Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Audi A7

Audi A7 sportback 40 TDI quattro S tronic, 50 TDI quattro tiptronic, 55 TFSI quattro S tronic otomatik motor seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. 40 TDI quattro S tronic motor seçeneği 400 Nm torka sahiptir ve bu motoruyla 0-100 hızlanması 7.8 saniyedir. Aynı motor seçeneğiyle Audi A7 sportback yakıt tüketimi şehir içi-dışı karma 5,0-4,7 litredir. Yakıt depo tankı 73 litre olup Audi A7 sportback bagaj hacmi ise 535 litredir. Audi A7 2022 - 2023 model araç fiyat listesi ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi için formu doldurun veya arayın.

 

Dört halka. Belirgin bir çizgi. Audi A7 Sportback

 

Audi A7 Sportback Yakıt tüketimi, ortalama:

7,5-4,3 litre/100 kilometre

Audi A7 Sportback CO² emisyonları, ortalama:

172–113 g/km

Karakteristik, kolay tanınan, A7. Benzersiz kendi ışık imzasına sahip keskinleştirilmiş farlar, geniş Audi Singleframe tek çerçeveli ve coupé benzeri siluetiyle dik bir ön kısım ve heykelsi bir arka . Devrim niteliğindeki bir tasarım dilinin elçisi olan A7 Sportback yine de klasik quattro genlerini taşır.

En çekici haliyle dinamizm

Geniş yüzeyleri ve keskin kenarlarından gergin ve atletik çizgilerine kadar, Audi A7 Sportback her açıdan ilericiliği yansıtır.

Etkileyici çok yönlülük

Bir coupé tasarımını, bir sedan genişliğini ve bir Avant çok yönlülüğünü sunan A7 Sportback, özellikleri açısından dünyanın en iyilerini bir araya getirir ve işten arta kalan zamanlar için dinamik bir all-rounder modeldir.

Yüksek kaliteli malzemeler

Audi A7 Sportback'in iç tasarımı iki temel özellikle karakterize edilir: kalite ve sportiflik . Tüm detaylar, dekoratif aksesuarlar ve işçilikte kullanılan malzemeler temel model ve opsiyonel Audi design selection paketinden opsiyonel S line spor paketine kadar yüksek kaliteli estetiğin vurgulanmasını sağlar.

Sportif sürüş deneyimi

Sönümleme kontrol özelliğine sahip isteğe bağlı süspansiyon sistemi sayesinde Audi A7 Sportback, bir spor otomobilin performansını lüks bir sedanın sürüş kültürüyle birleştirir. Spor diferansiyelli quattro, neredeyse her arazi tipinde dinamik performans, üstün yönlenme dengesi ve yüksek hassasiyetli yol tutuşu sağlayarak sportif bir sürüş tarzı sunmak için bir seçenek olarak mevcuttur.

Audi A7 Ocak-Şubat 2022 yılı fiyat listesi yada ödeme seçeneklerini öğrenmek için formu doldurabilir veya bayimizi ziyaret edebilirsiniz.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img