Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Caddy

Yeni Caddy Hayatın sürprizlerine hazır

Hayattan keyif al, Yeni Caddy ile yola çık. Sen de bu çok sevilen çok yönlü aracın daha fazla dijital fonksiyon, konfor ve esneklik sunan beşinci nesli ile tanış.

 

Her zamanki gibi esnek ve her zamankinden daha yenilikçi

 

Yeni Caddy

Sınıfının en çok tercih edilen aracı şimdi bir çok özellik eklenerek yenilendi.

 

Ultra dijital ve tamamen entegre.

Yüksek çözünürlüklü “Dijital Gösterge Paneli”, 25,4 santimetreye kadar (10’) dokunmatik ekranlı bilgi eğlence sistemleri ve ana fonksiyonlar için kısa yollar.

 

Yarı otonom sürüş

ACC 2.0 da dahil olmak üzere en son nesil sürücü asistan sistemleri Acil Durum Asistanı “Emergency Assist”le birlikte gelen “Travel Assist”, Römork Dengeleme Sistemi “Trailer Assist” ve Arka Trafik Uyarısı “Rear Traffic Alert”le birlikte gelen Şerit Değiştirme Asistanı “Side Assist”.

 

Modern tasarım

Petek görünümlü çarpıcı ve yeni ön kısım; Net ve dinamik çizgiler, daha düşük sürtünme katsayısı elde etmek için bir dizi yenilik.

 

Üç yeni donanım paketi

Yeni Impression: Her ihtiyaca karşılık verir. Yeni Style: Daha da şık tasarım. Yeni Life: Sonsuz konfor.

 

Daha düşük emisyon

Sıralı olarak dizilmiş 2 adet SCR katalitik konvertör ve çoklu AdBlue® enjeksiyonu yeni motor ailesinin NOx emisyonlarını önemli oranda azaltıyor.

 

Hem özel hem ticari hayatınızda sizin yanınızda.

Koltuk düzeni ile esnek kullanım olanağı sunan iç mekân ve birbirinden farklı birçok depolama seçeneği.

 

Premium sürüş konforu

Elektrikli ve dört yönlü bel destekli konforlu ergoComfort koltuklar ve son derece geniş iç hacim.

 

Her şey gözünüzün önünde

Yeni Caddy tüm özelliklerini geniş bir dijital ekran vasıtası ile sergiliyor. Yüksek çözünürlüklü Dijital Gösterge Paneli sürücüye tüm gerekli bilgileri sunan 2 adet büyük ekrana sahip. Yeni Caddy’de dijital gelişimi ilk elden deneyimleyin. Ve bunu parmak uçlarınız ile yapın. Yeni Caddy’nin dokunmatik ekranları akıllı telefonlar gibi parmak hareketinizi algılar. Bu yolla navigasyonu, multimedya fonksiyonlarını ve klimayı kontrol edebilirsiniz. “Discover Pro” navigasyon sisteminin 25,4 santimlik (10’) bilgi eğlence ekranı ile birlikte gelen Dijital Gösterge Paneli sayesinde birçok ekstra özelliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü 26 santimetrelik (10,25’) Dijital Gösterge Paneli ekranı, navigasyon haritasının 3 boyutlu halini takip etmek ve o anki sürüş bilgilerinizi ya da akıllı telefonunuzun medya kütüphanesini görüntülemek için mükemmeldir. Çalma listeniz arasında gezinmek, kişisel sürücü asistan sistemlerinizi devreye sokmak veya sonraki arayacağınız kişiyi kontak listeniz arasından seçmek için çok fonksiyonlu direksiyonun üzerindeki tuşları kullanabilirsiniz. Artık bir yandan kullanırken, yeni Caddy’niz ile konuşabilirsiniz. Gelen aramaları cevaplamak, bir radyo kanalı seçmek veya navigasyondan gideceğiniz yeri belirlemek için sesinizi kullanın. Klima sistemi bile sözünüzü dinleyecektir.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img