Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Yeni Leon

Güneşten ilham aldı.

Işıldamak bir tavır, bir histir. Yaratıcılık, Akdeniz’in ışığıyla beslendiğinde ortaya çıkar. Yeni SEAT Leon, korkusuzca hareket edenler için. Anı yaşa, göze çarpmaya cesaret et. Çünkü güneşten ilham aldığında ışıldarsın.

Yeni bir gün doğuyor.

Bekleyiş sona erdi. Yeni SEAT Leon dördüncü jenerasyonuyla karşınızda. Cesur yeni bir tasarım. Sportif, dinamik ve sürüş odaklı. Tamamen bağlanabilir teknolojilerle dolu. Büyüyen iç mekan. Dikkat çekici aydınlatma sistemleri. Hafif hibrit de (mHEV) dahil olmak üzere yenilikçi motor seçenekleri. İşte senin Leon’un. Gözlüklerini tak ve yolculuğun tadını çıkar.

Senin yolculuğun. Her gün daha ışıltılı.

Yeni SEAT Leon, aydınlık tarafa bakman için daha fazla neden sunuyor. El yazısı logoyla karakterini öne çıkar. Gri işlemeli 18 inç alüminyum alaşımlı jantlar kendine olan güvenini artırır. Dinamik LED arka sinyaller, her manevranı göz alıcı hale getirir. Açılabilir cam tavansa seni pozitif enerjiyle doldurur. Yarın iyimserlere ait. İçeri gir. Çok renkli akıllı LED ambiyans aydınlatmasıyla ortam renklerini seçebilirsin. Gösterge paneli boyunca uzanan LED aydınlatmayla seni karşılar. Araçtan çıkış uyarısı sayesinde, kapıyı açmak güvenli değil ise kapı içindeki akıllı aydınlatma seni uyarır. Yeni Leon'un merkezindeki on inç dokunmatik ekranlı multimedya sistemi ve yarı dokunmatik klima kontrol ünitesi, daha ergonomik bir kullanım için sürücüye doğru hafifçe eğimlidir. Şimdi yolculuk sırasında kendini daha iyi hissetmek için çok daha fazla nedenin var.

Daha cesur. Daha büyük. Daha göz alıcı.

Elmas kesim ön ızgara ve Full LED mercekli ön farlar. Arka bölümde uçtan uca uzanan ‘Infinite LED’ arka farlar. Yeni SEAT Leon, her zamankinden fazla baştan çıkarıcı. Akıcı yüzeylerle dinamik çizgiler daha sportif ve daha canlı bir ruh taşıyor. Ayırt edici çizgileri ve enerjisiyle dururken bile kendini öne çıkaran bir araç

Işık yılı kadar ileride.

Müzik. Araç bilgileri. Aramalar. Klima kontrolü. Hepsini nasıl görmek istediğini seçmek için dijital gösterge panelini özelleştir. 10 inç yüksek çözünürlüklü multimedya sistemini telefonun ile eşleştir ve kolayca kullan. Daha yumuşak bir direksiyon tepkisi, daha fazla güç veya ekonomik bir sürüş için sürüş profilini ayarla. Şimdi tüm bunları yapmak için sesli komut sistemini de kullanabilirsin. Sen sadece ellerini direksiyonda tut ve Leon’una ne yapmak istediğini söyle

Yolda ve tehlikeden uzakta.

Neden endişeleniyorsun? Yeni SEAT Leon her zaman arkanda. Performans, destekleyici sistemler ve gelişmiş sürüş yardımıyla birleşiyor. Akıllı güvenlik teknolojileri yol koşullarını algılar ve senden önce reaksiyon verir.

Hayat yaşamak içindir! Hiçbir şey seni engelleyemez.

Daha çok yol katet. Biz arkandayız. SEAT Uzatılmış Garanti Paketiyle, aracının 2 yıllık yasal Garantisi ile aynı koşullara sahip olacak şekilde aracının garantisini 2+3 yıla kadar uzat, sürüş keyfini artır! SEAT Uzatılmış Garantiyle aracının garanti kapsamındaki arızalardan kaynaklanan onarımlarını ve tüm kontrollerini SEAT yetkili servislerimizde yaptırabilirsin. Kolay. Uygun fiyatlı. Daha cesur bir yaşama hazır.

Her neye ihtiyacın varsa. Sadece sor.

Acil yol yardım mı? Geçici araç hizmeti mi? Yerinden alım yerine teslim mi? SEAT Mobilite Hizmeti 7 gün/24 saat senin için burada. Ve en iyisi? SEAT’ını aldığın ilk günden itibaren 2 yıl boyunca ücretsiz olarak SEAT Mobilite Hizmeti’nden faydalanabilirsin.

Daha sıkı oyna. Takipteyiz.

Aracına özel SEAT Kasko; 7 gün/24 saat müşteri hizmetleri servisi ve yetkili servislerimizdeki orijinal SEAT parçayla onarım hizmeti ile yeniden yola çıkmanı sağlar. Aracın, poliçede belirtilen limitler dahilinde SEAT Yetkili Servis güvencesinde onarılır. Aracına zarar mı verildi, hasar mı aldı veya anahtarın mı çalındı? Sorun değil. Biz bu yolculukta senin arkandayız.

Donanım ve Modeller

Style

Style

  • EcoLED Ön- Arka Farlar
  • Anahtarsız Çalıştırma Sistemi
  • 8,25 inç Multimedya Sistemi
  • Ön Bölge Asistanı “Front Assist”
  • “LKS” Şerit Takip Asistanı 
  • Arka Park Sensörleri
Style Plus

Style Plus

  • Full Link Teknolojisi
  • Geri Görüş Kamerası
  • Kablosuz Şarj Ünitesi
  • Koyu Karartılmış Arka Camlar
  • Style Konfor Paketi (Ön Kol Dayama, Üç Bölgeli Otomatik Klima)
Xcellence

Xcellence

  17 inç Gri Alüminyum Alaşımlı Jantlar
  'Infinite LED' Arka Farlar
  10,25 inç Dijital Gösterge Paneli
  10 inç Multimedya Sistemi
  Geri Görüş Kamerası
  Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi
  Üç Bölgeli Otomatik Klima
  Ön ve Arka Park Sensörleri, Otomatik Park Asistanı

FR

FR

  • 17 İnç Gri Alüminyum Alaşımlı Jantlar
  • Full LED Mercekli Ön Farlar/Dinamik LED Sinyalli 'Infinite LED' Arka Farlar
  • 10 inç Multimedya Sistemi
  • Sportif FR Tamponlar ve Cosmo Gri Detaylar
  • Sürüş Profili Seçimi
  • Üç Bölgeli Otomatik Klima
  • 10,25 inç Dijital Gösterge Paneli

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img