Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Scala

Yeni Seyahat Asistanınız Skoda Scala

 

Unutulmayacak Seyahatlere Hazır Olun

ŠKODA SCALA, TOP LED arka aydınlatmalarla birlikte kombinlenen Dinamik Arka Sinyal Lambalarıyla eşsiz bir deneyim sunar.

 

Doğada Bisiklet Sürüşüne Ne Dersin?

ŠKODA SCALA, 467 litrelik bagaj hacmi ile eksiksiz bir seyahat için en büyük yardımcınız. Arka koltukları yatırdığındaysa  bagaj hacmi 1.410 litreye kadar çıkabilmekte. 1.410 litrelik bu alanda yaklaşık 2 buçuk m'lik uzunluğu olan eşyalarınızı taşıyabilirsiniz.

Konfor Her Zaman Ön Planda

ŠKODA SCALA’da konforunuzu tercihinize göre özelleştirebilirsiniz. Çift bölgeli klima sistemiyle ŠKODA SCALA’da herkes için üst düzey konfor standart.

 

Dışarıyı Farklı Bir Açıdan Görün

ŠKODA SCALA’nın devasa cam tavanıyla hem gece hem de gündüzü benzersiz bir deneyime dönüştürün.

 

Size Özel Yaşam Alanı

Sürücü ve yolcu ceplerinde yer alan 1.5 lt'lik şişe tutucu gibi birçok akılcı çözümleri bir arada barındıran ŠKODA SCALA’da her şeyin sizin adınıza düşünüldüğünü farkedeceksiniz. Hafta sonu spor yapmaya giderken bagaj sabitleme fileleriyle tüm eşyalarınızı kolayca sabitleyebilir, dönüş yolu alışverişinizde poşetlerinizi bagaj askı aparatını kullanarak asabilirsiniz. Böylece SCALA’da eşyalarınızı düzenli şekilde yerleştirirken, beklenmedik süprizlerin de önüne geçmiş olursunuz.

 

Şehir Yaşamı İçin Birebir

ŠKODA SCALA günlük şehir kullanımı için birebir. Boyutları sayesinde şehirde pratik kullanım sağlayan ŠKODA SCALA Yokuş Kalkış sistemi sayesinde rampalarda aracın kaymasını önleyebilmektedir. Arka park kamerası ve park sensörleri ise aracınızı kolayca park edebilmenize yardımcı olacaktır.

 

Akılcı Teknolojiler

 

Motorlar

1.0 TSI,1.6 TDI, 1.5 TSI olmak üzere 2 benzinli 1 dizel motor alternatifleriyle ŠKODA SCALA, sportif sürüşü ve verimli yakıt tüketimiyle beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

 

Dijital Gösterge Paneli

10,25 inç boyutundaki Dijital Gösterge Paneli, klasik otomobil kadran tasarımlarına yeni bir yorum getirmekte. 1280x480 piksel çözünürlükte yüksek kaliteli ekran sayesinde,telefon, ses araç durumu, sürüş verileri, destek sistemleri ve opsiyonel olarak sunulan navigasyon parametrelerine ait tüm bilgileri istediğiniz gibi kumanda edebilir ve ihtiyacınız olan tüm verilere anında ulaşabilirsiniz.

 

Güvenlik

ŠKODA SCALA, EURO NCAP’ten 5 yıldız alarak kullanıcısına ve yolcularına üst düzeyde güvenli bir ortam sunmaktadır. Standart olarak altı adet hava yastığına sahip olan ŠKODA SCALA, isteğe bağlı olarak dokuz adete kadar donatılabilmektedir. Hava yastıkları, içerdeki kişileri aracın sert bölümlerine çarpmasından koruyacak şekilde hareket eder.

 

Aydınlatma

Kristal tasarımı ile ayırt edici bir görünüme sahip olan Full LED Aydınlatma Grubu, SCALA’nın dinamik ve güçlü duruşunun omurgasını oluştururken, yolu daha iyi görmenize yardımcı olarak güvenli bir yolculuk sunar.

 

Şerit Değiştirme Asistanı

ŠKODA SCALA’nın arkasında bulunan radar sensörü sayesinde yetmiş m'lik bir mesafeyi tarayan Şerit Değiştirme Asistanı, kör noktadan yaklaşan aracı tespit eder  sorunsuz şerit değiştirmeniz için sizi yan aynalarda bulunan LED bir ışıkla uyarır.

 

Geri Manevra Uyarı Sistemi

ŠKODA SCALA’nın Geri Manevra Uyarı Asistanı arkadan yaklaşan aracı algılar ve sizi sesli bir sinyalle uyarır. 

 

Şerit Takip Asistanı

Şerit Takip Asistanı, işaretleri aktif şekilde tanımak için dikiz aynasına konumlanan özel kamerasını kullanır. Şeritten sapmamız halinde, tekrar doğru şeridinize dönmeniz için nazik bir direksiyon hareketi ile uyarır ve aracınızı şeridin içerisine kendiliğinden hizalar. Ayrıca ilave bir önlem almanız gerekirse görsel  ve sesli olarak sizi bilgilendirir.

 

Skoda Scala Aksesuarları

 

Askı Aparatı

Şık elbise askısı sayesinde, ceket gibi özenli taşınması gereken kıyafetlerinizi kolayca muhafaza edebilirsiniz.

 

Kumaş Paspas

Yüksek kaliteli tekstil paspasları iç mekanı mükemmel şekilde tamamlayacaktır.

 

Multimedya Sabitleyici

Arkada oturan yolcular tabletlerini kolayca ön koltuğa sabitleyerek, yolculuklarını eğlenceli hale getirebilecektir.

 

Askı Aparatı

Şık elbise askısı sayesinde, ceket gibi özenli taşınması gereken kıyafetlerinizi kolayca muhafaza edebilirsiniz.

 

Köpek Emniyet Kemeri

Köpek Emniyet Kemeri, köpeği rahatsız etmeyecek şekilde, serbestçe hareket etmesini ve sürücüyü rahatsız etmesini önler. Köpek ayrıca ani frenleme durumunda da stabilize edilir.

 

Yükleme Paspası

Katlanabilir çift taraflı paspas (kauçuk / tekstil) , yükleme sırasında arka tamponu hasar ve kirden korumak için kapatmanızı sağlar.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img