Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Audi A6 Avant

"Kararlı bir şekilde çok yönlü. Audi A6 Avant."

Bir atletin gözle görülecek derecede belirgin hatlarıyla bir araya gelen olağanüstü mekan ferahlığı ve geleceğe yönelik dijital uyumluluk. Yeni Audi A6 Avant her açıdan galip. Dışarıdan bakıldığında şık ve sportif içeriden bakıldığında cömert ve sofistike görünen Avant dijital çağın getirdiği özelliklerle kapsamlı bir şekilde bağlantılıdır ve yenilikçi sürücü asistan sistemleriyle business sınıfında yeni standartları belirlemektedir. Bir kez daha.

Bol miktarda alan sağlar

Konfordan asla ödün vermez: Yeni Audi A6 Avant’ın optimize edilmiş alan konsepti, her zamanki gibi cömert bagaj hacminin yanında sürücü ve yolculara daha fazla baş, omuz ve ayak alanı sağlamaktadır. Üzerinden yükleme yapılabilme seçeneğine sahip ayrık arka koltuk arkalıkları, 40:20:40 oranında esnek şekilde katlanarak isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde uyum sağlayabilmektedir. İster aileniz ile kayak ekipmanlarını da alıp dağlara, isterse de uzun iş seyahatlerine çıkıyor olun: 565’le 1.680 lt arasındaki bagaj hacmi ile tüm seçenekler emrinize amadedir.

Donanım paketleri

Müşterinin isteğine bağlı olarak, yeni Audi A6 Avant'ın iç mekanı çok farklı karakterler barındırır. Temel pakete ek olarak, her biri kendi renk konseptine sahip olan 4 donanım paketi mevcuttur: design, design selection, sport ve - burada gösterilen - S line spor paketi. Renkler hem yenilikçi hem de şık görünmektedir. Valcona deri ve fırçalanmış mat alüminyumdan dekoratif süslemelere kadar uzanan malzemelerin hem malzeme hem de üretim kaliteleri yüksektir.

Minimalist tasarım. Maksimum kullanım kolaylığı.

İsteğe bağlı olarak sunulan 8,6 ve 10,1 inçlik HD dokunmatik ekranlar olan Dokunmatik MMI High ekranlar şık ön panele kusursuz bir şekilde uyum sağlarlar ve opsiyonel Audi sanal kokpitin 12,3 inçlik ekranıyla tamamlanmaktadırlar. Kapsamlı kişiselleştirme seçenekleri 7 sürücüye kadar kullanıcının ayrı ayrı kullanıcı profillerinde tercih ettikleri ayarları kaydetmelerine olanak vermektedir. Akıllı telefonlara benzer şekilde, merkezi araç fonksiyonları MMI ekran üzerinde istenen konuma sürüklenip bırakılabilir: Rahat, esnek ve hepsinden önce: basit.

Çığır açan parlaklık. Çarpıcı görünüm.

Dinamik sinyal lambasına sahip opsiyonel HD Matrix LED farlar 2 farklı açıdan etkileyicidir. Birincisi, karşıdan gelenlerin gözünü almadan sürücüye en uygun yol aydınlatmasını sunarlar. İkincisiyse, karakteristik ışık segmentlerinin dışa dönük olarak odaklanması sayesinde A6 Avant’ın maksimum görsel etkiye sahip olmasını sağlarlar.

Yüksek performans sahibi

Markanın Avrupa lansmanı için, A6 Sedan 2 güçlü motorla sunulmuştur: bir benzinli ve bir dizel motor. Benzinli motor bir 3.0 TFSI motordur. 340 hp güç ve 500 Nm tork ile, 6 silindirli motor 0’dan 100 kilometre/saat hıza 5,1 sn içinde çıkmaktadır. 286 hp güç ve 620 Nm torka sahip 3.0 TDI V6 dizel motor da benzer bir performans sağlamaktadır. Tüm motorlarda yeni yarı hibrit teknolojisi kullanılmıştır.

Daha çevik. Daha kolay manevra yapılabilir. Daha sportif.

Standart olarak sunulan ilerici direksiyon sistemi, özellikle isteğe bağlı dinamik tüm tekerleklerden yönlendirme sistemi ile birlikte sunulan, direksiyon için çarpıcı derecede sportif bir şanzıman sayesinde güçlü sürüş dinamikleri sağlar.

Audi A6 Avant Ocak-Şubat 2023 yılı fiyat listesi yada ödeme seçeneklerini öğrenmek için formu doldurabilir veya bayimizi ziyaret edebilirsiniz.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img