Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Ateca

Maceraperestler, kaşifler, meydan okuyanlar.

Yeni SEAT Ateca, sınır tanımayan bir SUV karakteri ve çarpıcı tasarım sunuyor. Yenilikçi teknolojileri ve ileri seviye güvenlik özellikleri ile her yolculuk bir rüyaya dönüşüyor.

Partiye sportif bir zarafet kat.

Yeni ön ızgara ve ondokuz inç alaşımlı jantlar daha yüksek performans ve konforlu bir sürüş için özel olarak tasarlandı. Gümüş renkli egzoz görünümlü difüzör, Ateca’ya zarif bir cazibe katıyor. SEAT Ateca seninle atılacağı her maceraya hazır!

Hayat kolaylaştıran iç tasarım.

Yolcu ve sürücü memnuniyetini ön planda tutan, tamamen kullanıcı odaklı bir kabin tasarımı. Kişisel dokunuşlar ile kendi tarzını yakala. Orta konsolu ve ahşap yüzeyli kapı panelleri sayesinde XPERIENCE’le evinde gibi hisset! Daha sportif bir görünüm istersen metalik detayları ile FR senin için hazır. SEAT Ateca geniş bir iç mekana sahip. Arkana yaslan, rahatla ve yolculuğun tadını çıkar.

Tamamen konforlu, tamamen sana özel.

“Climacoat" teknolojisine sahip ön cam, kışın üç dakika içinde camdaki buzlanmayı çözer, yazınsa güneş ışınlarını yansıtır. Direksiyon ısıtma özelliği sayesinde soğuk kış aylarında bile konforu yakalayarak daima kontrole sahip ol. SEAT Ateca’nın yeni gelişmiş ambiyans aydınlatmasıyla yolculuğun için ideal rengi yakalayabilirsin.

Keşfedilecek yepyeni bir dünya var.

9.2 inç dokunmatik ekranlı multimedya sistemi, daha kolay kullanman için 3’e bölündü. Son teknoloji 10.25" LCD ekranla dijital gösterge paneli, yalnızca yola odaklanmanı ve kontrolü elinde tutmanı sağlar

Senin istediğin gibi olsun.

SEAT Ateca iki farklı donanım seçeneği ile sunuluyor (Xperience, FR). Aynı sağlam tasarım ve cesur ruh, ancak her biri özgün işlenmiş inceliklere sahip. Böylece aradığın maceralara en uygun tarzı bulabilirsin.

Güçlü, güvenilir ve kaliteli.

Yeni Ateca, sana eksiksiz bir konfor sağlamak için kaliteli iç tasarım özellikleri ile harmanlandı. Dışarı çık ve keşfet. XPERIENCE daha cesur bir görünüm için güçlü bir ön ızgarayı ve krom görünümlü detayları bir araya getirdi. İnce işlenmiş dikişlere ve detaylara sahip seçkin iç tasarımıla nereye gidersen git gerçek bir ev konforu

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img