Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Skoda Karoq

Tasarım

 

Ön Görünüm

Ön tamponun üst bölümüne monte edilmiş ızgara ve farlar, Karoq’un kendine olan güvenini yansıtmaktadır. Ek olarak şık çizgilerin, dinamik eğrilerin ve sağlam görünümün birbiriyle olan etkileşimi ŠKODA Karoq’a güçlü ve dengeli bir gövde oluşturmaktadır.

 

Arka Görünüm

Aracın arka tarafındaki, gövdelerin yanına doğru uzanan c şeklindeki farlar dinamik bir görünüm sağlar.

 

Etkileyici Tasarım

Tam LED far sadece eşsiz bir görünüm sağlamakla kalmayıp oldukça şık görünmektedir. Buna ek olarak, arka lambaların dış elemanları kristalize yapısıyla meşhur Çek kristallerine gönderme yapmaktadır.

 

Karşılama

Karoq’un kapısını açtığınızda, SKODA logosu asfaltın üzerinde belirerek, sizi aracın koltuğuna geçmeniz için davet eder. Aracın içerisine geçtiğinizde, on farklı iç mekân aydınlatmasından birini seçerek, duygularınızı harekete geçirin.

 

Güvenlik

 

Şerit Takip Asistanı

Şerit Takip Asistanı şerit işaretlerini aktif şekilde tanımak için dikiz aynasına konumlanan bir kamerayı kullanır ve şeritten sapmanız halinde, tekrar doğru şeridinize dönmeniz için sizi nazik bir direksiyon hareketi ile uyarır ve aracınızı şeridin içerisine kendiliğinden hizalar. Ayrıca ilave bir önlem almanız gerekirse görsel ve sesli mesajlar göndermektedir.

 

Ön Bölge Asistanı

Yolculuğunuzdaki olası tehlikeleri algılayan akıllı bir otomobil. Karoq'da şehir içi acil frenleme işlevli takip asistanı ve önünüzdeki riskleri izlemek için radar sensörü yer almaktadır. Bu sensör önünüzdeki aracın hızını takip eder ve aracınızın takip mesafesini korumasını sağlar.

 

Kör Nokta Tespit Sistemi

Yeni Karoq sizin göremediklerinizi görür. Kör Nokta Uyarı Asistanı kör noktanızda bir araç olduğunda bunu bilmenizi sağlayarak güvenli bir şekilde şerit değiştirmenize yardım eder.

 

Geri Manevra Uyarı Sistemi

Yeni Karoq daima arkanızı kollar. Geri Manevra Uyarı Asistanı arka yan bölümden yaklaşan aracı algılar ve sizi sesli sinyal vererek uyarır. Gerekmesi halinde, çarpışmanın önlenmesine yardımcı olmak için frenler otomatik olarak uygulanır.

 

Sıkışık Trafik Asistanı

Adaptif hız sabitleyici ve şerit takip asistanının birlikte çalışması ile aracınız ile sıkışık trafikte dahi otomasyon sürüş deneyimini yaşayabilirsiniz.

 

Adaptif Hız Sabitleyicisi

ACC (Adaptif Hız Sabitleme Kontrolü) önceden seçilmiş bir hızda önümüzdeki aracın güvenli bir mesafesini korur. Motor gücü ayarlanır ve trafik durumuna bağlı olarak frenler tamamen otomatik olarak hızı düşürür yada hızlanır. Sistem, radar tabanlı seyir kontrolünü uzaktan kumandayla birleştirir ve 160 veya 210 kilometre/saatlik bir hıza kadar etkindir.

 

Bilgi ve Eğlence Sistemleri

 

Acil Durum Çağrı Butonları

Ciddi bir kazaya tanık oluyorsanız veya böyle bir kaza geçirmeniz durumunda sol taraftaki kırmızı düğmeyle acil arama yapabilirsiniz. Arıza durumunda orta düğme servis atölyesine bağlanır. Sol tuşsa, ŠKODA Infoline hakkında size ek bilgi verir.

