benzer performans 286 hp güç çıkışına ve 620 Nm torka sahip 3.0 TDI V6 dizel motor tarafından da sunulmakta. Tüm motorlar yeni yarı hibrit teknoloji ile donatılmış durumda.

Daha çevik. Daha fazla manevra kabiliyeti. Daha sportif.

Standart olarak sunulan ilerici direksiyon sistemi ve opsiyonel olarak sunulan dinamik 4 tekerden yönlendirme sistemi, manevra kabiliyetini ve çevikliği arttırır. Sportif bir şanzımanla güçlü bir sürüş dinamiği sağlanır. Opsiyonel olarak sunulan 21" jantlar, sportifliği vurgular.

Audi A6 Ocak-Şubat 2023 yılı fiyat listesi yada ödeme seçeneklerini öğrenmek için formu doldurabilir veya bayimizi ziyaret edebilirsiniz.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img