Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Volkswagen Passat Variant

Neresinden bakarsanız bakın; şık.

Hem klasik hem modern... Yeni Passat Variant için bu bir çelişki değil, kusursuz bir uyumun ifadesi. Seçkin ruhunun kaynağı olan abartıdan uzak dış tasarımı, keskin çizgilerle birlikte oldukça sportif bir görünümü beraberinde getiriyor.

Tüm kapılar sizin için açılsın.

Yanınızda olmasını istediğiniz ne varsa mutlaka bir yer bulabileceğiniz 650 lt'lik bagaj hacmi yolculuklarınız öncesi hiçbir şeyden vazgeçmek zorunda kalmayacaksınız. Bagajı açmak için anahtarın cebinizde olması ve ayağınızı arka tamponun alt orta kısmına doğru hafifçe kaldırmanız yeterli. Dilerseniz birkaç küçük hareketle arka koltukları katlayarak daha büyük eşyalarınız için zahmetsiz bir şekilde yer açabilirsiniz. İşiniz bittiğinde bagaj kapağını kapatmak da çok kolay... İç kısımda bulunan butona basın ve bırakın kendi kapansın. Aynı zamanda bagaj kapağı, anahtarla birlikte uzaklaştıktan 20 sn sonra otomatik olarak da kapanabiliyor. Daha yola bile çıkmadan gerçek konforu hissedeceksiniz.

Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display"

Yeni Passat Varian'ta bulunan yeni nesil Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display" ile alıştığınız ne varsa hepsini unutun. Bu gösterge panelinden yalnızca motor devri, hız ve yakıt tüketimi bilgilerini değil, çok daha fazlasını bekleyebilirsiniz. Otomobilinizle ilgili tüm verileri, dinlediğiniz müziği, uyarıları ve navigasyon hedefinizi yüksek çözünürlüklü TFT LCD panel üzerine yansıtabilir ve 5 farklı görünümle sistemi kendi tercihlerinize göre uyarlayabilirsiniz.

Yarı Otonom Sürüş Asistanı "Travel Assist"

Çok fonksiyonlu direksiyonunuzda yer alan tek tuşla aktif hale getirebildiğiniz sistem sayesinde kısmi otonom sürüş deneyimini yaşayacaksınız. Nasıl mı? Adaptif Hız Sabitleyici “ACC” ve Şerit Takip Asistanı “Lane Assist” sistemlerinin entegre bir şekilde çalışması ile aktif olan Yarı Otonom Sürüş Sistemi "Travel Assist" sistemin içeriğinde barındırdığı radar, kamera ve sensör yardımıyla şerit çizgilerini takip edebiliyor, fren ve gaz tepkilerini otonom bir şekilde ayarlayarak önünde seyreden araç ile takip mesafesini koruyabiliyor ve gerektiğinde kontrollü bir şekilde şerit değiştirebiliyor. Böylelikle Yeni Passat, 0-210 km/s hız aralığında kısmi otonom sürüş imkanına sahip ilk Volkswagen modeli olma özelliğini kazanıyor.

Passat Variant Ocak-Şubat 2023 yılı fiyat listesi yada ödeme seçeneklerini öğrenmek için formu doldurabilir veya bayimizi ziyaret edebilirsiniz.

Donanım ve Modeller

Business

Business

    • "Climatronic" 3 Bölgeli Tam Otomatik Klima 
    • Entegre Statik Viraj Aydınlatması ve Ön Sis Farları 
    • 17 inç London Alüminyum Alaşım Jantlar
    • Hız Sabitleyici "Cruise control"
Elegance

Elegance

    • LED "Matrix" ön farlar ve dinamik dönüş farları
    • "Discover Pro" navigasyon sistemi ve dijital gösterge paneli
    • 18 inç Dartford alüminyum alaşım jantlar
    • Isıtmalı ön koltuklar
    • Kolay açılır / kapanır bagaj kapağı (Easy open/close) ve anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi (Keyless Entry)
       

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img