Yeni Araç
Fiyat Teklifi Alın

İkinci El
İkinci El Araçlar

Servis Randevusu
Servis Randevusu

Passat

Neresinden bakarsanız bakın; şık.

Passat, modern ve klasik çizgileri kusursuz bir uyum ile bir araya getirirken, hatlarında gizlenmiş olan dinamizmle arzuladığınız gücü size hissettiriyor. Yeni Passat ile aracınıza dilediğiniz kimliği kazandırmak da sizin elinizde… 5 tanesi yeni, toplam 12 farklı renk seçeneği, hayalinizdeki Passat’ı seçmeniz için sizleri bekliyor. Akıllarda kalıcı bir iz bırakan, etkileyici jant seçenekleri arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz.

Kusursuz bir uyum.

Bazı koltuklar insana güç verir. Passat’ın içerisine girdiğiniz ilk andan itibaren size sunduğu güven ve konforu da işte bu şekilde hissedeceksiniz. Dahası, Elegance ve Business donanım seviyesinde standart olarak sunulan ve size kendinizi daha özel hissettirecek ergoComfort® koltuklarla arkanıza yaslanacak ve günün tüm yorgunluğunu yolda bırakacaksınız. Üstelik sürücü koltuğu aynı zamanda, uzun yolculuklarda yorgunluğu azaltan ve sürücünün dikkatini daha uzun süre en üst seviyede tutmasına yardımcı olan elektrikli bir masaj fonksiyonuna da sahip. Ön konsol boyunca bir bütün halinde uzanan krom kaplamalı havalandırma ızgaraları, dış tasarımdaki akıcılığı iç mekana da taşıyor. Tasarımsal bütünlüğün dışında bu havalandırma ızgaraları ile Yeni Passat, havanızı değiştirmeye de hazır. Business donanım seviyesinden itibaren standart olarak sunulan 3 bölgeli tam otomatik klima “Klimatronik” ile dilediğiniz zaman dilediğiniz iklimi yaşayabilirsiniz.

Parlak fikir.

Passat’ta Elegance donanım seviyesinde standart olarak sunulan IQ.LIGHT – LED Matrix farların etkileyici tasarımından gözlerinizi almanız biraz zor olacak. Üstün teknoloji ürünü bu far sistemi, temel işlevleri olan kısa ve uzun hüzmeli aydınlatma seçeneklerinden çok daha fazlasını sunuyor. Temel aldığı LED Matrix aydınlatma sistemi ile farklı sürüş koşullarına cevap verebilecek zengin bir ışık dağıtım yelpazesine ulaşmak için belirli LED modüllerini tek tek açıp kapatabiliyor. Şehir içinde veya dışında fark etmeksizin, bir aracı sollarken ya da kötü hava koşulları altında otoyolda ilerlemeye çalışırken aydınlatma derinliği, genişliği ve yoğunluğu gibi birçok unsur, IQ.LIGHT – LED Matrix farlar tarafından otomatik olarak uyarlanıyor. Matrix teknolojisi ile tüm koşullarda ultra net, dikkat dağıtıcı yansıma ve parlamalardan arındırılmış, dinlendirici bir görüşe sahip olacaksınız.

Görmek istediğiniz gibi.

Dijital Gösterge Paneli “Active Info Display” bu yepyeni versiyonu ile sürüş esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgiler gözlerinizin önüne seriyor. Standart gösterge panelinin yerini alan 11,7” genişliğindeki yüksek kontrastlı renkli TFT LCD ekranla oldukça net ve kaliteli bir görüntü sağlıyor. Ayrıca Yeni Passat’ın yeni özelliklerden biri olan çok fonksiyonlu direksiyondan tek tuşla ("View") üç farklı grafik tasarım arasında geçiş yapılabilme imkanı da sunuyor. Ayrıca bilgi ve eğlence sistemi üzerinden detaylı ayarlar kişiye özel olarak ve kolaylıkla yapılabiliyor.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Şube

img