 

Smartlink+

SmartLink, akıllı telefonunuzun Apple CarPlay, MirrorLink ™, Android Auto yada SmartGate’la aracınızın bilgi-eğlence sistemine bağlama imkanı sunar. SmartGate aracınızı akıllı telefonunuza bağlar ve sürücünün ŠKODA OneApp aracılığı ile telemetrik olarak kırktan fazla spesifikasyonu algılamasını sağlar.

 

USB Bağlantı Portu

Harici multimedya oynatıcılar ve depolama aygıtları için 2 USB portu üzerinden bağlantı seçeneği Yeni ŠKODA KAROQ'un standart özelliklerindendir.

 

Motorlar

 

Benzinli (1,5 TSI DSG 150 PS ACT)

1.5 TSI motor doğrudan enjeksiyon ve turbo şarj sayesinde yüksek tork ve motor gücüyle memnun edici bir verimlilik sunmaktadır. ACT teknolojisiyle sunulan bu motor, düşük motor gücünün yeterli olduğu durumlarda iki ve üçüncü silindirleri kapatabilir ve yakıt tüketim değerlerini önemli derecede düşürür. Daha yüksek motor gücüne ihtiyaç olduğu durumlardaysa tekrar aktif hale gelen silindirler yüksek performansın devamlılığını sağlar. DSG şanzımanın hissedilmeyen vites geçişleri ve kesintisiz güç aktarımı her sürüşünüzden ekstra keyif katacak.

 

Dizel (1.6 TDI DSG 115 PS)

1.6 TDI motor common rail yakıt püskürtme sistemiyle donatmıştır ve düşük yakıt tüketim seviyelerinde sorunsuz işleyişi garanti altına almaktadır. DSG şanzıman kesintisiz güç aktarımı ve hissedilmeyen vites geçişleri her sürüşünüzden keyif almanızı sağlayacak.

 

Skoda Karoq Teknik Özellikler

 

 Karoq Motor Özellikleri   1.5 TSI 150 PS DSG (Benzin otomatik) 
 Silindir Sayısı   4 
 Silindir Hacmi   1498 
 Çap / Strok   74,5 x 85,9 
 Maks. Güç (beygir)   110 (150) / 5.000-6.000 
 Maks. Tork   250 / 1.500 - 3.500 

 

 Karoq Performans Özellikleri   1.5 TSI 150 PS DSG 
 Maks. hız   207 km/saat 
 İvmelenme (0-100 hızlanma)   8,8 s 

 

 Karoq Tüketim Özellikleri   1.5 TSI 150 PS DSG 
 Şehir içi yakıt tüketimi   6,7 litre / 100 km 
 Şehirler arası yakıt tüketimi   4,8 litre / 100 km 
 Ortalama karma yakıt tüketimi   5,5 litre / 100 km 
 CO2 emisyonu (egzoz) * Test ortamında   126 g/km 

 

 Karoq Boyut Özellikleri   1.5 TSI 150 PS DSG 
 Yükseklik / Genişlik / Uzunluk   1624 / 1841 / 4382 mm 
 Dingil mesafesi   2624 mm 
 Bagaj hacmi   521 / 1.630 litre 
 Lastik ebatı   215 50 R18 - 215 55 R17 
 Ağırlık (Sürücü ile)   1410 kg 

 

Skoda Karoq Ocak-Şubat 2023 yılı fiyat listesi yada ödeme seçeneklerini öğrenmek için formu doldurabilir veya bayimizi ziyaret edebilirsiniz.

Donanım ve Modeller

Premium 

Premium 

  • "EDL" Elektronik diferansiyel kilidi 
  • Arkada üç noktadan bağlı emniyet kemerleri (3 yolcu için) 
  • Gözlük saklama kabı 
  • Deri kaplı vites topuzu 
  • 7.0 J x 18 inç Mytikas hafif alaşım jantlar 
Prestige

Prestige

  Autohold fonksiyonu 
  Çoklu çarpışma freni 
  7.0 J x 18 inç  Braga hafif alaşım jantlar
  Elektrikli açılabilir cam tavan 
  Yarı deri döşeme 

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img