Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Transporter

Transporter City Van ve Camlı Van

 

Tasarım harikası.

Hem iş hayatınızı hem gündelik hayatınızı kolaylaştıracak birçok özellik ile donatıldı. Tasarımı, yan aynaları ve gövde rengi tamponuyla yine göz alıcı, diğer tüm özellikleri sayesinde de konforlu ve güvenli.

 

Her şey için bol bol yer.

En verimli şekilde kullanılabilmek üzere tasarlanan bu konsol, evraktan akıllı telefona, güneş gözlüğünden termosa kadar her türlü aksesuar ve eşyanızı ve koyabileceğiniz yere sahip.

 

Transporter. Kuralları baştan yazmak için var.

İç mekanı son derece kusursuz ve farklı olan Transporter, bu özelliği sayesinde alışılagelmiş ticari araçların çok ötesinde. Aynı zamanda üstün teknolojik özellikleriyle de sürücüsüyle arasında güçlü bir bağ kuruyor.

 

Radyo sistemi:

Transporter’da keyif ve fonksiyon bir arada. Transporter’ın sunduğu en önemli özelliklerden biri de konfor. 6,5 inçlik dokunmatik ekrana sahip Composition Colour radyo şimdi çok daha fonksiyonel. App - connect özelliği ile akıllı telefonunuzu Transporter’a bağlayıp kesintisiz olarak birçok programı dokunmatik ekrandan yönetebilir, telefon görüşmelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bluetooth özelliği, harici SD kart, ön konsolda iki adet USB Type-C girişi ile dilediğiniz kaynaktan müzik dinleyebilirsiniz. Elektronik kontrollü klimasıyla Transporter’ın içini kolayca istediğiniz sıcaklık seviyesine getirebilir, dereceyi kendiniz ayarlayabilirsiniz. Servotronik direksiyonuyla konforunuzu daha da artırabilirsiniz.

 

TDI teknolojisi: Gücün keyfini yaşayın.

TDI (Turbocharged Direct Injectio) motorlar geniş devir aralıklarında sabit tork üretiyor. Böylece sık vites değiştirmeden konforlu ve verimli sürüş sağlanıyor.

 

2.0 TDI 150 PS motor altı ileri manuel / 7 ileri DSG şanzımanı ile 1500 - 3000 dv/dk aralığında 340 Nm’lik tork üretiyor. 3250 - 3750 dv/dk aralığında 150 PS maksimum gücünü korurken uzun mesafeli sürüşleri de keyfe dönüştürüyor.

 

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img